Київстар та Visa запустили рішення для бізнесу STARKASA
10 лютого 2022 3 хвилини читання

Київстар та Visa запустили рішення для бізнесу STARKASA

Новини#Київстар#Бізнес#Рішення#STARKASA

Про що:

Телеком-оператор Київстар та міжнародна компанія платіжних технологій Visa презентували STARKASA – мультифункціональний додаток для малого та середнього бізнесу, за допомогою якого підприємці можуть використовувати усі функції касового апарату та POS за допомогою смартфону. Додаток доступний абонентам усіх мобільних операторів.

STARKASA – це мобільний додаток для смартфонів на ОС Android. За його допомоги можна проводити розрахункові операції, приймати безготівкові платежі, видавати чеки, замовляти товари онлайн і т.д. Цей додаток допоможе використовувати ПРРО та дотримуватись нових законодавчих норм для ФОП. Сервіс включає три ключові функціонали.

  • Мобільна каса з ПРРО – касовий апарат у смартфоні, який може видати фіскальний чек, почати зміну, створити список товарів, продати товар, зробити знижку, провести повернення товару, сформувати касовий звіт та закрити зміну.
  • Visa Tap to Phone – технологія, яка дозволяє перетворити смартфон з NFC-модулем на POS термінал. Таким чином, підприємець може приймати безготівкові платежі без використання класичного POS-терміналу.
  • STARKASA.MARKET – це система онлайн-замовлень товарів для бізнесу та їх точок продажу. Таким чином, рішення дозволяє підприємцю заощадити на купівлі обладнання для торгівлі, автоматизувати бізнес та підключитись онлайн, а також мати єдиний контакт для підтримки.

«Ця технологія стала відповіддю на новий закон, який зобов’язує певні групи ФОПів фіскалізувати продаж та видавати чеки при розрахункових операціях. Ми пропонуємо підприємцям просте та зручне рішення 3 в 1, яке допоможе вести свій бізнес без додаткових витрат, залишаючись при цьому у законній площині», — прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Володимир Набоков.

«Створення простого та безпечного платіжного досвіду є незмінним пріоритетом компанії Visa. Технологія Visa Tap to Phone, яка лежить в основі програми STARKASA, дозволяє стимулювати прийом платежів у сегменті малого та середнього бізнесу, для якого традиційний еквайринг потребує суттєвих інвестицій. Ми впевнені, що нове рішення STARKASA від Київстар та Visa принесе користь як для бізнесу, так і для споживача, і дозволить значно розширити мережу прийому платежів в Україні», — прокоментував Олександр Яблуновський, віце-президент з питань продуктів та рішень Visa в Україні, Грузії , країнах СНД та Південно-Східної Європи.

Для того, аби скористатися продуктом STARKASA, потрібно зареєструватися у веб-кабінеті або завантажити програму на Play Market. До кінця червня користування STARKASA для підприємця буде без оплати, а також без комісії при прийомі безготівкових оплат для карток Visa, доки обіг не досягне 30 000 грн. Вартість підписки після акційного періоду на послугу – 199 грн/міс.

*Деталі на сайті: kasa.kyivstar.ua

Новини#Київстар#Бізнес#Рішення#STARKASA

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Тренд#Київстар#Ритейл
#STARKASA#Київстар
#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#STARKASA
#STARKASA#ATC#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#Star.Docs
#Microsoft365#STARKASA#ATC#ЕДО#ВійнавУкраїні
#STARKASA#Київстар#Бізнес
#Рішення
#Рішення

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку