Ми працюємо над тим, щоб зробити сайт україномовним. Слідкуйте за оновленнями!
Андреас Лир

генеральный директор BASF в Украине

Андреас Лір закінчив Університет економіки та бізнесу в Ганновері, Німеччина, і має диплом економіста.

У 1992 році почав свою кар'єру в компанії BASF. У 1996-му Андреас отримав свою першу керівну посаду, очоливши офіс у Росії, Казань. Після успішної реалізації проекту він застосував свій професійний досвід, працюючи на різних позиціях у представництвах концерну BASF по всьому світу, зокрема, у Південній Африці, на Близькому Сході, у Китаї, Туреччині, країнах Східної Європи.

У 2012 року Андреас очолив компанію BASF в Україні, з серпня 2014-го керує західною групою країн, яка об'єднує Україну, Білорусь, Молдову, Грузію та Вірменію. Розвиваючи бізнес в Україні, Андреас тісно співпрацює з різними організаціями та представництвами міжнародних асоціацій, відкриваючи можливості для подальшого розвитку ринку і задоволення запитів клієнтів в Україні.

Про компанію BASF

Концерн BASF створює хімічну продукцію вже протягом 150 років. Обсяг продажів концерну BASF 2013 року склав близько 74 млрд євро, а загальна кількість співробітників перевищила 112 тис. людей. Акції BASF торгуються на фондових біржах у Франкфурті (BAS), Лондоні (BFA) та Цюриху (AN).

Савелий Либкин
Игорь Лиски
Блоги
ЭКСПЕРТЫ РЫНКА
ТОП-МНЕНИЕ
АВТОРЫ БИЗНЕС-КНИГ
Обзоры бизнес книг
Лекции
WATCH&SHARE
Рынок
ОБЗОР РЫНКОВ
ОТРАСЛЕВЫЕ ТРЕНДЫ
ЭКСПЕРТЫ
ИДЕИ
ИННОВАЦИИ
ВДНГ TECh
ПРАКТИКА
ИСТОРИИ УСПЕШНЫХ
ТЕЛЕКОМ ДЛЯ БИЗНЕСА
Big Data School
БИЗНЕС-ПЛАНЫ
ЗНАНИЯ