Корпоративні тарифи для бізнесу: Євген Клопотенко

1 хв.Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Тарифи#ATC#Бізнес

Про що

Мобільний зв’язок сьогодні — це інструмент для комунікації у бізнесі, віддаленого розв’язання питань, де б ви не перебували. Корпоративні тарифи від Київстар лінійки ВАШ містять: безлімітні дзвінки в мережі, хвилини на інші номери по Україні та у роумінгу, можливість користуватися «домашніми» тарифами за кордоном у 27 країнах світу, швидкісний 4G мобільний інтернет, SMS, а також додаткові послуги на вибір без доплат. Наприклад, додаткова SIM-карта для планшета, яку можна використати для будь-якого гаджета, 100 хвилин на інші мережі та за кордон, 50 бонусів у роумінгу, Віртуальна мобільна АТС для вашого кол-центру та багато іншого. 

Обирайте тариф під власні потреби бізнесу та працюйте попри все! Підключити: https://kv.st/aJv

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Тарифи для компаній та підприємців

Вибирайте тариф Бізнес UA під власні потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві Суперсили на вибір — сервіси для роботи без доплат.

Офіс та телефонія темна

Офіс та телефонія

Віртуальна мобільна АТС

Хмарна АТС для роботи кол-центу. Багатоканальний номер для прийому дзвінків та їхній автоматичний розподіл на менеджерів, аналіз роботи відділу продажів, інтеграція з CRM тощо.

Бізнес сильних людей#БізнесСильнихЛюдей#Тарифи#ATC#Бізнес

Експерт

Євген Клопотенко

Євген Клопотенко

Український шеф-кухар, ресторатор, громадський активіст, блогер та телеведучий. Співзасновник ресторану «Сто років тому вперед» та бістро «Інші», автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com.

Інші епізоди "Бізнес сильних людей"

Бізнес сильних людей

Інші епізоди відеокастів

Бізнес сильних людей

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку