Альтернативи російським продуктам в бізнесі. Частина 2
8 квітня 2022 7 хвилин читання

Альтернативи російським продуктам в бізнесі. Частина 2

Добірки сервісів#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#ВійнавУкраїні#Viber#SMS#EmailSecurity#CRM-система#CRM

Про що:

Російська агресія проти України змушує українські компанії переглядати портфель інструментів, які необхідні для роботи, — через їхнє російське походження. Ми вже розповідали вам про частину таких сервісів та альтернативні рішення, якими можна замінити програми країни-агресора. Оскільки таких рішень немало, команда Київстар Бізнес Хаб продовжує надавати рекомендації, якими інструментами можна замінити популярне російське ПЗ.

Зміст

Антивірус

Email-маркетинг

Обмін скриншотами/файлами

Антивірус

DrWeb, Kaspersky Anti-Virus (росія) — рішення для базового захисту комп’ютера від основних інтернет-загроз.

Альтернативи:

Zillya — антивірус від української компанії «Лабораторія Zillya», який сертифікований для використання державними органами та установами. Програма працює за технологією евристичного аналізу для блокування невідомих загроз та шкідливих додатків на основі їхньої поведінки й перевірки за схожими характеристиками. Забезпечує швидке сканування найбільш вразливих областей системи, вибіркову перевірку зазначених об’єктів і повне сканування всього комп’ютера. Також програма відстежує вже запущені процеси й перевіряє файли в реальному часі, що дозволяє вчасно виявляти та блокувати загрози, які намагаються зашкодити системі. Ще однією особливістю сервісу є поштовий фільтр для перевірки електронних листів на наявність небезпечних вкладень.

Avast — антивірус, який популярний у світі інноваційними функціями безпеки та інтелектуальним виявленням загроз. Програма миттєво діагностує та блокує віруси, захищає від шкідливого ПЗ, фішингових та шпигунських атак, а також програм-вимагачів. Серед інших функцій:

 • Брандмауер (фаєрвол) діє як щит між комп’ютером та інтернетом, контролює вхідні та вихідні з’єднання.
 • CyberCapture. Ізолювання невідомих файлів для аналізу у хмарі та перевірка їхньої безпеки.
 • Вебзахист та захист від фішингу.
 • Захист пошти. Запобігає потраплянню шкідливих листів у поштову скриньку на комп’ютері, таку як Outlook та Thunderbird, а також не допускає надсилання шкідливих листів з облікового запису.
 • Аналіз мережі. Автоматичне виявлення слабких місць домашньої мережі Wi-Fi для захисту її від зловмисників.
 • Менеджер паролів. Захист усіх облікових записів одним надійним паролем. Ви зможете використовувати створені нові паролі для безпечної авторизації.
 • Резервна копія для критичних випадків тощо.

Email-маркетинг

Unisender (росія) — сервіс, який дозволяє підтримувати зв’язок з клієнтами за допомогою email, SMS та Viber розсилок.

Альтернативи:

SendPulse — багатофункціональна платформа, яка пропонує своїм користувачам низку маркетингових рішень для комунікації з наявними та потенціальними клієнтами. Розсилки здійснюються за допомогою email, SMS, Viber, push-повідомлень, месенджерів або чат-ботів. Функції платформи дозволяють робити електронні розсилки на підставі дій клієнта, використовуючи Automation 360. Можна налаштувати ланцюжок листів та побудувати омніканальну комунікацію. Серед інших можливостей:

 • 130+ адаптивних email-шаблонів.
 • Редактор для листів: блоковий + HTML-редактор.
 • Надсилання листів через SMTP-сервер.
 • Інструменти для збору бази контактів: спеціальна форма підписки на сайт.
 • Персоналізація теми листа або будь-якої іншої частині повідомлення, розумні підставлення полів.
 • A/B тестування та автоматизація.
 • Інтеграція з CRM-системами та іншими сервісами.
 • Email валідатор.
 • Тригерні розсилки. В особистому кабінеті є розділ «Авторозсилки», в якому можна створювати свої тригери — дати, події, дії та прив’язувати до них відповідні листи, SMS, повідомлення у Viber і так далі.
 • Адаптація розсилки під мобільні пристрої, наявність мобільного додатку тощо.

Система аналітики SendPulse відстежує відкриття листів, переходи за посиланнями, географію користувачів та інші параметри. Результати проведених email-кампаній відображаються у вигляді візуалізованих звітів та графіків, завдяки чому можна використовувати ці дані для підвищення ефективності подальших розсилок.

SendPulse має безоплатну версію: від 50 підписників, до 15 000 листів на місяць, доступ до готових шаблонів, можливість автоматизації (до 5 тригерів) та push-сповіщення для авторозсилки.

eSputnik — платформа для створення омніканальних маркетингових кампаній за допомогою e-mail, sms, Viber-розсилок, а також push- та in-app-повідомлень. Платформа збирає інформацію про клієнтів з різних джерел і дає змогу створювати персоналізовані стратегії взаємодії з ними для збільшення продажів. Серед можливостей платформи:

 • Понад 300 готових шаблонів для листів.
 • Редактор з генератором карток товарів та зручним html-форматом.
 • Можливість розширеної сегментації бази та персоналізація в комунікації.
 • Підтримка інтеграцій з різними сервісами.
 • Доступ до інструментів розширеної аналітики: аналіз відкриттів (Open Rate) і переходів за посиланнями, когортний і RFM-аналіз.
 • A/B-тестування.
 • 24/7 служба підтримки клієнтів.
 • Форми підписки.
 • Валідація списку контактів.
 • Перенесення бази передплатників через API.
 • Окремий фокус на рішення для онлайн-магазинів.

Серед ключових переваг — вигідний тариф, який дає змогу платити за кожне відправлене повідомлення. Функція корисна для тих, хто має невелику базу передплатників і великий інтервал відправлень. До того ж для тригерних листів передбачений зручний візуальний редактор.

Безплатна версія: база до 500 контактів, необмежена кількість листів. Тестовий період включає 2500 email та 10 SMS.

MailChimp — популярний сервіс для email, sms та push розсилок з великою базою користувачів по всьому світу. MailChimp пропонує чотири типи кампаній: стандартна HTML, короткі текстові кампанії, A/B тестування, автоматизовані розсилки. Персоналізація та «Теги злиття» — корисна «фішка» Mailchimp. Завдяки цьому сервіс може отримувати дані про користувача з бази й автоматично додавати їх в листи, а також створювати динамічний контент. Серед інших можливостей:

 • Понад 100 готових дизайн-шаблонів для різних тематичних категорій.
 • Адаптація під мобільні гаджети.
 • Інтеграція з великою кількістю сервісів та додатків, серед яких: соцмережі, sms, SaaS-платформи та інші.
 • A/B-тестування: MailChimp дозволяє додавати 3 варіанти листів для порівняння, обираючи різний час відправки, теми, контент, візуалізацію і т.д.
 • Відстеження виконаних цілей. За допомогою функції Analytics360 (яка доступна тільки для pro-акаунтів), існує можливість відстежувати конверсії, дохід, виконані цілі, ROI.
 • Сегментація лише за базовими параметрами – місце розташування, вік, стать, мова спілкування.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Окрім розсилок можна створювати інші маркетингові кампанії, наприклад, цільові сторінки, поп-апи, форми для збору контактів. Також через інтерфейс сервісу можна швидко налаштувати ремаркетинг Google, рекламу в Facebook та Instagram.

Безплатна версія дозволяє додати список із 2000 email-адрес та надіслати 12 000 листів на місяць. План також містить гайди та корисні матеріали для покращення стратегії вашої компанії.

Обмін скриншотами/файлами

LightShot, Joxi (росія) — безплатні сервіси для створення скриншотів.

Альтернативи:

Getcloudapp — комплексна платформа для обміну візуальними повідомленнями, яка дозволяє записувати та відправляти відео, файли GIF та знімки екрана з анотаціями, щоб обмін інформацією проходив більш лаконічно. Платформа доступна для завантаження на macOS і Windows. Також є програма для iOS і розширення для Chrome. CloudApp дозволяє миттєво обмінюватися контентом з будь-ким, незалежно від операційної системи, якою користується співрозмовник.

Cleanshot — потужна утиліта з багатьма налаштуваннями для знімків екрана та запису відео на Mac з функцією хмарного зберігання файлів. Програма вміє робити знімки екрана, його окремих областей і вікон, а також дозволяє записувати скринкасти. До того ж сервіс містить ще кілька корисних функцій: приховування іконок робочого столу, додавання анотацій, створення GIF, редагування знімків екрану, запис відео, таймер.

Добірки сервісів#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#ВійнавУкраїні#Viber#SMS#EmailSecurity#CRM-система#CRM

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#API#CRM#CRM-система#IPтелефонія#Microsoft365#Офіс365#SaaS#SMS#Бізнес#ДобіркаСервісів#ТелефоніяДляБізнесу
#ADWISOR#SMS#СмсРозсилка
#Кібербезпека#Cybersecurity#EmailSecurity
#ADWISOR#BigData#SMS#СмсРозсилка#ATC#Look-alike#Маркетинг#Бізнес#БігДата#ТаргетованіРозсилки#ТригерніРозсилки#ПортретКлієнта#CRM#CRM-система#Microsoft365#Офіс365#SEO#Клієнт
#ADWISOR#Stoprussia#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#ВійнавУкраїні
10 CRM-систем для оптимізації бізнесу24 червня 2022 6 хвилин читання

10 CRM-систем для оптимізації бізнесу

#ВійнавУкраїні#Рішення#Технології#CRM-система
#ADWISOR#SMS#Viber#СмсРозсилка
#Microsoft365#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Офіс365#Stoprussia

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку