Добірка нових сервісів 2023 року для бізнесу та українців
23 червня 2023 7 хвилин читання

Добірка нових сервісів 2023 року для бізнесу та українців

Добірки сервісів#ДобіркаСервісів#ADWISOR#ВійнавУкраїні

Про що:

Ми раніше вже ділилися з вами цінними добірками корисних сервісів. 2023 рік не став виключенням, адже виявився особливо багатим на нові інструменти, додатки та чат-боти, які призначені для бізнесу та українців. Ми ретельно проаналізували ринок та зібрали для вас добірку найцікавіших інноваційних рішень. Запрошуємо вас ознайомитися з ними.

Зміст

Підприємництво

Допомога

Підприємництво

єБазар для фермерів

єБазар — це онлайн-ринок, де українці можуть реалізовувати вирощені у власному саду чи на городі ягоди, овочі та фрукти, а також зроблені власноруч молочну та м’ясну продукцію, закрутки, солодощі та багато іншого. Необхідно пройти безплатну реєстрацію на сайті, розмістити оголошення, додати фото, ціну, умови доставки. А єБазар подбає про рекламу ваших товарів.

єВідновлення для будівництва

єВідновлення — ця програма стосується не тільки фінансової допомоги українцям на ремонт житла, пошкодженого через бойові дії. Проєкт також надає можливості для бізнесу у напрямку будівництва. Наприклад, якщо у вас будівельний магазин, ви можете долучитися до програми, щоб люди купували товари чи наймали спеціалістів для відновлення житла саме у вас.

Ветеранський бізнес

На порталі Дія.Бізнес з’явився новий розділ — «Ветеранський бізнес». Тут ветерани, члени їхніх сімей та родини полеглих Захисників і Захисниць України можуть дізнатися усе про розвиток та підтримку власної справи. Наприклад, як заснувати компанію, правильно вести бухгалтерську звітність, створити фінансовий план, знайти фінансування на розвиток бізнес-ідеї, рекламувати продукт та управляти своїми працівниками.

ADWISOR для рекламних розсилок

ADWISOR — це зручна платформа від Київстар, яка допомагає бізнесу інформувати клієнтів, партнерів чи працівників про будь-які події та акції за допомогою повідомлень. Можна надсилати SMS або Viber-повідомлення на наявних клієнтів. Також є можливість зробити рекламну розсилку на потенційну аудиторію, застосовуючи Big Data-фільтри (вік, стать, стиль життя, вподобання, геолокація тощо). Ще одним типом є «Розсилка за подіями»: SMS у реальному часі автоматично надсилається клієнту, коли він потрапляє на окреслену вами локацію. Зараз діє тестовий доступ до ADWISOR на 30 днів. Щоб спробувати, перейдіть за посиланням.

Рекламні інструменти темна

Рекламні інструменти

Viber-розсилки на власну базу клієнтів

Спілкуйтеся зі своїми клієнтами в зручному для них месенджері Viber. Можна використовувати альфа-ім'я та логотип вашої компанії.

Спробувати

єЧерга для водіїв вантажівок

єЧерга — сервіс для водіїв вантажівок, автобусів та власників легкових авто. Дозволяє відстежувати електронну чергу на 16 міжнародних пунктах пропуску в західному напрямку. Після реєстрації водій отримує сповіщення про свій статус у черзі, її просування, час заїзду до пункту пропуску. Переваги для бізнесу: зменшуються збитки через простій, оптимізуються бізнес-процеси, надається прозорість та однакові правила для всіх.

Допомога

Баночки для фінансових зборів

«Баночки» — додаток для iOS та macOS, який допомагає підписуватись на «монобанки» та стежити за зборами. Застосунок створив український розробник, а також Head of Technological R&D MacPaw Сергій Кривоблоцький. Щоб почати користуватися сервісом необхідно додати посилання на банку, яку бажаєте відстежувати, і вона збережеться в «Баночках». Можна бачити прогрес збору у банках, швидко поповнювати їх через застосунок monobank або вебсторінку, коментувати та ділитися банками з друзями.

MyState для безпеки рідних

MyState — мобільний додаток для iOS та Android, який допомагає відстежувати, чи рідні в безпеці. Його створив backend-розробник Євген Коваль, який пішов у ЗСУ. Ідея — автоматизувати в чатах з друзями численні питання «Як ти?». Щоб користуватися додатком, треба завантажити його, надіслати посилання із запрошенням рідним та друзям. Після цього є можливість вказувати свій стан «Я добре/Я не добре» та залишати коментарі й геолокацію.

Reunite Ukraine для пошуку зниклих дітей

Reunite Ukraine — це застосунок для пошуку дітей, які зникли безвісти. Додаток також допомагає возз’єднувати членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до Росії, Білорусі чи тимчасово окупованої АР Крим. У додатку можуть реєструватися усі небайдужі люди, щоб надавати дані щодо українських дітей, які перебувають у Росії чи на окупованих територіях і відвідують там школи та дитячі садочки.

ТурБОТа про ВПО

ТурБОТа про ВПО — телеграм бот для допомоги у пошуку помешкання внутрішньо переміщеним особам. Сервіс дозволяє людям, які були змушені виїхати зі свого дому через війну з рф, знайти житло в чотирьох містах України: Києві, Львові, Івано-Франківську та Чернівцях. Тут також можна дізнатися про документи, які необхідні для оформлення статусу переселенця, адреси й номери телефонів ЦНАПів тощо.

Прихисток людей із твариною

«Прихисток із твариною» — телеграм-бот для тих, хто шукає прихисток із тваринами, та тих, хто готовий його надати. Сервіс розробила благодійна організація «UAnimals». Необхідно у чат-боті заповнити інформацію про те, що ви шукаєте — прихисток чи самі готові надати житло. Система знаходить анкету, яка відповідає запиту, та надсилає контакти потрібної людини.

єКуточок для тварин

єКуточок — проєкт, завдяки якому власники домашніх тварин, волонтери та опікуни безпритульних тварин можуть знайти тимчасовий прихисток для чотирилапих друзів. Тут можна реєструватися тим, хто шукає притулок для тварини, і для тих, хто може його надати. Ви також можете запропонувати послуги з вигулу собак, догляду, годування тварин тощо. Водночас тут можна замовити професійну фотосесію, дресування, ветеринарний супровід тощо.

I’m Ukrainian згуртовує українців за кордоном

I’m Ukrainian — мобільний додаток для iOS та Android, який згуртовує українців у 30 країнах світу. Тут можна знайти корисну інформацію про курси, навчання, події, зустрічі, спільноти, мітапи, допомогу тощо. Наприклад, в додатку можна зареєструвати ваш бізнес, щоб розширювати коло українських клієнтів. Або обрати послуги та сервіси, які надають українці у вашому місті/країні.

MZSUkrain для допомоги українцям за кордоном

MZSUkrain — телеграм-бот для допомоги українцям, які перебувають за межами України. Тут можна дізнатися про правила в’їзду до іншої країни, про оформлення тимчасового захисту та соціальне забезпечення, а також умови повернення в Україну й консульські послуги.

SharePark для паркування в Європі

SharePark — це ШІ-додаток, який допомагає бронювати паркомісце в Європі або здавати в оренду своє. Засновниками стартапу є Сергій Кравецький, Андрій Варнава, Анна Чічкан та Ростислав Дюжев. Застосунок за допомогою штучного інтелекту аналізує місцеперебування водія та шукає йому паркомісце, електрозарядну станцію або автомийку. Також у SharePark є сервіси для сплати штрафів, страхування або платних доріг ЄС.

Добірки сервісів#ДобіркаСервісів#ADWISOR#ВійнавУкраїні

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#2024#Бізнес#Тенденції#ТаргетованіРозсилки#СмсРозсилка#SMS#ПортретКлієнта#Look-alike#BigData#БігДата
#BigData#ПортретКлієнта#ТаргетованіРозсилки#БігДата
#ВійнавУкраїні#Рішення#Stoprussia#Stoprussianagression#Економіка#РосійськоУкраїнськаВійна
#Stoprussia#Рішення#Благодійність#ВійнавУкраїні
#ДобіркаСервісів#Рішення#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#Бізнес
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#ЕДО#Офіс365#Тарифи#Star.Docs#Роумінг#ATC#AzureVirtualDesktop#МобільнийЗв'язок#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#ЕлектроннийДокументообіг
#Stoprussia#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна
#Stoprussia#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Київстар

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку