Не переслухати: 12 українських подкастів про бізнес та економіку
19 січня 2024 12 хв. читання

Не переслухати: 11 українських подкастів про бізнес та економіку

Натхнення#Бізнес#Економіка#Тренд#Київстар

Про що:

Бізнес не розвивають у вакуумі — потрібно відстежувати зміни ринку, знайомитися з кейсами індустрії та актуалізувати професійні знання. Але як це все робити в умовах дефіциту часу? Наприклад, слухаючи подкасти з цікавими та корисними бізнес-інсайтами, запакованими в зручний формат.  

Підготували добірку актуальних українських подкастів про економіку, підприємництво, технології та креатив, на які не буде шкода часу.

Зміст

Як вам вдалося

Що з економікою?

Radio kmbs

DOU Podcast

Хроніки економіки

По вуха у бізнесі

Реве та стогне ресторатор

До і після

Start Global insights

СЕО сучасності

Креативний Новинар

Як вам вдалося

Подкаст від медіа про креативну економіку Vector. Тут головна редакторка видання Єлизавета Бордунова говорить з українськими підприємцями, як розвивати бізнес і не боятися факапів. А саме — як розробляти стратегію та приймати рішення, креативити ідеї та створювати продукти, керувати командою та знаходити мотивацію. Також у подкасті є рубрика «Як у вас працюється» про культуру, цінності та HR-процеси в компаніях. 

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Що з економікою?

Подкаст Центру економічної стратегії та Vox Ukraine. Старший економіст ЦЕС Юрій Гайдай та лідерка проєктів Vox Юлія Мінчева з українськими та іноземними експертами детально розбираються в економічних питаннях. Банківський сектор, інвестиції, ринок нерухомості, фінанси на оборону, експорт й імпорт, державний бюджет — щотижня ведучі з провідними економістами та аналітиками обговорюють найбільш актуальні теми. 

Де слухати: Apple PodcastGoogle Podcast

Radio kmbs

Інтелект-проєкт від Києво-Могилянської бізнес-школи, в якому її викладачі, випускники та експерти говорять про економіку й підприємництво. Тут на вас чекають професійні поради, експертні прогнози та історії українських і світових компаній. Для зручності подкасти розділені за темами: «Люди. Лідерство і менеджмент. Культура», «Маркетинг. Комунікації. PR», «Стратегія. Бізнес-модель. Системи», «Процеси. Фінанси. Операційна довершеність», «Сервіс. Продажі». 

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Також читайте на Kyivstar Business Hub огляди книжок від Києво-Могилянської бізнес-школи.

DOU Podcast

Подкаст про ІТ і все навколо нього від найбільшої спільноти розробників України. Новини зі світу українського й світового ІТ, інтерв'ю з представниками спільноти та підприємцями, тренди розвитку IT-бізнесу, історії про технології — почуєте у подкасті про все це і не тільки.  

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Хроніки економіки

Подкаст від «Економічної правди», в якому журналісти Дана Гордійчук та Ярослав Вінокуров разом з експертами розбираються, як працює економіка. Вони допомагають слухачам орієнтуватися у головних економічних подіях України й світу. Що буде з ВВП і інфляцією, які зміни принесе держбюджет-2024, в якому стані ринок пального, як світова криза в IT впливає на український бізнес — слухайте у щотижневих випусках про актуальне. 

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

По вуха у бізнесі

Подкаст від Європейської Бізнес Асоціації. Виконавча директорка EBA Анна Дерев’янко розмовляє з СЕО та менеджерами українських і міжнародних компаній про їхній досвід ведення бізнесу. Підприємницькі процеси, побудова стратегії, робота з командами, масштабування, інвестиційні рішення — у подкасті бізнес-лідери діляться інсайтами та історіями з практики.  

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Реве та стогне ресторатор

Перший український ресторанний подкаст від компанії Poster, яка розробляє системи автоматизації бізнесу. Ведучі — Сашко Боїм, ресторатор, і Лейла Туваклієва, засновниця пекарні Leilia Bakery та директорка БО «Київ Волонтерський». Вони запрошують українських рестораторів і говорять про різні аспекту бізнесу: сервіс і маркетинг, тренди в індустрії, стратегії розвитку та плани, пошук інвестицій, кухня та продукти, успіхи та невдачі бізнесу під час війни.  

Де слухати: Apple Podcasts, Google Podcasts

До і після

 Подкаст про розвиток бізнесу під час війни від маркетолога Дениса Маракіна. Засновники та менеджери компаній розповідають, як вони працюють під час повномасштабного вторгнення — як змінюються виробництво, маркетинг і команди. У другому сезоні фокус на бізнеси, що відкрилися вже після 24 лютого 2022 року — гості діляться, чому наважилися на перші кроки в такі часи, як залучали інвестиції та де шукали клієнтів.

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Start Global insights

Англомовний подкаст про вихід українських компаній на глобальні ринки від платформи «Do Business With Ukrainians». Тут ви можете почути поради та інсайти від бізнес-експертів з різних країн та українських експортерів, які вже мають досвід виходу на іноземні ринки. Вони розповідають про те, як: вибрати та дослідити нові ринки, знайти місцевих партнерів, вести міжнародні переговори, запустити маркетингові активності, зрозуміти іноземних клієнтів і почати продажі.   

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

СЕО сучасності

Подкаст СЕО дизайн-агенції Merge й онлайн-школи Merge Academy Павла Целуйко. Тут підприємці та менеджери компаній розповідають про становлення й розвиток своїх бізнесів — від мережі кав'ярень до IT-компаній. А також говорять про повсякденність сучасних керівників: яка в них мотивація та що радять тим, хто починає свій шлях у бізнесі. 

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Креативний Новинар

Подкаст від платформ CASES та «Креативна Практика» для тих, хто хоче слідкувати за трендами в креативних індустріях. Дизайнерка Марія Ланова раз на тиждень за 10 хвилин розповідає новини зі сфери маркетингу, дизайну, брендингу, технологій та реклами. Наприклад, чому Adobe розірвала угоду про купівлю Figma, або яким є новий ШІ-генератор від NVIDIA.

Де слухати: Apple PodcastsGoogle Podcasts

Щоб встигати за змінами в різних індустріях, також радимо нашу добірку «На хвилі бізнес-інсайтів: 15 ресурсів для пошуку трендів». І підсилюйте знання ефективними інструментами для зростання вашого бізнесу — Київстар пропонує дієві бізнес-рішення, які відкриють для вас нові можливості розвитку.

Натхнення#Бізнес#Економіка#Тренд#Київстар

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Олена

11:19 25 січня 2024

у саме серденько

Дяяяякую Переслала своїм друзям, які розповідають про те, що їм мало якісного українського контенту і оце все. Хай слухають.)

Маргарита

14:55 30 січня 2024

файно є

Дуже круті подкасти! Може хтось знає щось про Хмарні Рішення послухати?

Ліза

11:47 1 лютого 2024

у саме серденько

Дякую, мені подобається стаття

Схожі статті

#Маркетинг#ДобіркаСервісів#Бізнес#Економіка
#Бізнес#Рішення#2024
#Тренд#ШтучнийІнтелект#Тарифи#AI#ШІ#Microsoft365#Офіс365
#Тренд#Бізнес#ДобіркаСервісів
#Маркетинг#Клієнт#ПортретКлієнта#Look-alike#BigData
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#ДобіркаСервісів
#ДобіркаСервісів#Stoprussia#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Рішення#Бізнес
#Stoprussia#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Київстар

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку