7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар та Helsi.me продовжують співпрацю та об’єднують зусилля для надання безкоштовних медичних консультацій українцям

Київстар та Helsi.me продовжують співпрацю та об’єднують зусилля для надання безкоштовних медичних консультацій українцям

Київстар та Helsi.me продовжують співпрацю та об’єднують зусилля для надання безкоштовних медичних консультацій українцям, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
25 Березня 2022
Kyivstar News

Найбільша медична інформаційна система Helsi.me та найбільший телеком оператор України Київстар продовжують стратегічне партнерство задля підтримки населення та лікарів у складних умовах воєнного часу.

У березні 2022 р. Helsi.me оновили сервіс консультацій лікарів для всіх українців і відтепер онлайн прийоми, в тому числі у лікарів приватних медичних закладів, – безкоштовні. Онлайн прийоми проводять лікарі всіх 75+ спеціальностей, як державних, так і приватних медичних закладів. Усі лікарі зареєстровані в Національній системі ЕСОЗ, їх дані та кваліфікація підтверджені МОЗ. Прийом у медичного працівника будь-якої спеціальності тепер доступний без спеціального направлення від сімейного лікаря та без підписаної декларації. Записатися на віддалений прийом до лікаря можна незалежно від місцезнаходження.

До сервісу щодня приєднуються медики зі всієї України, навіть ті, які зараз перебувають закордоном. Індивідуальний графік і розклад консультацій можна переглянути в профілі кожного окремого лікаря. Щоб записатися на безкоштовний віддалений прийом необхідно перейти у розділі онлайн консультація або через застосунок Helsi, обрати лікаря потрібної спеціальності незалежно від регіону та зручний час для вашого прийому. Після спілкування з лікарем усі необхідні деталі консультації будуть відображені в кабінеті користувача Helsi.

Київстар вдячний медикам, які щодня демонструють свій героїчний професіоналізм у надскладних умовах воєнного стану та роблять усе можливе, щоб врятувати українців. Тож за власною ініціативою, спираючись на дані публічних офіційних ресурсів, компанія відслідковує критичні точки воєнних дій в Україні та прийняла рішення нарахувати додаткові хвилини та безлімітний інтернет медичним співробітникам у регіонах активних бойових дій. Йдеться про території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Медики-абоненти компанії, які знаходяться в «гарячих» зонах та номери яких внесені до реєстру медичних працівників Helsi.me* отримають по 300 додаткових хвилин на мережі інших операторів по Україні, а також відкритий доступ до безлімітного інтернету на 30 днів без додаткової оплати.

Нагадаємо, що завдяки мобільному оператору Київстар цифрові медичні послуги, що надаються у рамках електронної системи Helsi.me, стали більш доступними для населення. Оператор не списує з рахунків абонентів пакетні мегабайти при завантаженні і користуванні мобільним додатком та сайтом Helsi.me. Мобільний додаток Helsi доступний для завантаження на Play Market https://bit.ly/3fNe5gW та App Store https://apple.co/2JgAcjU.

*Реєстр медичних працівників формується на підставі даних, які подаються до МОЗ керівниками або головними лікарями медичних закладів. Після чого кожен медпрацівник може внести, оновити чи додати інформацію про себе в особистому кабінеті електронної системи охорони здоров’я.

Теги
Підписатись на розсилку