VEON вітає колишнього держсекретаря США у Раді директорів Київстар
15 листопада 2023 3 хв. читання

VEON вітає колишнього держсекретаря США у Раді директорів Київстар

Новини#Київстар

Про що:

Амстердам, 14 листопада 2023 — VEON Ltd. (NASDAQ: VEON, Euronext Amsterdam: VEON), глобальний оператор цифрових комунікацій, який надає конвергентний зв’язок та онлайн-послуги, оголошує, що колишній держсекретар США Майк Р. Помпео приєднається до Ради директорів Київстар, українського дочірнього підприємства VEON, як незалежний невиконавчий директор. Секретар Помпео приєднується як партнер Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми, яка прагне розвивати довгострокові партнерські відносини з провідними світовими компаніями в різних галузях і регіонах.

Крім того, генеральний директор VEON Group Каан Терзіоглу призначений головою Ради директорів Київстар.

Ці зміни у Раді директорів Київстар є відображенням відданості VEON Україні, відродженню та відбудові країни. Як було оголошено раніше, VEON інвестує в Україну 600 мільйонів доларів США протягом наступних трьох років та ініціює запуск програми «Invest in Ukraine NOW» («Інвестуйте в Україну ЗАРАЗ»), запрошуючи інші міжнародні компанії взяти участь у відбудові України. Зобов’язавшись надавати послуги в Україні, VEON вийшла з росії, оголосивши про завершення угоди 9 жовтня 2023 року.

«VEON зробила чіткий вибір — служити Україні через свою дочірню компанію Київстар, чиї герої підтримували зв’язок між Україною й українцями в найтемніші дні війни. І вона продовжує служити Україні, підтримуючи доступність мобільної мережі на рівні  94%, — сказав Каан Терзіоглу, генеральний директор VEON Group і Голова правління Київстар. — Я радий вітати держсекретаря Помпео в Наглядовій раді цієї зіркової компанії, яка має потужну підтримку наших стейкхолдерів у США. Ми з нетерпінням чекаємо на знання та досвід, які секретар Помпео передаватиме компанії Київстар як активний і незалежний невиконавчий член Правління Київстар».

«Я з гордістю приєднуюся до VEON і Київстар у їхній надзвичайній службі народу України, наданні такого необхідного зв’язку та цифрових послуг у сферах здоров’я, навчання, розвитку бізнесу та розваг. Я також вітаю материнську компанію Київстар VEON за її лідерство в інвестуванні в Україну, її власну довгострокову відданість та ініціативу «Інвестуйте в Україну ЗАРАЗ», — сказав Майк Помпео, колишній держсекретар США та незалежний невиконавчий директор Київстар. — Саме завдяки приватному підприємництву й інвестиціям Україна забезпечить своє економічне майбутнє й успіх, і я з нетерпінням чекаю на можливість зробити свій внесок у ці гідні похвали зусилля».

«Я маю честь вітати пана Помпео на посаді незалежного невиконавчого директора Ради директорів Київстар, що є потужним сигналом нашої відданості покращенню інвестиційного клімату в Україні. Це призначення підкреслює ключову роль нашої материнської компанії VEON та її непохитну відданість прогресу в українському цифровому ландшафті», — сказав Олександр Комаров, президент Київстар.

Секретар Помпео є партнером фонду Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми, яка надає послуги  з консультування, інвестування і партнерства із провідними світовими стратегічними компаніями в різних галузях і регіонах. Фонд Impact буде підтримувати керівництво Київстар та його материнську компанію VEON в низці ключових стратегічних ініціатив в Україні.

Секретар Помпео обіймав посаду 70-го держсекретаря США з 2018 до 2021 року і шостого директора Центрального розвідувального управління з 2017 до 2018 року. Секретар Помпео також представляв штат Канзас у Палаті представників США з 2011 до 2017 року та був генеральним директором Thayer Aerospace з 1996 до 2006 року. Він закінчив Військову академію США у Вест-Пойнт і здобув ступінь доктора права Гарвардської школи права.

Новини#Київстар

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Київстар#Інвестиції#Розвиток
#Київстар
#Київстар#Інвестиції
#IOT#BigData#AzureStack#IOTISKYIVSTAR#Azure
#Кібербезпека#Cybersecurity#Захист#Фішинг#Київстар#Аналіз
#Azure#BigData#IOT#AzureStack
#Київстар#Бізнес#BigData#IOT#IOTISKYIVSTAR#ІнтернетРечей#БігДата
#ЯкЦеПрацює?#M2M#SIM-карта#0-800#ATC

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку