Київстар Бізнес Хаб — це корпоративний блог для бізнесу від Київстар

Знання

Щоб навіть найскладніші теми здавалися простими та зрозумілими.

Розповідаємо про тренди та аналітику, робимо огляди рішень для бізнесу.

Розваги

Також генеруємо контент для освітнього дозвілля з відеокастами та оглядами книг — це цікаво і корисно для особистого, а також професійного зростання.

Наші партнери

KMBS - Києво-Могилянська Бізнес Школа

KMBS — Києво-Могилянська Бізнес Школа

Постачають огляди бізнес-книг в текстовому та аудіоформаті

Можна послухати та почитати

MIM — перша бізнес-школа в Україні

MIM — перша бізнес-школа в Україні

Постачають навчальні матеріали, відеолекції та сатті

Освітні матеріали від бізнес школи

Наша команда

Ганна Сухорукова

Ганна Сухорукова

B2B marketing manager

Linkedin

Фахівчиня B2B-комунікацій та авторка статей Kyivstar Business Hub. Маю освіту журналіста. Вважаю себе амбасадоркою блогу, адже щиро люблю те, чим займаюся. Роблю огляди ринків, створюю добірки корисних ресурсів, беру інтерв’ю у представників українського бізнесу і розповідаю надихаючі історії про їхній шлях до успіху.

Микола Битик

Микола Битик

Business Analyst

Розробник за освітою, бізнес-аналітик за покликанням. Люблю досліджувати світ — як на роботі, так і за її межами. Ходжу в гори та обожнюю пробувати нові види спорту. Сподіваюся, знайду той, що затягне мене з головою.

Станіслав Довженко

Станіслав Довженко

Front-end Developer

Створюю на HUB-і сучасний вебінтерфейс, забезпечуючи зручність та естетичну привабливість продукту. Насолоджуюся співпрацею з іншими професіоналами своєї команди :)

Златослава Сторожук

Златослава Сторожук

SMM Manager

Розвиваю та просуваю Telegram-канал Kyivstar Business Hub, у якому ми поширюємо цікавий та корисний контент. Це дозволяє нам бути ближчими до аудиторії та налагоджувати зв'язок із наявними та потенційними клієнтами.

Христина Федорова

Христина Федорова

Журналіст корпоративного сайту для бізнесу

За освітою та професією — журналістка, за покликанням — фанатка текстів. Читаю, пишу та редагую. Понад 10 років досліджую цікаве, розбираюся в складному та розповідаю про корисне у різних сферах життя, бізнесу та технологій.

Іста Чебан

Іста Чебан

Product Designer

Telegram

Продуктова дизайнерка Kyivstar.Tech. Створила дизайни для всіх сторінок та функцій на цьому сайті. Прагну поліпшувати ваш досвід взаємодії з ним. Напишіть мені, якщо хочете поділитись вашими враженнями від перебування тут ;)

Вадим Москальов

Вадим Москальов

QA Engineer

Telegram

Відповідаю за якість сайту, який ви використовуєте. За освітою електромеханік, але з часом зрозумів, що робота в IT ближча для мене. Люблю головоломки, задачки, ачівки та змагання, тому, напевно, і працюю QA :) На дозвіллі граю у волейбол та мафію.

Яна Штанько

Яна Штанько

Communication Lead

11 років працюю в маркетингу, з них 8 років — у сегменті B2B. Основний девіз — немає задач, які не можна виконати, а якщо не знаєш як, то просто гугли. Амбасадор розділу «Огляди книг» на Kyivstar Business Hub, а вдома збираю власну бібліотеку і мрію написати свій роман.

Олена Звягінцева

Олена Звягінцева

SEO-копірайтерка Kyivstar.Tech

Пишу для B2B та B2C, вмію розповісти про складне простими словами, маю освіту інженера-кораблебудівника, що допомагає мені розбиратися з технічними темами. Волонтерка та дружина військового — зібрала мільйон на ЗСУ і не планую зупинятися. Створила спільноту, яка об’єднує 3000 українських жінок за кордоном. Люблю класні книги, вишиваю вишиванку, ходжу в гори з рюкзаком і обожнюю свою роботу. Виховую дитину та кішку.

Владислав Донін

Владислав Донін

Graphic Designer

Для мене Kyivstar Business Hub — це актуальний мікс цікавого та корисного, тому маю максимум натхнення для створення візуального контенту та графічних рішень. Працюю над маркетинговими матеріалами, обкладинками до статей, інфографікою та ілюстраціями, які задають тонізуючий настрій продукту.

Дарина Соколова

Дарина Соколова

Content Manager

Наповнюю електронні канали компанії текстовою, графічною та іншими видами інформації – контентом, зручним для сприйняття обраною цільовою аудиторією.

Валерія Паденок

Валерія Паденок

Product Owner Kyivstar Business Hub

Працюю в продуктовому IT вже більше 10 років, 7 з них займаюсь розробкою діджитал продуктів. Дуже щаслива мати таку потужну команду і втілювати всі шалені ідеї на Kyivstar Business Hub.

Вадим Логвинович

Вадим Логвинович

Front-end Developer

Із задоволенням оживляю магічні макети від дизайнерів. Подобається думати, що дизайн — це чиясь мрія, а я перетворюю її на реальність. Люблю писати код, що не тільки виконує завдання, а ще й залишається зрозумілим і читабельним для інших.

Катерина Приходько-Рудічева

Катерина Приходько-Рудічева

SMM B2B Lead

Понад 8 років працюю у сфері SMM. Тому з великим досвідом та бажанням просуваю Kyivstar Business Hub у наших соціальних мережах — Facebook, LinkedIn та Telegram. Не забудьте підписатися!