Корпоративні тарифи для бізнесу: Євген Клопотенко

1 хв.Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Тарифи#ATC#Бізнес

Про що

Мобільний зв’язок сьогодні — це інструмент для комунікації у бізнесі, віддаленого розв’язання питань, де б ви не перебували. Корпоративні тарифи від Київстар лінійки ВАШ містять: безлімітні дзвінки в мережі, хвилини на інші номери по Україні та у роумінгу, можливість користуватися «домашніми» тарифами за кордоном у 27 країнах світу, швидкісний 4G мобільний інтернет, SMS, а також додаткові послуги на вибір без доплат. Наприклад, додаткова SIM-карта для планшета, яку можна використати для будь-якого гаджета, 100 хвилин на інші мережі та за кордон, 50 бонусів у роумінгу, Віртуальна мобільна АТС для вашого кол-центру та багато іншого. 

Обирайте тариф під власні потреби бізнесу та працюйте попри все! Підключити: https://kv.st/aJv

Зв'язок для бізнесу

Зв'язок для бізнесу

Тарифи для компаній та підприємців

Підбирайте тариф під ваші бізнес-потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві послуги на вибір без доплат.

Комунікація з клієнтами

Комунікація з клієнтами

Віртуальна мобільна АТС

Хмарна АТС для роботи кол-центру. Багатоканальний номер, щоб приймати дзвінки та автоматично розподіляти їх на менеджерів. Аналіз роботи відділу продажів, інтеграція з CRM тощо.

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Тарифи#ATC#Бізнес

Експерт

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко

Український шеф-кухар, ресторатор, громадський активіст, блогер та телеведучий. Співзасновник ресторану «Сто років тому вперед» та бістро «Інші», автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com.

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Бізнес сильних людей

Інші епізоди відеокастів

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку