9 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Добірка корисних безкоштовних курсів та бізнес-подкастів

Добірка корисних безкоштовних курсів та бізнес-подкастів

Добірка корисних безкоштовних курсів та бізнес-подкастів, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
10 Червня 2022
Бізнес рішення

Через російське вторгнення в Україну мільйони людей вимушено покинули не лише свої домівки, а й звичну роботу. Тому сьогодні їм доводиться опановувати нові навички та спеціальності. Команда Київстар Бізнес Хаб зібрала для вас добірку онлайн-курсів, бізнес-подкастів та інших ресурсів, які на період війни для українців доступні безкоштовно.

 

Освітні ресурси

Genesis, Meta й Amazon Web Services запускають безкоштовну міжнародну програму для підприємцівStartUp Academy 2.0. Тут ІТ-підприємці з України та Європи можуть дізнатися про етапи запуску стартапу та про шляхи для його масштабування, а саме: яку бізнес-модель обрати під власний проєкт, етапи розробки стратегії, аналітика, залучення інвестицій та фінансове управління, маркетингові активності, продажі та залучення партнерів, розвиток та управління командою. Учасники зможуть особисто поспілкуватися з наставниками, отримати від $10 тис. до $100 тис. кредитів від AWS на розвиток стартапу, сертифікацію Meta Blueprint, а також взяти участь у пітчингу та залучити інвестиції від одного з фондів.

Навчальна платформа Genius.Space відкрила вільний доступ українцям до освітніх курсів з інтернет-маркетингу, SMM, дизайну, управління, та інших напрямів. Для того, щоб мати доступ до необхідної теми, достатньо заповнити спеціальну анкету для участі.

Projector Humanitarium — соціогуманітарний факультет від Projector Institute надав для українців доступ до 12 відеокурсів з соціології, мистецтвознавства, дизайну, філософії, літератури, реклами тощо.

Онлайн-платформа Київстар ТБ — окрім 300+ телеканалів та відеобібліотеки з фільмами, мультфільмами та серіалами тут є освітній корисний контент у розділі «Освіта» – ІТ-курси Академії ШАГ, мовні курси з англійської та польської мов, підготовка до ЗНО, «Дія. Цифрова освіта» та інше. Користувач може освоювати нові знання на будь-якому зручному гаджеті (ПК, смартфоні).

Освітня платформа EdX, заснована Массачусетським технологічним інститутом і Гарвардським університетом, надає для українців безкоштовні онлайн-курси університетського рівня в широкому діапазоні дисциплін. Наприклад, на сайті можна пройти навчальні програми з хімії, фізики, бізнес-адміністрування, екології чи історії від понад 100 університетів та шкіл з усього світу.

Додаток для саморозвитку Headway пропонує широкий асортимент найкращих світових книг англійською мовою про продуктивність, бізнес, гроші, здоров’я, любов, інвестиції тощо. Мета проєкту — надати кожній людині на планеті можливість легко та цікаво вчитися. Саме тому в застосунку читачі знайдуть не повні книги, а лише їхнє 15 хвилинне резюме з головними ідеями авторів. Щоб почати користуватися Headway, необхідно завантажити додаток в Google Play чи AppStore.

Школа Boosta Academy пропонує курси для всіх охочих отримати нові знання зі сфери диджиталу з наступних тем: SEO & Linkbuilding, SMM і таргетинг, Customer Care: Support&Sales або фриланс на платформі Fiverr. Для доступу треба заповнити спеціальну форму на сайті.

Поглибити свої знання з email-маркетингу, вебаналітики, створення чат-ботів, лендингів, налаштування контекстної реклами можна під час мінікурсів від Академії SendPulse. Завершивши навчання, студент отримує спеціальний сертифікат.

Projector Creative & Tech Foundation — фонд створений Projector Institute за підтримки Мінцифри та Дія.Бізнес, який допомагає вимушено переселеним жінкам та дівчатам опанувати креативну чи tech-професію. Серед запланованих навчальних програм: Interface Design, Graphic Design, Project Management, SEO, PPC, Motion Design, Data Science, Data Analytics, Front-End та QA.

Курс для початківців в ІТ-сфері від Beetroot Academy дозволить студентам ознайомитись з п’ятьма напрямами: Project management, UI/UX дизайн, QA Manual і Front-end та Python-розробка. Курс проходить онлайн, тому навчатися можна у будь-який зручний час.

Вивчення мов: додатки та курси

Онлайн-школа EnglishDom відкрила безкоштовний доступ на рік до бібліотеки онлайн-курсів з англійської мови за промокодом #StandWithUkraine. Навчатися можна у будь-який зручний спосіб – на вебплатформі або у мобільному додатку.

З огляду на те, що українці вимушено покидають свої домівки та виїжджають за кордон, для більш легкої адаптації в чужій країні, сервіс з вивчення мов Duolingo відкрив безкоштовний доступ до преміальних уроків.

Покращити або почати вивчати німецьку мову пропонують німецька радіостанція та телеканал Deutsche Welle. Онлайн-уроки передбачають різні рівні володіння мовою. Тож, якщо ви виїхали до Німеччини, це навчання стане у пригоді.

Для тих, хто хоче покращити свій рівень української – освітня мережа PIPL Lyceum. Онлайн-заняття проходять з понеділка по четвер. А розширити свій мовний запас можна з додатком BE WITH UA. За допомогою простих ігор користувач може дізнатися багато діалектних слів та виразів, які сформувались на території сучасного Львова й досі вживаються серед місцевих мешканців. Завантажити застосунок BE WITH UA можна в Google Play або App Store.

Бізнес-подкасти та YouTube-канали

«Реалісти» — спільний B2B-подкаст Київстар та радіо Аристократи, у якому ведучі розбирають кейси українських підприємців. Експерти Київстар зустрічаються з українським бізнесом та підіймають актуальні теми. У другому сезоні обговорюють болюче питання війни — як компаніям вдалось адаптуватися до нових умов, як зустріли 24 лютого та які мають плани на майбутнє. Гостями останніх двох випусків стали — Uklon, Fozzy Group, DroneUA та мережа магазинів техніки «Техно Їжак». Про їхні виклики, лайфхаки та важкі рішення можна послухати тут.

TED — на каналі організації зібрані виступи щорічних конференцій, на яких люди з різних сфер життя підіймають актуальні теми сучасності. Головна ідея TED — розповсюджувати ідеї, які мають змінити світ.

Kyiv School of Economics — YouTube-канал від Київської школи економіки, на якому підіймаються питання про роботу бізнесу під час воєнного стану, якою повинна бути комунікація брендів та багато інших актуальних тем для компаній.

Теги
Підписатись на розсилку