Глобальна єдність у воєнний час. Як бізнеси різних країн підтримують Україну
22 березня 2022 10 хвилин читання

Глобальна єдність у воєнний час. Як бізнеси різних країн підтримують Україну

Актуальні тренди#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт

Про що:

24 лютого цього року життя кожного українця розділилося на «до» та «після». Країна змушена була взятися боронити свою землю та об’єднуватись у боротьбі проти ворога. Прості люди і бізнес долучилися до збору коштів на потреби армії та територіальної оборони, кухні ресторанів відкрились для приготування їжі воїнам та лікарям, бізнеси безкоштовно стали надавати харчі та товари й послуги першої потреби, допомагати з евакуацією мирного населення та надавати свої приміщення під укриття під час тривоги чи розміщення біженців. Таке об’єднання зусиль всього українського суспільства та міжнародної спільноти — те, що зараз надає колосальну підтримку та веде нас до перемоги.

Про те, як українські компанії та бізнес з-за кордону допомагають Україні сьогодні — далі у статті.

Зміст

Єдність та згуртованість. Допомога & колаборація українських компаній

Світові гіганти, які підтримують Україну

Єдність та згуртованість. Допомога & колаборація українських компаній

За даними нещодавнього опитування, проведеного ЕВА, понад 20% компаній з початку війни продовжують працювати, щоб допомагати країні та підтримувати економіку. На сьогодні цей показник зростає кожного дня, адже бізнес починає адаптовуватися до чергової «нової нормальності» — страх поступився місцем розумінню, що необхідно продовжувати роботу попри всі складнощі.

Більшість компаній надають різноманітну підтримку армії чи теробороні. Так, 41% з них допомагають фінансово, 35% підтримують працівників, що захищають країну, 31% постачають продукцію, 29% продовжують надавати послуги, 16% — ліки, 9% — засоби захисту/оборони. Далі – кілька прикладів.

Компанія Київстар з першого дня війни продовжує надавати свої сервіси та послуги абонентам та бізнесу. Компанія запровадила низку заходів для підтримки суспільства та абонентів — забезпечила клієнтів безоплатними послугами зв’язку, виділила 15 мільйонів гривень на благодійництво та сплатила достроково понад 1 млрд грн податків.

Допомога для абонентів передплати:

 • Дзвінки всередині мережі для 21,5 млн абонентів передплати працюють навіть при нулі на рахунку та без оплаченого тарифу.
 • Послугою Екстра гроші для замовлення додаткових коштів на свій рахунок, абоненти користуються без комісії. Такою можливістю скористувалися більше 200 тисяч разів.

Допомога для контрактних абонентів та бізнес-клієнтам:

 • Київстар збільшив кредитні ліміти, щоб клієнти мали змогу користуватися основними послугами без поповнення рахунку, а також надав можливість мікрокредитування.
 • Для бізнес-клієнтів з фіксованими послугами (інтернет, телефонія та передавання даних) відтерміновано строки оплати рахунків на 30 днів.
 • Київстар безоплатно надав бізнесу і державним організаціям сервіс електронного документообігу Star.Docs.

Абонентам у роумінгу:

 • Київстар нарахував по 250 бонусних гривень для дзвінків або використання мобільного інтернету за кордоном. Бонуси нараховуються всім абонентам, які вимушено виїхали в одну з 9 країн Європи: Польщу, Румунію, Угорщину, Словаччину, Молдову, Німеччину, Італію, Литву чи Чехію. За перші 2 тижні ці бонуси отримало вже більше 1,4 млн абонентів Київстар.

Клієнтам Домашнього Інтернету та Київстар ТБ:

 • У більш ніж 200 бомбосховищах по всій Україні компанія забезпечила безоплатний Wі-Fi.
 • Компанія відкрила доступ до більшої частини контенту на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ. Також, для абонентів інших мобільних операторів, надано вільний доступ до новинних каналів та дитячого контенту.

Київстар активно підтримує державу та українське суспільство, збройні сили:

 • Компанія достроково перерахувала до бюджету держави 1,1 млрд гривень податку на прибуток.
 • 10 млн гривень благодійної допомоги виділено БФ «Повернись живим» та 5 млн – БФ «Твоя опора».
 • Компанія створила платформу для збору коштів на потреби армії України. Завдяки короткому номеру 88009 за перші два тижні існування платформи абонентами Київстар було зібрано більше 1,2 млн гривень.

Київстар у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій розіслалав понад 150 млн SMS-повідомлень з життєво важливою інформацією, зокрема – про дії під час повітряної тривоги, першу медичну допомогу тощо.

Запущено національний роумінг разом з іншими мобільними операторами, Міністерством цифрової трансформації України, Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку разом з Українською асоціацією операторів зв’язку «Телас».

Компанія «Ковальська» хоча й призупинила свою роботу на період війни, проте підтримала ЗСУ, передаючи 600 одиниць техніки – бетономішалки, самоскиди й екскаватори на потреби армії. Деякі самоскиди перетворили на зенітно-ракетні установки. Також у компанії надали на потреби військових понад дві тонни вибухових речовин, які в мирний час використовували для підриву гірських порід у своїх гранітних кар’єрах.

Вітчизняний фармацевтичний виробник «Дарниця» лише за 4 дні війни відвантажив 250 000 продукції для Головного Військового Госпіталю, Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги, Національного Інституту Серця, Охматдиту, ГК 17 «Політравма», благодійного фонду «Повернись живим» і «Таблеточки». Крім цього, в компанії надають допомогу для Тероборони міста Київ.

«Нова пошта Глобал» запустила нову лінію Гуманітарної пошти. Відтепер, волонтери, що знаходяться за кордоном можуть привезти вантажі на один із закордонних складів компанії, а далі вони будуть відправлені в Україну.

Український сервіс таксі Uklon запустив проект «Волонтер», суть якого – безкоштовна доставка харчів, медикаментів та пального у місця, в яких вони необхідні. Запити на перевезення приймаються цілодобово онлайн-службою підтримка Uklon. Першочергово відправляються продукти військовим, підрозділам територіальної оборони, лікарням. Далі – обробляються запити від цивільних. На сьогодні проект працює лише в Києві.

Український виробник шкарпеток DoDo Socks створив колекцію у підтримку ЗСУ. Зараз доступно для передзамовлення 6 різноманітних шкарпеток з патріотичними гаслами. Отримані кошти команда відправляє на потреби армії. Лише за 2 дні було зібрано більше 1 млн гривень.

Також критичною на сьогодні колаборацією стала співпраця компанії Ajax Systems за ініціативи ІТ-компанії stfalcon.com та за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Разом вони створили застосунок «Повітряна тривога», який інформує про початок і закінчення тривоги. Інформація надається за регіоном, який користувач самостійно обирає в застосунку.

Це лише кілька з вітчизняних компаній, які допомагають ЗСУ, медицині та цивільним у цей непростий час. Проте Україну підтримує бізнес зі всього світу.

Світові гіганти, які підтримують Україну

Більшість міжнародних компаній через введені санкції проти агресорів покинули ринок росії та білорусі. Серед найперших оголосили про зупинення ведення справ Oracle, Visa, Mastercard, AMD, Intel та ще сотні компаній, виражаючи у такий спосіб підтримку Україні.

Користувачі з різних країн на платформі Airbnb почали активно бронювати житло в Україні, не дивлячись на війну – на підтримку українців, які займаються орендним бізнесом

Лише за 48 годин в Україні було заброньовано житла на 61 402 ночі, що склало $1,9 млн. Понад 34 000 ночей забронювали користувачі Airbnb з США, 8000 ночей зарезервували мешканці з Великобританії й майже 3000 – з Канади.

Супутниковий інтернет Starlink від компанії SpaceX Ілона Маска тепер доступний і для України Це сталося після звернення Міністра цифрової трансформації країни Михайла Федорова до генерального директора SpaceX Ілона Маска з проханням підключити країну до супутникового інтернету для використання у цивільних та військових цілях.

Starlink – це платформа, що об’єднує мережу супутників, які на орбіті взаємодіють між собою на частоті понад 10 тисяч ГГц завдяки лазерному променю. Швидкість такого інтернету — до 1 Гбіт/с для кожного абонента, а користуватися ним можна у будь-якій точці землі за наявності певного обладнання. Супутниковий інтернет Starlink працює майже як спецзв’язок.

Бразильська авіакомпанія Azul запустила віртуальні подорожі до України Авіакомпанія Azul відкрила продаж квитків на віртуальні рейси між Бразилією та Україною. Всі отримані кошти будуть відправлені Міжнародному комітету Червоного Хреста для допомоги українцям. На найближчі 90 днів вже заплановані віртуальні рейси, які можуть придбати 14 млн клієнтів. Якщо така активність матиме позитивні результати, у компанії віртуальні рейси планують продовжувати.

Безкоштовне розміщення українських товарів на e-Katalog Маркетплейс e-Katalog надав можливість українським підприємцям безкоштовно розміщувати їх товари та відкриває доступ для пошуку українською мовою товарів у Польщі. Саме в такий спосіб команда онлайн-майданчика підтримує бізнес українців, які, в свою чергу, внесок у економіку України.

Сьогодні кожен працює на своєму фронті заради нашої спільної перемоги й робить той внесок у загальну справу, який може. І тут дуже важливо, щоб бізнес продовжував свою роботу – попри усі складнощі. Це дозволяє країні жити – отримувати необхідні послуги, купувати товари тощо. І підтримує економіку держави, бо сплачені податки – це забезпечення нашої армії, соціальних потреб українців та відновлення країни.

І щоб бізнес міг продовжити роботу чи відновити її, запустити на новому місці або в новому форматі, Київстар зібрав на одному ресурсі сервіси та інструменти, якими може допомогти організувати звичні бізнес-процеси, віддалену роботу працівників компаній або задовольнити інші запити бізнесів. Спеціалісти Київстар готові почути потреби вашого бізнесу та допомогти знайти для вирішення проблем найкраще рішення навіть в умовах роботи під час війни.

Актуальні тренди#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#ВійнавУкраїні#Клієнт#Київстар#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Роумінг#Тарифи#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#МобільнийЗв'язок#Київстар
#Роумінг#Київстар#Клієнт
#Київстар#Клієнт#МобільнийЗв'язок
Нові реалії: інтернет як необхідність9 червня 2021 7 хвилин читання

Нові реалії: інтернет як необхідність

#ATC#ЕДО#ОфісТамДеВи#Star.Docs#Інтернет#4G
#Microsoft365#Star.Docs#ATC

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку