До кінця 2023 року на базових станціях Київстар буде 110 тис. нових акумуляторів
3 жовтня 2023 2 хвилини читання

До кінця 2023 року на базових станціях Київстар буде 110 тис. нових акумуляторів

Новини#Київстар

Про що:

Національний телеком-оператор підготував мережу до можливих перебоїв з електроенергією. Для цього компанія встановила на базових стаціях більш ємнісні акумулятори. Загальна сума інвестицій Київстар в енергобезпеку досягла 988 млн грн.

Протягом 2023 року Київстар встановив на базових станціях 80 тисяч нових акумуляторів, які можуть забезпечувати роботу телеком-обладнання 4-6 годин без використання мереж електроживлення. До кінця року компанія планує встановити ще 30 тисяч таких акумуляторів.

Крім того, з лютого 2022 року компанія утричі збільшила кількість стаціонарних і мобільних дизель-генераторів, які можуть тривалий час забезпечувати роботу усіх критично важливих об’єктів телеком-мережі. Якщо на початку війни у розпорядженні компанії було 700 таких генераторів, то зараз їх 2200. При цьому 850 генераторів було підключено до базових станцій Київстар іншими комерційними компаніями та підприємствами.

Київстар подбав також і про абонентів, які користуються «Домашнім Інтернетом». Так, на мережі фіксованого інтернету встановлюється 50 тисяч блоків безперебійного живлення, що дасть можливість забезпечити функціонування як мінімум 70% мережі фіксованого інтернету під час блекаутів. У ряді міст України Київстар вже розпочав розгортання та тестування технології GPON, яка є більш енергонезалежною. До кінця 2023 року телеком-оператор планує запустити GPON-мережу у комерційне використання.

Від початку війни телеком-оператор Київстар вже інвестував майже 988 мільйонів гривень в енергобезпеку телеком-інфраструктури. З них 688 мільйонів гривень інвестовано в джерела енергії для мережі мобільного зв’язку, а понад 300 млн грн — у мережу «Домашнього Інтернету».

Послугами зв’язку Київстар користуються 24 мільйони абонентів, а послугами «Домашнього Інтернету» — понад 1 мільйон абонентів. Телеком-оператор неухильно розвиває та відбудовує телеком-мережу, щоб надавати своїм абонентам стабільні якісні послуги зв’язку і передачі даних.

Новини#Київстар

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Київстар#Інвестиції#Розвиток
#Бізнес#Київстар#Кібератака#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Тарифи#ІнтернетДляБізнесу#0-800#СмсРозсилка#SMS#ATC#IPтелефонія
#Інвестиції#Київстар
#Бізнес#Телеком
#ADWISOR#BigData#SMS#СмсРозсилка
#Київстар#МобільнийЗв'язок#Бізнес#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Microsoft365#Офіс365#Рішення

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку