Майкл Помпео: «Україна потребує великих інвестицій»
29 листопада 2023 2 хвилини читання

Майкл Помпео: «Україна потребує великих інвестицій»

Новини#Київстар#Інвестиції

Про що:

Незалежний невиконавчий директор Ради директорів Київстар Майкл Р. Помпео нещодавно дав перше інтерв'ю в новій ролі. Він поспілкувався з виданнями NV та Kyiv Post — прокоментував розмови про можливу націоналізацію Київстар, готовність іноземних інвесторів прийти в Україну та сценарії завершення війни. Публікуємо декілька ключових меседжів.

Зміст

Про можливу націоналізацію

Про інвестиційний клімат

Про можливу націоналізацію

Ми хочемо української перемоги і процвітаючого майбутнього для України. Я працював над цим, коли був на державній службі, і я продовжую бути величезним прихильником цих зусиль як приватна особа. Компанія Київстар, що належить Veon, є важливою перлиною української економіки. Київстар неймовірно добре служив українському народу, був неймовірно щедрим. Він також був важливим учасником допомоги українському народу протягом останніх двох років.  

Розмова про націоналізацію була б відступом назад, тому що Україна потребуватиме величезної кількості інвестицій приватного сектору, прямих іноземних інвестицій, а також підтримки з боку Європи та приватного сектору США, щоб подолати наслідки війни. І якщо права власності, в тому числі акціонерів у Сполучених Штатах, не будуть захищені, а компанії, які приносять користь українському народу, не будуть збережені, це буде стратегічною помилкою для України і зробить відбудову України і підтримку цієї країни в наступні роки набагато складнішою, набагато дорожчою, а потоки капіталу набагато більш обмеженими.

Про інвестиційний клімат

Я був у Києві кілька місяців тому. Незабаром повернуся. Коли я приїхав, я приїхав з групою приватних інвесторів від будівельної галузі до телекомунікаційної, з усіх сфер. Вони шукали шляхи, як знайти місця, де вони могли б інвестувати, отримати прибуток для своїх акціонерів, але в той же час зробити важливу роботу з реконструкції та відбудови, яка повинна відбутися всередині України. Я думаю, що американські інвестори повністю готові до цього, але вони повинні робити це з упевненістю в тому, що вони можуть інвестувати в Україну таким чином, щоб це було вигідно для їхніх компаній, що з їхніми працівниками будуть добре поводитися, і що капітал, який вони інвестують в Україну, буде захищений від конфіскації або націоналізації з боку будь-кого. 

Нагадаємо, що колишній держсекретар США Майк Р. Помпео приєднався до Ради директорів Київстар, українського дочірнього підприємства VEON, як незалежний невиконавчий директор у листопаді 2023 року. Секретар Помпео приєднався як партнер Impact Investments, щойно створеної в США стратегічної та фінансової консалтингової та інвестиційної фірми, яка прагне розвивати довгострокові партнерські відносини з провідними світовими компаніями в різних галузях і регіонах.

Новини#Київстар#Інвестиції

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Київстар#Інвестиції#Розвиток
#Київстар
#Київстар
#Microsoft365#Офіс365#Рішення
#SMS#Viber#СмсРозсилка#Сегментація#ЯкЦеПрацює?#ТаргетованіРозсилки
#Бізнес-рішення#Київстар#МобільнийЗв'язок
#IOT#Київстар#Рішення#IOTISKYIVSTAR

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку