Геоаналітика та розсилки у реальному часі: Олексій Гулий

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Геоаналітика#ТригерніРозсилки

Про що

Відкриваючи новий магазин, заклад чи торгову точку важливо розуміти, які місця найпопулярніші серед вашої цільової аудиторії. Визначити це можливо за допомогою інструментів Big Data – Геоаналітика та Теплові карти. Аналітики Київстар допоможуть проаналізувати цільову аудиторію у конкретній локації бізнесу та визначити, в яких районах та на яких вулицях вона буває. Завдяки цьому можна вибрати найвдаліше місце для нового відділення, магазину, ресторану тощо. Далі варто сповістити про себе потенційним клієнтам, і це можна зробити з тригерними розсилками у реальному часі за допомогою сервісу Big Data від Київстар.

Розсилки відбуваються автоматично при настанні певного тригера (події) – наприклад, коли потенційний клієнт проходить повз ваш магазин і на його телефон одразу приходить повідомлення із запрошенням відвідати торгову точку чи скористатися спеціальною пропозицією. У цей момент клієнт виконав дію, яка була тригером — зайшов у радіус розсилки повідомлення.

Детальніше про інструменти геоаналітики

Детальніше про тригерні розсилки

Дані та аналітика

Дані та аналітика

Геоаналітика та теплові карти

Рішення, щоб дізнатися популярні місця серед цільової аудиторії та визначити, де відкрити нові заклади. Аналітика формується на основі технічних даних з обладнання Київстар.

Рекламні інструменти

Рекламні інструменти

SMS-розсилки від аналітиків Київстар

Відправляйте пропозиції клієнтам з тригерними SMS-розсилками. Аналітики налаштують кампанії за попередньо визначеними подіями. Після спрацювання певного тригера надсилається SMS.

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Геоаналітика#ТригерніРозсилки

Оцінка

Розкажіть друзям

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку