Про що

Дізнайтесь більше про актуальні потреби ваших клієнтів за допомогою інструменту Big Data – Портрет клієнта.

На основі Big Data будується аналітична модель, яка профілює вашу цільову аудиторію за майже 100 критеріями: вік, стать, наявність дітей, вид транспорту, тип гаджета, стиль життя та багато інших параметрів. Ви отримаєте візуалізований маркетинговий звіт, де показані характеристики ваших наявних клієнтів у відсотковому співвідношенні за кожним із критеріїв.

Так ви можете детально проаналізувати та краще зрозуміти, як змінилися інтереси ваших наявних клієнтів, що саме доцільно зараз пропонувати аудиторії та створити доцільні для неї пропозиції, які можуть з великою ймовірністю її зацікавити.

А далі – фахівці Київстар за допомогою таргетованих допоможуть налаштувати рекламні SMS-розсилки з вашою пропозицією цільовій аудиторії у визначений час. Інструмент допомагає ефективно залучити як нових клієнтів, так і підвищити лояльність наявних, адже пропозиція надсилається сегментованій за необхідними параметрами аудиторії.

Детальніше про Портрет клієнта

Більше про таргетовані розсилки Big Data

Дані та аналітика

Дані та аналітика

Big Data для аналітики клієнтів

Портрет клієнта дозволяє дізнатися актуальні потреби аудиторії та адаптувати пропозицію для неї. А розширити наявну базу клієнтів та визначити нову допомагає look-alike модель.

Дані та аналітика

Дані та аналітика

Big Data рішення для бізнесу

Набір інструментів для аналізу великих масивів даних під різні потреби бізнесу - аналіз та пошук аудиторії, геоаналітика, налаштування персоналізованної комунікації тощо.

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#ПортретКлієнта#ADWISOR#BigData#ТаргетованіРозсилки

Оцінка

Розкажіть друзям

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку