Київстар збільшує допомогу абонентам у роумінгу
11 березня 2022 2 хвилини читання

Київстар збільшує допомогу абонентам у роумінгу

Новини#Роумінг#Київстар#Клієнт

Про що:

Відтепер абоненти Київстар отримають для зв’язку з рідними 250 бонусних гривень у 9 країнах: Польщі, Румунії, Словаччині, Молдові, Угорщині, а також у Німеччині, Італії, Литві та Чехії.

Як це працює:

Якщо абонент приїздить в одну із вказаних країн, то протягом доби йому автоматично нараховуються бонусні кошти та надається можливість користуватися спеціальними тарифами по всій Європі:

  • 1Мб інтернету коштує 0,10 грн;
  • 1 хвилина вхідного дзвінка, або вихідний дзвінок по країні перебування чи в Україну – 1 грн;
  • 1 SMS – 1 грн.

Тобто абоненти Київстар за рахунок бонусів можуть розмовляти з рідними та друзями 250 хвилин або можуть відправити 250 SMS-повідомлень чи використати 2500 Мб мобільного інтернету, не оплачуючи ці послуги самостійно. Бонуси будуть діяти протягом 30 днів.

Як і раніше, у роумінгу Київстар не списуються мегабайти в найпопулярніших месенджерах. Відтак, обмін текстовими повідомленнями в Viber, Facebook, Messenger, Telegram, WhatsApp та навіть голосові дзвінки у цих соціальних мережах не тарифікуються.

Лише за перший тиждень, Київстар переказав на рахунки своїх абонентів, які вимушено виїхали за кордон, понад 26 млн бонусних гривень.

Компанія турбується і про абонентів, які перебувають в Україні. Київстар запропонував їм додаткові можливості для спілкування всередині країни навіть без оплати тарифу.

Київстар продовжує забезпечувати надійну роботу мобільної та фіксованої мережі, аби кожен абонент мав змогу бути на зв’язку з рідними та отримувати актуальну інформацію про події в Україні. Зокрема, разом з іншими мобільними операторами компанія запустила національний роумінг, який дозволяє переключитися на мережу іншого оператора, якщо власний оператор тимчасово не працює у певному місці.

 Київстар збільшує допомогу абонентам у роумінгу
Новини#Роумінг#Київстар#Клієнт

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Роумінг#Рішення#Тарифи
#Бізнес#Тарифи#B2B#SIM-карта#ІнтернетДляБізнесу
#Stoprussia#Роумінг#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна
#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#Роумінг
#Роумінг#Київстар#Тарифи#Клієнт
#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт
#Київстар#Клієнт#МобільнийЗв'язок
#Київстар#Клієнт#Тарифи

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку