Весь червень – без плати за роумінг: абоненти Київстар в 16 країнах ЄС отримують послуги за тарифами як в Україні
31 травня 2022 1 хвилина читання

Весь червень – без плати за роумінг: абоненти Київстар в 16 країнах ЄС отримують послуги за тарифами як в Україні

Новини#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#Роумінг

Про що:

Понад 2 млн абонентів національного телеком оператора вимушені були шукати притулку від війни за кордоном. Щоб підтримати їх у цей важкий час, компанія запровадила сервіс «Роумінг як дома». Завдяки цьому сервісу абоненти, які знаходяться на території певних країн ЄС, можуть користуватись послугами в роумінгу за своїми «домашніми» тарифами без плати за роумінг.

Третій місяць поспіль абоненти Київстар, які виїхали до деяких країн Європейської спільноти, можуть користуватись послугами мобільного зв’язку без жодних доплат, за такими ж тарифами як в Україні. Зокрема, дзвонити рідним та друзям в Україну, приймати дзвінки від них, або телефонувати на номери країни перебування, користуватися інтернетом в своєму тарифі та іншими послугами. Все, що для цього треба, – сплатити вартість свого тарифу, яка, зазвичай, значно менша вартості місцевих операторів.

Якщо абонент користується, наприклад, тарифом ТВІЙ Старт, то лише за 135 гривень він отримає безлімітні дзвінки в мережі Київстар, 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів в Україні та у країні його перебування, а також 5 Гб мобільного інтернету. Всі вхідні дзвінки – безлімітні.

Абоненти контрактної форми обслуговування отримують додатковий пакет послуг: 500 хвилин для вихідних дзвінків на всі українські номери та номери в країні перебування, 15 Гб мобільного інтернету, а також 50 SMS. Всі вхідні також безлімітні.

Нагадаємо, що тимчасово роумінг для абонентів Київстар скасовано в 16 країнах ЄС: Польщі, Німеччині, Чехії, Італії та багатьох інших. З повним списком країн та умовами можна ознайомитися за посиланням.

За даними компанії, наразі за кордоном знаходиться більше 2 млн абонентів, які вимушені були покинути рідну країну через військові дії. З них найбільше – в Польщі, Німеччині та Чехії.

Новини#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#Роумінг

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Роумінг#Рішення#Тарифи
#Роумінг#Київстар#Інтернет
#Stoprussia#Роумінг#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна
#ADWISOR#ATC#SMS#СмсРозсилка#0-800#Тарифи#Інтернет#4G#Роумінг#IPтелефонія#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#МобільнийЗв'язок#Бізнес#Роумінг#Тарифи
#Роумінг#Тарифи#Київстар#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia
#Роумінг#Київстар#Тарифи#Клієнт

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку