Мобільний зв'язок для бізнесу як працювати віддалено звідусіль
2 червня 2022 9 хвилин читання

Мобільний зв'язок для бізнесу як працювати віддалено звідусіль

Огляди рішень#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#МобільнийЗв'язок#Бізнес#Роумінг#Тарифи

Про що:

На третій місяць повномасштабної війни українські компанії почали оговтуватися від першого шоку та повертатися до роботи. Це підтверджує травневе дослідження стану малого та середнього бізнесу в Україні від Advanter Group. Якщо у березні 75,3% компаній не працювали, то на початку травня показник знизився до 20,6%.

Зміст

Вигідні тарифи для бізнесу від Київстар

Роумінг у тарифах для бізнесу

Як ефективно користуватися бізнес-тарифами?

В умовах, коли більшість підприємств працює віддалено, для компаній особливо важливо мати цілодобовий стабільний мобільний зв’язок та інтернет. Працювати поза офісом, розширювати клієнтську базу, управляти процесами підвищувати лояльність клієнтів — все це можливо завдяки корпоративному мобільному зв’язку та бізнес-тарифам від Київстар.

Переваги підключення бізнес-тарифів:

 • Усі номери захищені та зареєстровані на підприємство.
 • Можна призначити довірену особу від компанії — координатора, який керуватиме послугами й тарифами Київстар.
 • Підключається необмежена кількість номерів.
 • Послугами можна користуватися навіть з нульовим або мінусовим балансом.
 • Плата за тариф знімається щодня рівними частинами впродовж календарного місяця.
 • Рахунки можна оплачувати готівкою чи безготівково.
 • Цілодобова консультація оператора щодо сервісних та технічних питань.
 • Тарифи зручно адмініструвати за допомогою додатку «Мій Київстар»: самостійно вибирайте, змінюйте та активуйте послуги.

У тарифних планах для бізнесу від Київстар ви отримаєте не лише мобільний зв’язок та підключення до мережі мобільного інтернету, а й додаткові послуги, які доступні без жодних доплат — Суперсили. Перша Суперсила «Персональний Інтернет» вже включена до тарифних планів. Другу Суперсилу можна вибрати самостійно та змінювати її щомісяця залежно від потреб користувача.

Розповімо детальніше про лінійку корпоративних тарифів «Ваш», щоб ви змогли обрати оптимальне рішення саме для вашої компанії та бюджету.

Вигідні тарифи для бізнесу від Київстар

 • ВАШ Старт

  З цим тарифом можна отримати безлімітні дзвінки на Київстар, 5 Гб мобільного інтернету, 100 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів, міські номери та за кордон (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія). Якщо ви користувалися інтернетом і використали усі гігабайти з вашого тарифного плану, то вам буде надано 10 додаткових пакетів по 100 МБ. Після використання одного пакета підключається наступний. Ваш Старт — це єдиний тариф, який не містить Суперсили. Плата за місяць обслуговування — 135 грн.

 • ВАШ Вибір

  Цей бізнес-тариф дозволяє безлімітно дзвонити на номери Київстар, користуватись 20 ГБ мобільного інтернету, здійснювати 100 хвилин дзвінків на інші мобільні, міські та закордонні номери (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія), надсилати 100 SMS в межах України.

  Тариф містить 2 Суперсили. Перша Суперсила «Персональний інтернет» вже включена в тариф. Це дротовий інтернет для роботи з дому зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Другу Суперсилу можна обрати самостійно з переліку: мобільний зв’язок — 100 хвилин на інші мережі та за кордон, сервіс «Відео на ходу», ще одна SIM-карта для планшета або ноутбука для виходу в інтернет, SIM для другого телефона із тим самим номером для вихідних дзвінків та інтернету. Плата за місяць обслуговування — 175 грн.

 • ВАШ Оптимум

  З цим тарифом є можливість безлімітно дзвонити в мережі Київстар та без обмежень користуватись мобільним інтернетом. Надаються 200 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів, міські та закордонні номери (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія), а також 200 SMS по Україні.

  Тариф містить 2 Суперсили. Перша — це Персональний інтернет для роботи з дому зі швидкістю до 100 Мбіт/с, який вже включений у тариф. Друга Суперсила на вибір: Віртуальна мобільна АТС (пакет Конвергентний), Київстар ТБ, додатково 100 хвилин на інші мережі та за кордон, друга SIM для планшета або ноутбука для доступу до мобільного інтернету, SIM для другого телефона. Плата за місяць обслуговування — 250 грн.

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Тарифи для компаній та підприємців

Вибирайте тариф Бізнес UA під власні потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві Суперсили на вибір — сервіси для роботи без доплат.

 • ВАШ Комфорт

  Цей тариф дозволяє безлімітно дзвонити в мережі Київстар і без обмежень користуватись мобільним інтернетом. Надаються 300 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів, міські та закордонні номери (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія), 300 SMS по Україні.

  Суперсила, яка вже включена в тариф — Персональний інтернет для роботи з дому зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Другу Суперсилу можна обрати з переліку: Віртуальна мобільна АТС (пакет Конвергентний), Київстар ТБ, щомісяця додаткові 100 хвилини на інші мережі та за кордон, SIM для планшета або SIM для другого телефона. Плата за місяць обслуговування — 350 грн.

 • ВАШ Безлім

  З цим тарифом можна отримати безлімітний мобільний зв’язок з номерами Київстар та необмежений доступ до мобільного інтернету, 750 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів, міські та закордонні номери (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія), а також 300 SMS по Україні.

  Персональний інтернет — постійна Суперсила, яка міститься в тарифі. А другу Суперсилу можна обрати: Віртуальна мобільна АТС (пакет Конвергентний), Київстар ТБ, SIM для планшета або SIM для другого телефона. Плата за місяць обслуговування — 500 грн.

 • ВАШ Преміум

  У цьому тарифі є можливість необмежено дзвонити на номери Київстар та безлімітно користуватись мобільним інтернетом. Надаються 1500 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів, міські та закордонні номери (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія) та 300 SMS у межах України.

  Обирайте одну Суперсилу з наявних: Віртуальна мобільна АТС (пакет Конвергентний), Київстар ТБ, SIM для планшета або SIM для другого телефона. Персональний інтернет — Суперсила, яка включена в тариф. Працюйте з дому зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Плата за місяць обслуговування — 750 грн.

 • ВАШ Максимум

  Цей тариф дає максимум можливостей для бізнесу: безлімітний мобільний інтернет, безлімітний мобільний зв’язок на номери Київстар, 3500 хвилин на дзвінки інших мобільних операторів, міські та закордонні номери (Польща, Італія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія) та 300 SMS по Україні.

  Тариф містить 2 Суперсили: Персональний інтернет та Суперсила на вибір — Віртуальна мобільна АТС (пакет Конвергентний), Київстар ТБ, SIM для планшета або SIM для другого телефона. Плата за місяць обслуговування — 1500 грн.

  Зараз діє акція від Київстар для нових бізнес-клієнтів з можливістю підключити тарифний план зі знижкою 50% на плату за тариф протягом 6 місяців.

Роумінг у тарифах для бізнесу

Абоненти певних корпоративних тарифів, які виїхали в одну з 30 країн світу, з «Роумінг як вдома» можуть користуватися послугами зв’язку у роумінгу без доплат. Умови та кількість доступних у роумінгу хвилин, гігабайтів та SMS відрізняються залежно від вашого тарифу.

Роумінг як вдома діє в Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Португалії, Єгипті, Великій Британії.

Хвилини, гігабайти та SMS, що входять у тарифи ВАШ Старт, ВАШ Вибір, ВАШ Оптимум, ВАШ Комфорт, можна використовувати як в Україні, так і в 30 країнах світу. У тарифах ВАШ Безлім, ВАШ Преміум, ВАШ Максимум додатковий об’єм послуг для роумінгу нараховується окремо: 15 Гб інтернету, безлімітні вхідні дзвінки та дзвінки на Київстар, 500 хвилин на дзвінки на інші українські номери та номери країни перебування. Вартість тарифів при цьому не змінюється. Відтак, після зміни тарифу з 1-го числа автоматично діятимуть умови, які передбачені для нового тарифу в роумінгу.

Як ефективно користуватися бізнес-тарифами?

Компаніям, які мають власний кол-центр або тільки планують його відкривати, стануть у пригоді бізнес-тарифи з Суперсилою «Віртуальна мобільна АТС». Вона допоможе об’єднати усі мобільні та стаціонарні номери компанії в єдину телефонну мережу, що дозволяє одночасно приймати багато викликів з кількох пристроїв, а отже й обслуговувати клієнтів швидше та якісніше.

Якщо ваша компанія працює з іноземними клієнтами, то для своїх менеджерів підключайте додаткові хвилини для дзвінків на інші мережі та за кордон. З Персональним інтернетом легко налаштувати віддалений офіс для співробітників незалежно від того, звідки вони працюють. А послуга «Київстар ТБ» дозволяє відпочити після робочого дня за переглядом фільмів та серіалів, а також допомагає вивчати іноземні мови онлайн та слідкувати за новинами у країні та світі.

Якщо ж ваші співробітники працюють з корпоративним планшетом або ноутбуком, то під’єднати пристрої до інтернету ви зможете з Суперсилою «SIM для планшета». Так ваші працівники не залежатимуть від wifi та зможуть працювати з клієнтами навіть за межами офісу. Водночас послуга «SIM для другого телефона» дозволяє не лише підключитися до інтернету, а й дзвонити та надсилати SMS.

Активувати тарифи можна у найближчому магазині Київстар або через голосове меню за номером 466.

Огляди рішень#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#МобільнийЗв'язок#Бізнес#Роумінг#Тарифи

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Роумінг#Рішення#Тарифи
#Бізнес#Тарифи#B2B#SIM-карта#ІнтернетДляБізнесу
#IPтелефонія#ATC#Рішення#0-800
#ВійнавУкраїні#Роумінг#Stoprussia#Тарифи#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression#Клієнт
#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia
#Microsoft365#ATC#Бізнес#Офіс365#Тарифи#SIM-карта#Робота
#Телеком#Офіс365#ATC#Бізнес-рішення
#Клієнт#Бізнес#Київстар#Тарифи#Microsoft365#Офіс365#ATC#ХмарніРішення

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку