Добірка українських YouTube-каналів
7 жовтня 2022 5 хвилин читання

Добірка українських YouTube-каналів

Добірки сервісів#Stoprussia#Рішення#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression

Про що:

Українське сьогодні тренд у всьому світі. Це стосується всього — моди, мистецтва, виробництва, спорту тощо. Переосмислювати своє ставлення до всього українського почали й самі українці, масово відмовляючись від російського контенту. Це, зокрема, відбувається і в YouTube. На платформі також з’являється і все більше україномовних каналів, корисних підприємцям.

У цій статті ми зібрали добірку YouTube-каналів з українським контентом, які можуть стати у пригоді бізнесу.

Зміст

Освітній контент

Для бізнесу

Освітній контент

ЛЕГКА УКРАЇНСЬКА

Відео на каналі допомагають вивчити українську мову. Наприклад, ведуча каналу відповідає на питання, як правильно вживати те чи інше слово, як уникнути тавтології та інше. На каналі 21,3 тис. підписників.

ОЛЕКСАНДР АВРАМЕНКО

Ведучий каналу Олександр Авраменко — автор підручників і посібників з української мови та літератури, автор і диктор тексту «Радіодиктант національної єдності». У своїх випусках Олександр допомагає школярам підготуватися до ЗНО, ДПА, ділиться порадами. Контент також може бути корисним і для дорослих: на каналі є короткі відео з найпоширенішими мовними помилками, які припускають українці в спілкуванні. Канал має 50,2 тис. підписників.

АНГЛІЙСЬКА ПО-ПРОСТОМУ

Канал створив вчитель англійської мови, який мешкає у Лондоні. У своїх відео ведучий ділиться дієвими лайфхаками з вивчення мови. Наприклад, 15 англійських слів для кожного дня; 20 англійських запитань на все життя; секрети, щоб заговорити англійською та інше. На каналі вже 211 тисяч підписників.

PROJECTOR INSTITUTE

На каналі від школи Projector Creative & Tech Online Institute ви знайдете відео, у яких експерти розповідають про особливості різних спеціальностей, записи лекцій на актуальні теми, такі як «Маркетинг у кризові часи», «Як розвинути продукт і бізнес за допомогою тестувань» та багато іншого. Канал має 12,1 тис. підписників.

ДІЯ.БІЗНЕС

Канал від порталу Дія.Бізнес, на якому у форматі лекцій та онлайн-вебінарів експерти з різних галузей висвітлюють актуальні теми для підприємців. Наприклад, як писати скарги англійською, як ІТ-аналіз може покращити роботу компанії, лайфхаки написання пресрелізів, запуску таргетованої реклами тощо. На каналі вже 3,19 тис. користувачів.

Для бізнесу

DOU

Канал від видання DOU.ua для ІТ-спеціалістів, на якому можна переглянути подкасти про останні ІТ-новини, інтерв’ю та онлайн-дискусії з експертами тощо. Аудиторія каналу налічує 50,7 тис. підписників.

ПРО ПОДАТКИ ФОП

У відео каналу ведучий надає покрокові інструкції, як вести податкову звітність, як реєструвати ФОП, розповідає, чи потрібен касовий апарат під час війни та багато іншого. На канал вже підписалися 76, 4 тис. користувачів.

G // ЯК ЗАРОБЛЯЮТЬ В IT

Канал Олега Артишука, який розмовляє з експертами та підприємцями на актуальні теми бізнесу та ІТ — як українці запускають бізнес у Європі, де шукати інвестиції в компанію тощо. На каналі 197 тис. підписників.

КИЇВСТАР БІЗНЕС

На каналі національного оператора в рамках B2B-подкасту «Реалісти» доступні відео, у яких ведучі розбирають кейси українських підприємців та обговорюють актуальні питання бізнесу: як компанії адаптувалися до нових умов, яких зазнали змін, якої стратегії будуть притримуватися у найближчому майбутньому тощо. Аудиторія каналу — 41,3 тис. підписників.

RIBAS. ВСЕ ПРО ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

Канал про ведення готельного бізнесу. Експерти та гості випусків розповідають про те, як вигідно інвестувати у готельний бізнес, який має бути PR та маркетинг для цієї сфери тощо. На каналі 4,32 тис. підписників.

MIM BUSINESS SCHOOL

Канал бізнес-школи МІМ, де можна знайти лекції відомих світових мислителів та вітчизняних експертів. Про те, як правильно доносити правду до керівництва, які є секрети в ефективній команді, як бізнес оцінює захист прав людини під час глобальної кризи. Аудиторія каналу налічує 1,23 тис. користувачів.

Добірки сервісів#Stoprussia#Рішення#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Бізнес#ІнтернетДляБізнесу#Microsoft365#Розвиток#Маркетинг#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Офіс365
#ДобіркаСервісів#Бізнес#Рішення
#ДобіркаСервісів
#Рішення#Технології
#Рішення#Технології
#ДобіркаСервісів#Рішення#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#Бізнес
#ДобіркаСервісів#Stoprussia#РосійськоУкраїнськаВійна#ВійнавУкраїні#Рішення#Бізнес

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку