Як отримати максимум переваг від тарифів мобільного зв’язку: 5 лайфхаків від Київстар
3 серпня 2023 8 хвилин читання

Як отримати максимум переваг від тарифів мобільного зв’язку: 5 лайфхаків від Київстар

Огляди рішень#ATC#Love.ua#Microsoft365#Офіс365#Бізнес#Інтернет

Про що:

Сучасне життя вже складно уявити без мобільного телефону, який завжди під рукою. Зателефонувати у будь-який момент близьким, побудувати навігацію у незнайомому місці, перевірити, де знаходяться діти — це вже стало настільки повсякденною рутиною, від якої неможливо відмовитися. Проте не завжди користувачі знають усі можливості своїх телефонів, сім-картки та підключеного тарифу. Тож вони не використовують їх повною мірою, а відтак і витрачають більше, ніж могли б. У цьому матеріалі ми поділимося кількома лайфхаками, як «прокачати» свій телефон і тариф, аби отримати максимум від мобільного зв’язку.

Зміст

Якими додатковими опціями в тарифі не варто нехтувати

Плюси контрактного підключення перед тарифами на передплаті

Підключення для ФОП: що вигідніше — передплата чи бізнес-тарифи?

У ногу з часом: 3G чи 4G (LTE)

Якими додатковими опціями в тарифі не варто нехтувати

Попри те, що в Україні налічується 49,3 млн абонентів (активних сім-карток), велика кількість користувачів мало що знають про свій тарифний план, окрім суми, яку сплачують за мобільний зв’язок та інтернет. Отже, що корисно знати, якщо ви користуєтесь зв’язком від Київстар або ви плануєте його підключити?

У тарифних планах Київстар є Суперсили — додаткові послуги, які можна підключити без жодних доплат. Важливо, що щомісяця з певного переліку є можливість обирати саме ті, яких потребуєте найбільше. Такими опціями залежно від тарифу є додаткові обсяги інтернету, хвилини на інші мережі та за кордон, додаткові SMS, сервіс Київстар ТБ, Відео на ходу (користування популярними застосунками для перегляду відео), SIM для другого гаджета, Домашній інтернет, популярні хмарні сервіси Microsoft 365 тощо. А для тих, хто бажає задонатити, можна використати Суперсилу для регулярного внеску на допомогу ЗСУ.

Крім того, ви можете скористатися ще однією перевагою — послугою «Роумінг як вдома», яка працює ще від початку повномасштабного вторгнення рф до України. У 27 країнах світу* можна користуватися зв’язком на таких самих умовах, як і в Україні, тобто спілкуватися за кордоном, не переплачуючи за роумінг.

* Послуга «Роумінг як вдома» діє у Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.

Плюси контрактного підключення перед тарифами на передплаті

Можливо, деяким абонентам звичніше користуватися передоплатною формою зв’язку. Водночас коли йдеться про те, як отримати з мобільного зв’язку більше за менші гроші, то контрактна форма підключення дає багато переваг.

Зокрема, у тарифах передплати доступна лише одна Суперсила, а для контрактних та бізнес-абонентів — дві. Тобто користувачі мають вдвічі більше можливостей отримати додаткову послугу без оплати за неї.

Важливим бонусом є і термін дії тарифного пакету. Так, на передплаті послуги зв’язку потрібно оплачувати кожні 4 тижні, а на контракті — кожного календарного місяця. Якщо коштів на рахунку в день оплати тарифу недостатньо, то на контрактному підключенні можна й далі користуватися послугами, а оплатити все пізніше без комісій.

З контрактним підключенням можна бути більше впевненим у тому, що мобільний номер захищено від шахрайських дій, особливо, якщо він виконує фінансові функції (до нього прив’язані дані банківських рахунків та інших важливих акаунтів).

Крім того, тарифи контракту з таким саме наповненням, як і в подібних тарифах передплати, коштують менше і, як уже згадували, мають більшу кількість Суперсил без доплат.

Більше деталей про тарифну лінійку LOVE UA для абонентів передплати та контракту тут.

Підключення для ФОП: що вигідніше — передплата чи бізнес-тарифи?

Часто ті, хто починають власну справу (а таких в Україні стає все більше), за звичкою продовжують користуватися передплатним тарифом. Однак бізнес-підключення дає низку переваг і новоствореним підприємцям.

Перш за все, це питання безпеки і захисту номеру чи номерів, якщо вони прив’язані до фінансових операцій. Чи то підприємець-початківець, який робить перші кроки у світі бізнесу, чи велика компанія — з однаковим ризиком вони можуть зазнати атаки шахраїв. І щоб суттєво зменшити небезпеку для підприємства, краще, коли мобільні номери будуть зареєстровані за його реквізитами — так у мобільних злочинців не буде можливостей вам нашкодити.

Крім того, до бізнес-тарифів можна підключити навіть один номер, якщо поки підприємець працює без найманих працівників. При цьому завдяки системі «Мій Київстар» можна зручно управляти усіма підключеними номерами, отримувати за ними деталізовану інформацію та аналітику сукупних витрат.

Також підприємцям важливо бути впевненими, що ділова активність не припиниться, якщо раптом закінчаться кошти на мобільному рахунку. Адже контакт дозволяє користуватися послугами в поточному періоді, а заплатити за них в наступному.

Бізнес-тарифи також мають дві Суперсили на вибір. При цьому до переліку додаткових послуг, які можна підключити входять: Office 365 online/offline, Віртуальна мобільна АТС, додаткові обсяги інтернету, хвилин, SMS тощо. Тобто ті, які допомагають вести щоденну діяльність підприємства.

Є ще кілька інших переваг — «Роумінг як вдома», обслуговування 24/7, популярні додатки і сервіси без тарифікації тощо.

Ще один із лайфхаків, як можна зменшити витрати на зв’язок — це скористатися акційними умовами підключення. Зокрема, бізнес може вдвічі зменшити на пів року витрати на зв’язок — завдяки особливим умовам підключення нових корпоративних клієнтів. Так, для нових бізнес-абонентів упродовж 6 місяців на оплату тарифу діє знижка -50%.

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Тарифи для компаній та підприємців

Підбирайте тариф під ваші бізнес-потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві послуги на вибір без доплат.

У ногу з часом: 3G чи 4G (LTE)

Ще однією перевагою, яку можна отримати від тарифу, є швидкість і якість послуг, зокрема голосового зв’язку та інтернету. Тож перше, що слід зробити — це перевірити, на який стандарт зв’язку підключено гаджет: 4G (LTE) чи 3G. Чим вони відрізняються?

4G (LTE) — це стандарт зв’язку четвертого покоління, що прийшов на заміну 3G та 2G. Він вирізняється від попередників ультрашвидкою передачею даних. 4G на смартфонах, планшетах чи модемах забезпечує швидкість завантаження до 700 Мбіт/с, а передавання даних — до 90 Мбіт/с. Це приблизно у 25 разів швидше, ніж у 3G.

Для користування 4G-інтернетом, телефон має підтримувати 4G (LTE). Якщо це так, то підключення на нього, як правило, відбувається автоматично. Проте якщо цього не сталося, можна власноруч активувати режим в налаштуваннях мобільного пристрою — обрати серед опцій 3G/4G (LTE) або 2G/3G/4G (LTE).

Крім того, щоб інтернет працював за новим стандартом, сім-картка в телефоні теж має бути нового покоління. Такі картки, які підтримують 4G, називаються USIM. Вони краще захищені від зламу, а також від підключення до несанкціонованої мережі, завдяки сучасному і більш складному (захищеному) алгоритму аутентифікації SIM-карти в мережі.

Завдяки 4G (LTE) відео- та аудіодзвінки відбуватимуться без переривань і гальмування, а голосові виклики звучатимуть значно чіткіше. Користуватися улюбленими соцмережами навіть у дорозі, дивитися відео на YouTube без затримок стане швидше і простіше.

Як перевірити, чи підтримують гаджет і SIM-картка 4G(LTE)? Користувачі Київстар для цього можуть набрати прості комбінації і одразу отримати відповідь. Для перевірки смартфона наберіть *245*5# , а для перевірки сім-карти *245*4#

Як оновити SIM-картку? Якщо виявиться, що у вас стара SIM-карта, її варто замінити на нову із підтримкою 4G у магазинах Київстар чи самостійно. Детальніше дивіться тут на сайті.

Така заміна безкоштовна і потребуватиме не більше 10 хвилин вашого часу. При цьому ваш мобільний номер, тариф, кошти на рахунку, підключені послуги зберігаються. Навіть більше — 4G-інтернет тарифікується так само, як звичайний мобільний інтернет.

Сподіваємося, ці прості поради допоможуть повніше користуватися послугами своїх тарифів. Щоб дізнатися інші цікаві факти про підключення зв’язку, інтернету та ведення бізнесу, читайте наші матеріали на Kyivstar Business Hub.

Огляди рішень#ATC#Love.ua#Microsoft365#Офіс365#Бізнес#Інтернет

Зміст

Якими додатковими опціями в тарифі не варто нехтувати

Плюси контрактного підключення перед тарифами на передплаті

Підключення для ФОП: що вигідніше — передплата чи бізнес-тарифи?

У ногу з часом: 3G чи 4G (LTE)

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Технології#Рішення#ВійнавУкраїні
#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Stoprussia#Роумінг#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна
#Роумінг#Тарифи#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#Stoprussia#Бізнес#Компанії#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Роумінг#ІнтернетДляБізнесу#Клієнт
#Київстар#Клієнт#МобільнийЗв'язок
#Microsoft365#ATC#Бізнес#Офіс365#Тарифи#SIM-карта#Робота
#Клієнт#Бізнес#Київстар#Тарифи#Microsoft365#Офіс365#ATC#ХмарніРішення

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку