Про що

Перебуваючи за кордоном у роумінгу сьогодні, можна легко координувати роботу команди, оперативно розв’язувати нагальні питання у телефонному чи онлайн-режимі. Усе це просто робити з послугою «Роумінг як вдома» від Київстар.

Роумінг як вдома від Київстар — це можливість користуватися своїми «домашніми» тарифами у 27 країнах світу без додаткових оплат! Вам доступний повний об’єм ГБ, хвилин та SMS для спілкування, які включені у ваш тарифний план. 

Роумінг як вдома діє в Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії. Втім, якщо ви переїдете до країни, якої немає в переліку, там діятимуть стандартні умови роумінгу або підключені пакети роумінгу. 

Підключити: https://kv.st/aJw

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Тарифи для компаній та підприємців

Вибирайте тариф Бізнес UA під власні потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві Суперсили на вибір — сервіси для роботи без доплат.

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Роумінг#Тарифи#Бізнес

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Бізнес сильних людей

Інші епізоди відеокастів

Бізнес сильних людей

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку