5 порад від Київстар для розвитку малого бізнесу
12 вересня 2023 5 хвилин читання

5 порад від Київстар для розвитку малого бізнесу

Досвід#BigData#SMS#СмсРозсилка#Бізнес#ЕлектроннийДокументообіг#Кібербезпека#Маркетинг#БігДата

Про що:

За даними Європейської Бізнес Асоціації «МСБ в умовах війни», попри повномасштабну війну рф проти України, усе більше представників малого та середнього бізнесу відновлюють повноцінну роботу. При чому, 43% підприємців фокусуються не тільки на виживанні, але й на зростанні, а тому інвестуватимуть у розвиток власного бізнесу. З огляду на таку тенденцію, Ніна Тараненко, керівник департаменту малого та середнього бізнесу Київстар, ділиться п’ятьма корисними порадами для розвитку малого бізнесу.

Зміст

Порада 1. Диджиталізуйтеся

Порада 2. Інвестуйте у маркетинг

Порада 3. Розвивайте партнерство з іншими гравцями ринку

Порада 4. Масштабуйте бізнес як в Україні, так і за кордоном

Порада 5. Дбайте про кібербезпеку даних вашого бізнесу

І останнє та найважливіше

Порада 1. Диджиталізуйтеся

У сучасному цифровому світі бізнесу вкрай важливо бути на відстані «одного кліка» від свого клієнта, а саме — бути доступним в усіх можливих онлайн-каналах, спрямованих на розвиток онлайн-торгівлі та надання послуг.

Компанії, які вже активно впроваджують цю стратегію, виявляються успішнішими порівняно з тими, хто не враховує цей аспект. Якщо бізнесу немає в інтернеті, то незабаром він не зможе конкурувати й опиниться поза полем зору своїх клієнтів, як наявних, так і потенційних.

На поміч диджиталізації приходить автоматизація бізнес-процесів. Наприклад, використовуйте електронний документообіг та електронні підписи, щоб спростити вашу роботу та підвищити продуктивність. Комунікація з аудиторією через програмовані SMS і ефективне використання CRM-систем можуть значно покращити взаємодію з клієнтами.

Скажімо, CRM-системи дають змогу накопичувати знання про клієнта, його потреби та історію співпраці з ним. Це дозволить компанії аналізувати наявну комунікацію та практикувати індивідуальний підхід до споживача у майбутньому. Високий рівень диджиталізації сприяє покращенню ефективності та розширенню бази клієнтів, що своєю чергою може призвести до збільшення прибутку. Тому не варто відкладати цей крок — цифровий світ вже тут, і він чекає на вас.

Порада 2. Інвестуйте у маркетинг

У світі бізнесу, де конкуренція стає все більш жорсткою, інвестиції в маркетинг стають ключовим чинником для досягнення успіху. Зокрема, можливості аналізу великих обсягів даних (Big Data), відкривають неймовірні можливості для підвищення ефективності маркетингових кампаній та залучення нових клієнтів.

Наприклад, на українському ринку послуги Big Data надає компанія Київстар. З використанням цих рішень, ви зможете дізнатися про основні вподобання покупців вашого продукту, знайти аналогічну аудиторію, яка може бути зацікавлена у вашому товарі або послузі. Крім того, ви зможете ефективно спілкуватися саме з тими клієнтами, які дійсно зацікавлені в вашому бізнесі, що допоможе оптимізувати рекламні бюджети та підвищити конверсію.

Big Data та аналітика

Big Data та аналітика

Big Data-рішення для бізнесу

Набір інструментів для аналізу великих масивів даних під різні потреби бізнесу — аналіз та пошук аудиторії, геоаналітика, налаштування персоналізованної комунікації тощо.

Порада 3. Розвивайте партнерство з іншими гравцями ринку

Розвиваючи стратегічні партнерства, поділіться своїми ідеями, корисною інформацією і ресурсами з іншими учасниками ринку. Ця співпраця сприяє створенню мультиплікуючого ефекту, де кожна сторона виграє. Так створюються нові можливості, які можуть призвести до розвитку спільних ринків збуту, впровадження інноваційних рішень та багато іншого.

Згадайте тільки, як у березні 2022 року мобільні оператори Київстар, Vodafone та Lifecell разом Мініцифрою, ДССЗІ, НКЕК України та «Телас» об’єдналися та оголосили про запуск національного роумінгу в Україні. В умовах війни це забезпечило безперервність послуг зв’язку для усіх абонентів.

Також, наприклад, Amazon дає змогу українським підприємцям співпрацювати з платформою на пільгових умовах та продавати товари без комісії. Завдяки цьому бізнес може розвиватися більш активно.

Порада 4. Масштабуйте бізнес як в Україні, так і за кордоном

Розширюйте географію присутності бізнесу в Україні та за її межами. Якщо говорити про нашу країну, то однією з переваг є саме диверсифікація ризиків. Оскільки ведення бізнесу лише в одному місті може призвести до ризику втрати прибутку в разі економічних труднощів або кризи в цьому регіоні. Розширення географії допомагає розподілити цей ризик. Також це дає можливість залучити талановитих співробітників з інших міст, що може підвищити конкурентоспроможність вашого бізнесу.

Крім цього, можна подумати про експорт продукції до дружніх держав. Адже багато європейських країн надають комфортні умови, щоб українські компанії масштабувалися на їхніх ринках. Це гарна можливість для малого та середнього бізнесу випробувати свої сили у закордонному бізнес-середовищі та позмагатися у конкурентній боротьбі за клієнта.

Порада 5. Дбайте про кібербезпеку даних вашого бізнесу

Інформація — цінний актив, адже хто володіє нею, той володіє світом. Саме тому малому та середньому бізнесу варто щоденно забезпечувати захист корпоративної інформації. Особливо, якщо він присутній в онлайн-середовищі.

Для цього можна застосовувати кібергігієну, щоб зменшити ризик атак. Наприклад, складні паролі до корпоративної електронної пошти, багатофакторна автентифікація тощо. Втім, людський фактор ніхто не скасовував, тож у разі неуважності працівників дані компанії можуть опинитися в руках зловмисників.

Щоб убезпечити ваш бізнес, використовуйте зручні інструменти для кібербезпеки та зберігання даних. Зокрема, їх надає Київстар. Замовляйте консультацію, а наші фахівці підберуть оптимальне рішення.

Використання безплатних сервісів для кібербезпеки бізнесу може бути зручним, але також і потенційно небезпечним. Вони зазвичай мають обмежену функціональність порівняно з платними аналогами, отримують менше інвестицій у забезпечення захисту конфіденційної інформації, можуть змінювати свої умови користування без попередження та багато іншого. Обирайте найкраще для своєї компанії.

І останнє та найважливіше

Кожного дня допомагайте Збройним силам України, адже саме завдяки їм бізнес має можливість працювати та йти вперед до нашої Перемоги. Розповім на прикладі спільної ініціативи Київстар та Фонду компетентної допомоги армії Повернись живим. Наразі понад 30% території країни потребують розмінування, тому ми збираємо 175 млн грн на забезпечення 146 мобільних груп розмінування у Збройних силах України. Долучайтеся і ви. Детальніше можна ознайомитися на сайті Київстар.

Досвід#BigData#SMS#СмсРозсилка#Бізнес#ЕлектроннийДокументообіг#Кібербезпека#Маркетинг#БігДата

Зміст

Порада 1. Диджиталізуйтеся

Порада 2. Інвестуйте у маркетинг

Порада 3. Розвивайте партнерство з іншими гравцями ринку

Порада 4. Масштабуйте бізнес як в Україні, так і за кордоном

Порада 5. Дбайте про кібербезпеку даних вашого бізнесу

І останнє та найважливіше

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Microsoft365#Кібербезпека#Cybersecurity
#Кібербезпека#Cybersecurity#DDoS-атака
Як покращити кібербезпеку у 2023 році?16 лютого 2023 7 хвилин читання

Як покращити кібербезпеку у 2023 році?

#AntiDDoS#Cybersecurity#Кібербезпека#Захист#Кібератака#DDoS-атака
10 трендів кібербезпеки у 2023 році22 грудня 2022 12 хвилин читання

10 трендів кібербезпеки у 2023 році

#AntiDDoS#Cybersecurity#Рішення
#Рішення#Технології#Кібербезпека#Cybersecurity
#Cybersecurity#Microsoft365#MicrosoftAzure#AntiDDoS#Кібератака#Кібербезпека#Офіс365
#ADWISOR#Microsoft365#ATC#ЕлектроннийДокументообіг#Офіс365#ЕДО#Бізнес#ІнтернетДляБізнесу#ЦифровіТехнології#ТаргетованіРозсилки
Цифровий наступ: тренди в диджиталізації26 жовтня 2021 10 хвилин читання

Цифровий наступ: тренди в диджиталізації

#BigData#Azure#IOT#AI#ШІ#Технології#ЦифровіТехнології#ХмарніРішення#Кібербезпека#Тренд#Бізнес-аналітика#IOTISKYIVSTAR#Cybersecurity#Кібератака#Аналіз

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку