8 ресурсів для бізнесу та українців: підприємництво, навчання, розвиток
1 грудня 2023 5 хвилин читання

8 ресурсів для бізнесу та українців: підприємництво, навчання, розвиток

Тренди та аналітика#ДобіркаСервісів#ADWISOR#Бізнес

Про що:

Продовжуємо ділитися цікавими ресурсами для бізнесу та українців. У цій добірці на вас чекають платформи з навчання та розвитку, корисні мапи, онлайн-тест і сервіси для підприємців.

Зміст

Ресурси для бізнесу

Ресурси для українців

Ресурси для бізнесу

📚 Курси для підприємців від OLX

Школа OLX для бізнесу — це безкоштовні курси для наявних та майбутніх підприємців. Ви отримаєте 16 уроків з навчальними матеріалами, практичними заняттями та порадами від експертів OLX для розвитку власної справи. Тут ви дізнаєтеся, як розпочати, розвивати та просувати онлайн-бізнес, а також як працювати з клієнтами та командою. Тривалість уроків — 30-80 хвилин. Реєстрація не потрібна, дивитися відеоуроки можна прямо на платформі.

📌Мапа ветеранських бізнесів

Uklon, «Український ветеранський фонд» і «Лун.Місто» створили мапу, де відображені регіони з розташуванням верифікованих ветеранських бізнесів. Завдяки цьому відбувається реінтеграція через бізнес, адже можна замовити потрібний товар чи послугу і підтримати діяльність ветеранів. Щоб додати нову компанію на мапу, заповніть анкету.

📲 Платформа для комунікації з клієнтами ADWISOR

Платформа ADWISOR дає змогу підприємцям і компаніям самостійно створювати рекламні SMS та Viber-розсилки для наявних чи потенційних клієнтів. Особливо це актуально перед різдвяними та новорічними святами. Ви можете повідомляти покупців про ваші акції, знижки та спеціальні пропозиції. Типи розсилок, які можна створити: 

  • SMS та Viber-розсилки на свою базу клієнтів;
  • SMS-розсилки на потенційних клієнтів;
  • SMS-розсилки за подіями, коли повідомлення автоматично надсилатимуться клієнту, щойно він потрапить на окреслену вами локацію. Наприклад, проходитиме біля вашого магазину;
  • SMS-розсилки на аудиторію, яка за поведінковими характеристиками схожа на вашу наявну.

Крім того, можна підключити API до вашого сайту чи додатку, аби інформувати власну базу клієнтів через SMS про статус замовлення, дату доставки, запланований візит тощо.

Наразі на платформі доступний безплатний 30-денний тестовий період. Щоб скористуватися пропозицією, натисніть кнопку «Спробувати» на сайті.

Рекламні інструменти

Рекламні інструменти

Платформа ADWISOR для SMS та Viber розсилок

Сповіщайте своїх клієнтів про оновлення асортименту, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою SMS. Самостійно налаштовуйте промокампанію на платформі ADWISOR.

Спробувати

Ресурси для українців

🌍 Платформа для вивчення іноземних мов

Promova — платформа для вивчення іноземних мов. Для українців відкритий безплатний premium-доступ до курсів на три роки. Потрібно зареєструватися та підтвердити українське громадянство через Дія.Підпис (навіть якщо ви за кордоном). Зокрема, на Promova можна вивчати англійську з телефона чи комп'ютера та відвідувати онлайн безкоштовний розмовний клуб. Проєкт є частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect, створеної з ініціативи Президента України. 

Щоб отримати Дія.Підпис, необхідно авторизуватися у додатку Дія. Потім перейти до Меню — Дія.Підпис та натиснути Створити. Залишається підтвердити особу через перевірку за фото та вигадати 5-значний код для Дія.Підпису.

📑 Платформа для навчання учасників бойових дій

Учасники бойових дій та люди з інвалідністю внаслідок війни, незалежно від рівня освіти, можуть безплатно пройти підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації. Проєкт діє у Дніпропетровський, Полтавський, Харківський, Одеський, Львівський, Рівненський, Сумський та Івано-Франківський областях. Заняття відбуваються як онлайн, так і офлайн. 

Крім того, під час навчання забезпечується безкоштовне проживання та компенсація проїзду. Заявку можна подати онлайн на сайті edveteran.dcz.gov.ua. Заповніть форму та очікуйте на повідомлення від кар'єрного радника про подальші кроки. 

🔒 Ресурс про захист від кібершахрайства

#ШахрайГудбай — інформаційна кампанія, організована Національним банком України та Національною поліцією України за підтримки USAID та Європейського Союзу. Серед генеральних партнерів — Київстар, який підтримує проєкт, аби спільними зусиллями розповісти про безпечну поведінку в інтернеті якомога більшій аудиторії. 

Мета #ШахрайГудбай — навчити українців, як убезпечити себе від різних видів кібершахрайства. Наприклад, завдяки кампанії можна дізнатися дієві правила безпеки безготівкових та онлайн-платежів. Це актуальна проблема, бо внаслідок маніпуляцій люди можуть власноруч переказувати гроші шахраям або розкривати їм дані своїх карток. 

🛡️ Платформа для вивчення основ кібербезпеки

Кіберграм — це українськомовний онлайн-тест від Дія.Освіта, який дає змогу дізнатися, наскільки користувач знає правила безпечної поведінки в інтернеті, аби захиститися від кіберзагроз та убезпечити персональні дані. Потрібно відповісти на 15 запитань про захист пристроїв та безпечне підключення до інтернету, захист персональних даних і приватності тощо. Після проходження тесту кожен отримує електронний сертифікат.

📌 Мапа гуманітарної допомоги для українців

Завдяки інтерактивній мапі Ukraine Services Advisor українці, які постраждали внаслідок війни, можуть дізнатися, де отримати гуманітарну допомогу від вітчизняних і міжнародних організацій. На сайті є фільтрація за назвою організації, за типом допомоги, за адресою. Тут можна подивитися дані по кожній організації: номер телефону, години прийому тощо.

Тренди та аналітика#ДобіркаСервісів#ADWISOR#Бізнес

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#2024#ДобіркаСервісів#Навчання#Розвиток
5 корисних ресурсів для бізнесу та українців3 листопада 2023 5 хвилин читання

5 корисних ресурсів для бізнесу та українців

#Бізнес#Рішення#ДобіркаСервісів
#ДобіркаСервісів#Бізнес#Рішення
#ДобіркаСервісів
5 бізнес-ідей на 2023 рік27 грудня 2022 8 хвилин читання

5 бізнес-ідей на 2023 рік

#ADWISOR#SMS#СмсРозсилка#BigData#БігДата#Тарифи#КорпоративнийІнтернет#Microsoft365#Офіс365
#ДобіркаСервісів#Stoprussia#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Рішення#Бізнес
#Stoprussia#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Київстар
#ADWISOR#BigData#SMS#СмсРозсилка#ТаргетованіРозсилки

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку