Київстар інвестує 50 млн грн в обладнання безперебійного живлення для «Домашнього інтернету»
26 грудня 2022 2 хвилини читання

Київстар інвестує 50 млн грн в обладнання безперебійного живлення для «Домашнього інтернету»

Новини

Про що:

Київстар додатково інвестує 50 млн. грн. в джерела безперебійного живлення для роботи послуги «Домашній Інтернет». Це дасть можливість забезпечити інтернетом більше 10 тис. будинків під час віялових чи стабілізаційних відключень електроенергії. Монтажні роботи триватимуть впродовж зими.

Встановлення джерел безперебійного живлення (далі – ДБЖ) відбувається поетапно, залежно від можливості закупівлі та надходжень цього дефіцитного обладнання. Утім, якщо абонент може надати власне ДБЖ для резервування сервісу за своєю адресою, оператор просить звернутись на пошту power@kyivstar.ua, або залишити заявку за телефоном [0 800 300 460](tel:(067) 130-95-95). Базові характеристики ДБЖ:

  • Вихідна напруга 220В/240В;
  • Батарея – 1 x 12 В / 9 Аг*;
  • Відсутність функції Green mode, тобто вимкнення ДБЖ при низькому споживанні;
  • Має мати функцію автоматичного запуску при відновленні світла;
  • Рівень споживання комутатора на годину – близько 20 Вт.

Крім того, оператор звертається до представників ОСББ, ЖЕКів, управляючих компаній та комерційних установ, які розміщені в житлових будинках, з проханням сприяти електроживленню обладнання компанії. Це можна реалізувати через переключення обладнання на зарезервовані лінії електропостачання в будинку, власних генераторів, акумуляторів чи інших джерел альтернативного живлення.

«Зменшення енергетичної залежності – це один з головних викликів на сьогодні. Паралельно з закупівлею та монтажем ДБЖ, ми модернізуємо оптичну мережу, що нівелює вплив сусідніх будинків. Окрім цього, важливою ланкою в забезпеченні фіксованого інтернету є безпосередньо живлення основних вузлів. Наразі, Київстар інвестував вже понад 600 млн. грн. в забезпечення своїх базових станцій потужними акумуляторами та генераторами. Таким чином, спільними зусиллями, ми зменшимо енергозалежність сервісу. Але звісно на це потрібен час та терпіння наших абонентів», - прокоментував керівник департаменту фіксованого зв’язку Київстар, Сергій Сухорук.

Детальніше ознайомитись з тим як влаштована мережа «Домашнього Інтернету» можна у відео за посиланням. Не зважаючи на всі виклики, спричинені терористичними атаками рф, компанія продовжує відновлювати мережу в деокупованих містах, підключати будинки до інтернету з максимальною швидкістю до 1 Гбіт/с., а також забезпечує інтернетом 1420 бомбосховищ та 744 модульні будинки для сімей переселенців. Наразі таких вже 832.

Новини

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#ІнтернетДляБізнесу#Тарифи#GPON
#Azure#MicrosoftAzure#FTTB#Microsoft365#Офіс365#Бізнес#ІнтернетДляБізнесу#Тарифи#4G
#Київстар
#Інвестиції#Київстар
5 бізнес-ідей на 2023 рік27 грудня 2022 8 хвилин читання

5 бізнес-ідей на 2023 рік

#ADWISOR#SMS#СмсРозсилка#BigData#БігДата#Тарифи#КорпоративнийІнтернет#Microsoft365#Офіс365
#Технології#ІнтернетДляБізнесу#КорпоративнийІнтернет#Рішення#Тарифи
#Microsoft365#Офіс365#Рішення
Найбільші дата-центри світу14 грудня 2021 7 хвилин читання

Найбільші дата-центри світу

#ДатаЦентр#ЦентрДаних#ЦОД#Colocation

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку