ОНОВЛЕНО: Київстар підтримує абонентів, державу та збройні сили
7 березня 2022 3 хвилини читання

ОНОВЛЕНО: Київстар підтримує абонентів, державу та збройні сили

Новини#Київстар#Клієнт#МобільнийЗв'язок

Для фізичних осіб:

 • Для абонентів передплати дзвінки всередині мережі працюють при нулі на рахунку та без поповнення тарифу.
 • Послугою Екстра гроші для замовлення додаткових коштів на свій рахунок, абоненти передплати можуть скористатися без комісії. Поповнити свій рахунок на 15, 20, 75, 125 або 175 гривень без комісії можна завдяки короткому коду *117*X#, де X – одна із можливих сум поповнення. Ці кошти можна використати, щоб оплачувати дзвінки на інші мережі, SMS, мобільний інтернет.
 • Для абонентів контрактної форми обслуговування збільшені кредитні ліміти. Вони можуть користуватися більшістю послуг як завжди, а оплатити пізніше. Абоненти, у яких не була підключена послуга кредитних лімітів, можуть замовити мікрокредитування.
 • Клієнти Домашнього Інтернету можуть користуватися фіксованим інтернетом на швидкості до 80 Мбіт/с без оплати рахунку.
 • Наші абоненти мають повний доступ до всього контенту на платформі Київстар ТБ без оплати. Достатньо завантажити додаток та зареєструватися. Для абонентів інших мобільних операторів без оплат доступні всі інформаційні телеканали, щоб вони були в курсі актуальних новин.

Для юридичних осіб:

 • Для абонентів корпоративної форми обслуговування збільшені кредитні ліміти. Вони можуть користуватися більшістю послуг як завжди, а оплатити пізніше. Абоненти, у яких не була підключена послуга кредитних лімітів, можуть замовити мікрокредитування.
 • Для корпоративних клієнтів з фіксованими послугами (інтернет, телефонія та передавання даних) ще на 30 днів відтерміновано строки оплати рахунків.

Для абонентів у роумінгу:

 • Абоненти Київстар, які вже знаходяться або будуть приїжджати у 9 країн Європи (а саме в Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину, Молдову, Німеччину, Італію, Литву та Чехію) отримуватимуть 250 бонусних гривень для зв’язку у роумінгу на 30 днів. Цих коштів вистачить, наприклад, на 250 хвилин розмов або 2500 Мб мобільного інтернету.
 • В абонентів у роумінгу не списуються мегабайти одразу в 10 додатках. Наприклад, якщо вони обмінюються текстовими повідомленнями у всіх популярних месенджерах: Viber, Facebook Messenger, Telegram та WhatsApp. Голосові дзвінки у цих месенджерах також діють без тарифікації мобільного інтернету.

Допомога Київстар для ЗСУ та українців

Для ЗСУ:

 • Для підтримки української армії Київстар виділив 10 мільйонів гривень БФ «Повернись живим». Ці кошти будуть використані для гуманітарних потреб військових, які захищають нашу країну.
 • Ми створили спеціальний короткий номер 88009 для підтримки військовослужбовців. Кожен абонент передплаченого зв’язку може надіслати SMS-повідомлення на цей номер та 10 гривень з мобільного рахунку буде відправлено до Благодійного Фонду «Повернись живим» на гуманітарні потреби.

Для медиків:

 • Київстар виділив 5 мільйонів гривень до БФ «Твоя опора». Благодійні кошти будуть використані для гуманітарних потреб українських лікарень та забезпечення їх потрібними медикаментами.

Для громадян:

 • Починаючи з 27 лютого Державна служба України з надзвичайних ситуацій завдяки співпраці з Київстар почала інформувати громадян про актуальну ситуацію у їх регіоні у зв’язку з військовими діями та надавати рекомендації через SMS-повідомлення.
Новини#Київстар#Клієнт#МобільнийЗв'язок

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Телеком#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна
#Stoprussia#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Київстар
#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт
#Роумінг#Київстар#Клієнт
Бережіть себе, а про зв'язок подбаємо ми!4 березня 2022 1 хвилина читання

Бережіть себе, а про зв'язок подбаємо ми!

#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Бізнес-рішення#Київстар#МобільнийЗв'язок
#Київстар#4G#BigData#БігДата
#IOT#ЯкЦеПрацює?#BigData#Look-alike#СмсРозсилка

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку