Мобільний зв’язок для ФОП, інтернет, SIM-карти для девайсів. Вадим Жигун

1 хв.Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#МобільнийЗв'язок#Інтернет#Бізнес#SIM-карта

Про що

Усе більше підприємців намагаються налаштувати ефективну роботу. І у цьому допомагають кілька рішень від Київстар Бізнес:

  • Корпоративний мобільний зв’язок для ФОП, який може отримати від бізнес-підключення низку переваг. Наші корпоративні тарифи Бізнес UA дозволяють підключення від одного номеру та містять необхідну кількість хвилин, швидкісний мобільний 4G, щоб оперативно розв’язувати питання у режимі онлайн та додаткові послуги для роботи без доплат - Суперсили. Наприклад, SIM-карти для девайсів – це ще одна SIM-карта для планшета або ноутбука. Її можна використати для мобільного інтернету. Для нових бізнес-клієнтів діє спеціальна пропозиція “Бізнес-старт” – знижка 50% на перші 6 місяців. 
  • Швидкісний інтернет, який можна підключити у різні локації. Наприклад, для виробництва за межами міста або для кав’ярні, яка розташована на першому поверсі. 

Більше деталей про рішення від Київстар: https://kv.st/bK2

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Інтернет для окремих будівель у місті

Інтернет для бізнесу в ТРЦ, бізнес-центрах, дата-центрах та інших офісних або промислових будівлях в місті. Вибирайте оптимальну швидкість від 20 Мбіт до 10 Гбіт/с.

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Тарифи для компаній та підприємців

Вибирайте тариф Бізнес UA під власні потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві Суперсили на вибір — сервіси для роботи без доплат.

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#МобільнийЗв'язок#Інтернет#Бізнес#SIM-карта

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Бізнес сильних людей

Інші епізоди відеокастів

Бізнес сильних людей
Бізнес сильних людей

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку