Українські мобільні оператори посилюють співпрацю з європейськими колегами для підтримки біженців
13 квітня 2022 1 хвилина читання

Українські мобільні оператори посилюють співпрацю з європейськими колегами для підтримки біженців

Новини#МобільнийЗв'язок#Київстар

Про що:

Київстар, ВФ Україна та lifecell разом з європейськими мобільними операторами озвучили Спільну заяву про забезпечення зв’язку для українських біженців у країнах Європейського союзу. Її оголошення відбулося під егідою та за підтримки Європейської Комісії та Європейського парламенту, а також за сприяння регуляторів – європейського BEREC та українського НКЕК.

Загалом до заяви вже приєдналося 27 телекомунікаційних компанії України та Європи, серед яких Deutsche Telekom, Orange, Play, Telefónica, Vodafone та багато інших.

Протягом останніх двох місяців Київстар, Vodafone і lifecell запропонували низку пільг у роумінгу та інших спеціальних пропозицій абонентам, які змушені були залишити Україну через війну. А європейські оператори – більш вигідні умови для дзвінків в Україну та багато іншого.

Спільна заява мобільних операторів відображає прагнення підтримати та посилити вже реалізовані зусилля національних та європейських операторів для підтримки понад 4,2 млн українців у Європі.

Реалізувати, зберігати та вдосконалювати такі умови для абонентів у роумінгу неможливо без тимчасового перегляду умов взаємовигідної співпраці між операторами, на що і спрямовано відповідну Спільну заяву. Ці процеси почалися одразу ж після початку наступу рф. А зараз, завдяки залученню представників Європейського парламенту, Єврокомісії, національного регулятора НКЕК, ДССЗІ та профільних органів європейської спільноти – будуть більш систематичними та швидкими.

Також, заощаджені завдяки перегляду умов співпраці кошти, українські оператори зможуть направити на найнагальніші напрямки роботи – відновлення пошкодженої через бойові дії інфраструктури та підтримку своїх клієнтів додатковими послугами.

Новини#МобільнийЗв'язок#Київстар

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#BigData#SMS#СмсРозсилка#Бізнес#ЕлектроннийДокументообіг#Кібербезпека#Маркетинг#БігДата
#Роумінг#Тарифи#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт
#Київстар#Розвиток#ЦифровіТехнології#BigData#БігДата
#ІнтернетРечей#IOT#МобільнийЗв'язок#IOTISKYIVSTAR
#IOT#M2M#ХмарніРішення#ATC#Інновації
#МобільнийЗв'язок#SIM-карта#M2M
#M2M#IOT#Інновації#Тренд#IOTISKYIVSTAR

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку