Про що

Налаштовуйте SMS-розсилки разом ADWISOR від Київстар – це швидко, просто та доступно. Обирайте необхідну аудиторію, створюйте текст повідомлення, встановлюйте бюджет, час та день відправки розсилки. • Будь-який бюджет – користувач вирішує самостійно, яку суму планувати розсилку. • Варіативність аудиторії – можливість провести комунікацію зі своєю базою клієнтів або знайти нову серед абонентів Київстар. • Понад 40 Big Data-фільтрів, якими можна обрати аудиторію серед абонентів Київстар. • Можливість відправки SMS за певною локацією (місто, район, ділянка на карті), тим самим знаходити клієнтів, які знаходяться поруч із локацією бізнесу. • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та просте та покрокове створення розсилки в декілька етапів з підказками на кожному кроці.

Детальніше на сайті

Рекламні інструменти

Рекламні інструменти

Платформа ADWISOR для SMS-розсилок

Знаходьте нових клієнтів, застосовуючи понад 40 Big Data-фільтрів (вік, стать, тип та ОС гаджета, інтереси тощо) та налаштовуйте SMS-комунікацію з потенційною аудиторією.

Спробувати
Рекламні інструменти

Рекламні інструменти

Платформа ADWISOR для SMS та Viber розсилок

Сповіщайте своїх клієнтів про оновлення асортименту, знижки та спеціальні пропозиції за допомогою SMS. Самостійно налаштовуйте промокампанію на платформі ADWISOR.

Спробувати
Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#СмсРозсилка#ADWISOR

Оцінка

Розкажіть друзям

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку