Добірка подкастів від українок про бізнес і саморозвиток

3 січня 2025

4 хв.

Добірка подкастів від українок про бізнес і саморозвиток

Про що:

Від історій успіху жінок-підприємиць до порад щодо кар’єри, продуктивності та здорових звичок — ці подкасти надихають на зміни, допомагають знайти баланс між роботою та особистим життям, а також руйнують стереотипи. Послухайте, щоб почути відверті розмови та реальні історії від людей, які створюють бізнеси та розвиваються.

Зміст

Підкорювачки бізнесу

Women Make Money

На рівні

Не мали дівки клопоту

Цифровізаторки

Сила в тобі

Укражінки

Підкорювачки бізнесу

Подкаст «Підкорювачки бізнесу» розкриває історії успіху жінок-підприємиць, які долають виклики повномасштабного вторгнення та соціальні стереотипи. У кожному випуску — інтерв'ю з лідерами бізнесу, які діляться своїм досвідом та стратегіями. 

Спікерки говорять про:

  • важливість соціальних цілей у бізнесі під час війни;
  • розвиток wellness-сегменту в умовах емоційного стресу;
  • відродження традицій для успішного бізнесу;
  • адаптацію до нових умов.

Подкаст створено за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», спільно з Громадським радіо та громадською організацією «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі».

Women Make Money

Подкаст Women Make Money від Саші Бородіної — це розмови з жінками-лідерками, які запускають важливі проєкти, створюють бізнеси та поєднують кар’єру з особистим життям. Що два тижні Саша спілкується з підприємницями, як-от Настя Ремеєва, Даша Кацуріна, Аня Козаченко та іншими, розбираючи їхні історії успіху, поради з масштабування бізнесу, помилки на старті та баланс між роботою і сім’єю. Подкаст для тих, хто хоче надихнутися, дізнатися більше про women's leadership та зробити свій бізнес успішним.

На рівні

Подкаст «На рівні» — це відверті інтерв’ю з жінками, які мають різні військові спеціальності. У кожному випуску історії артилеристок, марксменок, саперок, штурмовичок і аеророзвідниць. Це розмови без стереотипів про місце жінки в армії, про силу, слабкість і професіоналізм у складних умовах служби. «На рівні» — це реальний погляд на жінок, які служать на рівні з чоловіками. Проєкт створено за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Не мали дівки клопоту

Подкаст «Не мали дівки клопоту» — це експерименти, які допоможуть змінити рутину і досягти нових вершин. Оля Вінтонік та Соня Медвідь випробовують на собі методи продуктивності, саморозвитку та здорових звичок, щоб побороти прокрастинацію, знайти баланс між роботою та особистим життям. Тиждень без новин, без їжі поза домом, постійний спорт і благодійність — ці виклики допоможуть кожному розкрити нові можливості для росту особистості.

Цифровізаторки

Подкаст «Цифровізаторки» від UNDP розповідає історії жінок, які працюють над цифровою трансформацією України, створюючи електронні послуги для мільйонів громадян. У кожному епізоді — досвід фахівчинь, що руйнують гендерні стереотипи в ІТ-сфері, і практичні поради для дівчат, які хочуть будувати кар’єру в технологіях. Слухачі дізнаються, як жінки долають виклики у технічних галузях, надихаючи на зміни та інновації. Подкаст доступний на YouTube та інших популярних платформах.

Сила в тобі

Відеоподкаст «Сила в тобі» від ГО «Дівчата» — це проєкт, який розповідає історії жінок-лідерок, які, попри усі труднощі, знаходять сили для саморозвитку. У кожному епізоді — відверті розмови з жінками, які знаходять підтримку та мотивацію, навіть коли здається, що навколо лише темрява. Подкаст надихає і підтримує, показуючи, що ти не одна. ГО «Дівчата» також активно займається протидією гендерно зумовленому насильству, психологічною допомогою, просвітництвом для підлітків та підтримкою ВПО.

Укражінки

Подкаст «Укражінки» — це платформа для жінок, яку створили подруги, українки, засновниці спільноти українок в Аланії — Марія та Настя. Вони прагнуть створити ком'юніті українок онлайн по всьому світу, щоб щасливих дівчат було більше. Особливо корисно буде підприємицям, бо обговорюються теми бізнесу, кар'єри, саморозвитку, а також поєднання роботи та особистого життя.

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті