Суперсили для успішного бізнесу: як використати можливості нових тарифів «ВАШ»
3 лютого 2022 7 хвилин читання

Суперсили для успішного бізнесу: як використати можливості нових тарифів «ВАШ»

Бізнес-рішення#Телеком#Офіс365#ATC#Бізнес-рішення

Про що:

Нові бізнес-тарифи від Київстар відкривають для підприємців унікальні можливості. З ними ви отримаєте не лише мобільний зв’язок та мегабайти інтернету разом із тарифним планом, а й суперсили для себе та своїх співробітників. Ви зможете більше продавати, краще спілкуватися з клієнтами та ефективно працювати навіть поза офісом. Зручний саме «ВАШ» тариф ви можете обрати, враховуючи власні потреби в комунікаціях та можливостях для роботи.

Які суперсили мають тарифи лінійки «ВАШ»? Як замовляти послуги? Як ефективно керувати витратами? Скільки коштують тарифи? Усі відповіді про можливості нової тарифної лінійки — у матеріалі Kyivstar Business Hub.

Зміст

Що таке суперсили та навіщо вони бізнесу?

Які переваги нового бізнес-тарифу?

Що бізнес отримує в нових тарифах?

Яка вартість нових бізнес-тарифів?

Як вибрати тариф для моїх співробітників?

Чи можна змінювати суперсилу?

Чи можна замовити не одну суперсилу на вибір?

Які знижки є для нових клієнтів?

Що таке суперсили та навіщо вони бізнесу?

Суперсили у тарифах «ВАШ» — це не надприродні можливості, як то можливість читати думки або вміння проходити крізь стіни. Утім, супергеройським ваш бізнес з ними теж може стати. Єдине, це станеться шляхом налаштованих бізнес-процесів компанії та вищої продуктивності команди.

Суперсили — це додаткові сервіси без жодних доплат, які ви можете додати до свого тарифу. При цьому одна суперсила вже є у тарифі за замовчуванням — це Персональний інтернет для підключення на домашню адресу. Маючи в арсеналі таку можливість, можна легко за потреби працювати навіть з дому. А другу суперсилу можна вибрати з переліку, доступного для певного тарифного плану. Це може бути Віртуальна мобільна АТС, Office 365 online/offline, SIM для планшета або SIM для другого телефона, Київстар ТБ, додаткові хвилини на інші мережі та за кордон або нетарифікований доступ до відео — кожен може додати собі найбільш потрібний йому сервіс.

Які переваги нового бізнес-тарифу?

Головна перевага нової тарифної лінійки «ВАШ» для підприємців — це зручність. Ви обираєте тарифи для всіх своїх співробітників, а далі доповнюйте їх потрібними суперсилами, нічого за них не доплачуючи.

Наприклад, для відділу маркетингу в пригоді стане послуга «100 хвилин на інші мережі та за кордон», а ось для організації кол-центру може знадобитися «Віртуальна мобільна АТС». Організувати роботу віддаленого офісу можна завдяки суперсилам «Персональний інтернет» та «Office 365 online/offline».

Зручно і те, що ви можете легко контролювати витрати на корпоративний зв’язок. Ви маєте лише один рахунок на всі послуги.

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Тарифи для компаній та підприємців

Обирайте тариф під власні потреби Бізнес UA. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини інші номери та за кордон, а ще дві Суперсили на вибір - сервіси для роботи без оплат.

Що бізнес отримує в нових тарифах?

Основа лінійки тарифів розширилася та стала більш вигідною для клієнта. Не залежно від обраних суперсил, ви отримаєте:

  • Безлімітний високошвидкісний 4G мобільний інтернет;
  • Безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар;
  • Оптимальну кількість хвилин для дзвінків на номери інших мобільних операторів в Україні та на міські номери;
  • Хвилини для дзвінків за кордон у 11 країн світу: Польща, Італія, Росія, Німеччина, Чехія, Узбекистан, Ізраїль, США, Канада, Китай та Індія. Це найпопулярніші напрямки для дзвінків серед бізнес-абонентів;
  • SMS по Україні;
  • Доступ без тарифікації до популярних соцмереж, месенджерів та баз знань.

На відміну від базового наповнення попередніх тарифних лінійок, тариф «ВАШ» містить:

  • Більше хвилин для дзвінків на інших мобільних операторів;
  • Більший перелік країн, куди абоненти можуть дзвонити безплатно: було 5, стало 11;
  • Можливість обрати суперсилу.

Яка вартість нових бізнес-тарифів?

Усього лінійка ВАШ складається з 7 тарифів. Найдешевший та найпростіший за можливостями коштує 135 гривень, а найдорожчий — 1500 гривень. Відрізняються тарифи своїм базовим наповненням. Разом з ціною збільшується кількість хвилин на інші мобільні й міські номери по Україні та за кордон, а також змінюється вибір суперсил.

Наприклад, тариф «Ваш Вибір» коштує 175 гривень за місяць. Він, як і інші тарифи, має безліміт на дзвінки у мережі Київстар, але високошвидкісного мобільного інтернету має лише 20 ГБ, а хвилин на інших операторів та за кордон — 100. Уже наступний за вартістю тариф «Ваш Оптимум» має безлімітний мобільний інтернет і 200 хвилин на інші мережі та за кордон. Його вартість 250 гривень/місяць.

Зокрема, абоненти, які оберуть найдешевший тариф, мають доступ до вибору другої суперсили з 4 пропозицій. Вони можуть обрати собі нетарифікований доступ до відео, додаткові хвилини на дзвінки або другу SIM-карту для планшета чи телефона. Для власників дорожчих тарифів відкривається можливість підключати й бізнес-сервіси, наприклад, Віртуальну АТС або Office 365.

Варто зазначити, що суперсила «Office 365 offline» доступна лише власникам тарифу «Ваш Максимум». Вона потрібна для роботи з пакетом офісних програм від Microsoft Office 365 без доступу в інтернет.

Як вибрати тариф для моїх співробітників?

Перш ніж обрати тариф та послугу, проаналізуйте свої бізнес-задачі та потреби. Вам треба збільшити зараз продажі? Обирайте тариф «Ваш Оптимум» за 250 гривень на місяць. З ним ваші співробітники зможуть працювати з Віртуальною мобільною АТС та обдзвонювати більше клієнтів з меншими витратами.

Якщо ви працюєте з мерчендайзерами, то для них підійде заощадливий тариф «Ваш Вибір». Ви зможете поставити другу SIM-карту для доступу в інтернет у планшет або замовити додаткові 100 хвилин на інші мережі та за кордон.

Організовуєте роботу менеджерів віддалено? Вам підійде тариф «Ваш Комфорт» за 350 гривень. Його переваги — безлімітний інтернет, 300 хвилин на інші мережі та за кордон, а також можливість під’єднайте послугу «Office 365 online». Легко, просто та без додаткових витрат.

Або ж ваші співробітники можуть обрати собі суперсилу для особистих потреб. Наприклад, підключити Київстар ТБ, щоб дивитися вдома улюблені фільми та серіали.

Чи можна змінювати суперсилу?

При підключенні будь-якої з суперсил, вона надається щомісяця. Утім, абоненти можуть за бажанням відключити послугу або її замінити. Для цього треба подати заявку у Київстар зручним для вас способом: через додаток «Мій Київстар», кол-центр, гарячу лінію або звернувшись до консультанта у фірмовому магазині.

Наприклад, ви під’єднали собі послугу «Віртуальна мобільна АТС» і хочете її замінити на «Київстар ТБ». Для цього ви подаєте відповідну заявку, і з першого числа наступного місяця у вас з’явиться нова суперсила.

Співробітники компаній, які хочуть змінити суперсилу, але не мають права самостійного керування, мають звернутися до координатора у своїй компанії.

Як надати компанії суперсил для кращого ведення бізнесу? Kyivstar Business Vlog, випуск 29

Чи можна замовити не одну суперсилу на вибір?

Ні, додаткову суперсилу абонент не може замовити. Утім, Київстар пропонує деякі платні аналоги, наприклад: 100 хвилин на інші мережі, додаткова SIM-карта для планшета або для другого телефона, відео на ходу. Їхня вартість — 50 гривень/місяць.

Для Віртуальної мобільної АТС ви можете обрати пакет конвергентний за 70 гривень/місяць. Office 365 підприємці можуть під’єднати окремо за договором.

Які знижки є для нових клієнтів?

Хороша новина: нові корпоративні клієнти Київстар можуть отримати знижку -50% на плату за тарифом «ВАШ» протягом 6 місяців. Акція «Бізнес-старт» доступна для всіх юридичних осіб, які раніше не користувалися бізнес-тарифами оператора. Зокрема, це працює і для тих, хто вже є абонентами Київстар, але на умовах передплати. Просто перейдіть на корпоративну форму обслуговування і користуйтеся знижкою.

Щоб стати учасником акції, потрібно залишити заявку на нашому сайті.

Бізнес-рішення#Телеком#Офіс365#ATC#Бізнес-рішення

Зміст

Що таке суперсили та навіщо вони бізнесу?

Які переваги нового бізнес-тарифу?

Що бізнес отримує в нових тарифах?

Яка вартість нових бізнес-тарифів?

Як вибрати тариф для моїх співробітників?

Чи можна змінювати суперсилу?

Чи можна замовити не одну суперсилу на вибір?

Які знижки є для нових клієнтів?

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Бізнес#Тарифи#B2B#SIM-карта#ІнтернетДляБізнесу
#ATC#Love.ua#Microsoft365#Офіс365#Бізнес#Інтернет
#Інтернет#Тарифи#Роумінг#Бізнес#МобільнийЗв'язок
#IPтелефонія#ATC#Рішення#0-800
#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#МобільнийЗв'язок#Бізнес#Роумінг#Тарифи
#Microsoft365#ATC#Бізнес#Офіс365#Тарифи#SIM-карта#Робота
#Клієнт#Бізнес#Київстар#Тарифи#Microsoft365#Офіс365#ATC#ХмарніРішення
#Microsoft365#BigData#IOT#SIP#ATC

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку