Абоненти Київстар тепер можуть спілкуватися без плати за роумінг у 30 країнах світу
24 червня 2022 1 хв. читання

Абоненти Київстар тепер можуть спілкуватися без плати за роумінг у 30 країнах світу

Новини#Stoprussia#Роумінг#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна

Про що:

Національний телеком-оператор збільшує можливості послуги «Роумінг як вдома». З 23 червня 2022 року абоненти Київстар можуть спілкуватись за своїми «домашніми», українськими тарифами у 30 країнах світу.

Київстар збільшив «географію» послуги «Роумінг як вдома» ще на 14 країн: Бельгія, Великобританія, Греція, Португалія, Фінляндія та Швеція, Данія та Норвегія, Ірландія, Люксембург, Словенія, Хорватія, Швейцарія та Єгипет. Тепер і в цих країнах абоненти Київстар можуть користуватися послугами у своєму тарифі просто оплативши рахунок на 4 тижні для передплати, або місяць у контрактних тарифах.

Абоненти передплати за особливими умовами послуги «Роумінг як вдома» можуть користуватись усіма основними сервісами, які передбачені їх тарифним пакетом. Контрактні та бізнес-клієнти отримують додатковий пакет послуг: 500 хвилин для вихідних дзвінків на всі українські номери та номери в країні перебування, 15 Гб мобільного інтернету, а також 50 SMS. Всі вхідні дзвінки також безлімітні.

Завдяки цьому майже 2 млн абонентів Київстар, які вимушені були виїхати за кордон через війну, зможуть підтримувати зв’язок з Україною, своїми рідними та друзями. Сплативши лише вартість свого «українського» тарифного плану, абоненти отримають всі основні послуги мобільного зв’язку на вигідних умовах. Нагадуємо, що вартість тарифів Київстар починається від 3-4 євро на місяць, що дешевше тарифних планів у деяких європейських операторів.

Крім того, оплата послуг у своєму тарифі – це й підтримка вітчизняного мобільного оператора. Адже це інвестиції у відновлення телеком-мережі на звільнених територіях та у підтримку людей в зоні активних бойових дій.

Новини#Stoprussia#Роумінг#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#КорпоративнийІнтернет#Клієнт#eSIM#Тарифи
#ATC#Love.ua#Microsoft365#Офіс365#Бізнес#Інтернет
#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#Роумінг
#Роумінг#Тарифи#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Роумінг#Київстар#Тарифи#Клієнт
#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт
#Київстар#Клієнт#МобільнийЗв'язок
#Київстар#4G#BigData#БігДата

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку