7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар полегшує роботу підприємців: додаток STARKASA без комісій та абонплати

Київстар полегшує роботу підприємців: додаток STARKASA без комісій та абонплати

Київстар полегшує роботу підприємців: додаток STARKASA без комісій та абонплати, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
02 Травня 2022
Kyivstar News

Київстар та міжнародна компанія платіжних технологій Visa скасовують комісію за еквайринг при користуванні мобільним додатком STARKASA, який може використовуватися бізнесом замість касового апарату та POS-терміналу. Таким чином бізнес-клієнти Київстар можуть швидко розпочати або поновити роботу в умовах воєнного часу, не турбуючись про додаткові платежі.

Користування сервісом STARKASA без плати за еквайрінг доступне для проведення операцій платіжними як картками Visа, так й інших платіжних систем, що оперують в Україні.

Нагадаємо, що в лютому 2022 року Київстар спільно з Visa запустили мультифункціональний додаток для малого та середнього бізнесу STARKASA – єдиний мобільний додаток для торгівлі, який містить у собі одразу кілька корисних функції прямо в мобільному телефоні користувача: платіжний термінал, мобільна каса та онлайн-замовлення. Таким чином, можна за допомогою смартфону проводити розрахункові операції, приймати безготівкові чи готівкові платежі, видавати чеки, замовляти товари онлайн* тощо. Також, за бажанням, цей додаток може використовуватись як ПРРО. Зараз сервіс пропонує такий ключовий функціонал:

  • Visa Tap to Phone – технологія, яка дозволяє перетворити смартфон з NFC-модулем на POS-термінал. Таким чином, підприємець може приймати безготівкові платежі без використання класичного POS-терміналу.
  • Мобільна каса з ПРРО – касовий апарат у смартфоні, який може видати фіскальний чек, почати зміну, створити список товарів, продати товар, зробити знижку, провести повернення товару, сформувати касовий звіт та закрити зміну.
  • STARKASA.MARKET* – це система онлайн-замовлень товарів для бізнесу та їхніх точок продажу. Рішення дозволяє підприємцю заощадити на купівлі обладнання для торгівлі, автоматизувати бізнес та підключитись онлайн, а також мати єдиний контакт для підтримки.

«Сьогодні для Київстар важливо не лише забезпечувати абонентів по всій Україні зв’язком, але й створювати умови для відродження роботи бізнесу та підтримки економіки країни, – прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Володимир Набоков. – STARKASA – це простий інструмент, який дозволяє малому та середньому бізнесу дуже швидко розпочати роботу, де б не опинились підприємці зараз і де б не залишили своє устаткування, рятуючись від загроз війни. Адже все необхідне є прямо в телефоні і за це не потрібно сплачувати додаткові кошти – а ні комісій, ані абонплати. Завантажуйте, працюйте та рухаємось назустріч перемозі разом».

Для того, аби скористатися сервісом STARKASA, потрібно зареєструватися у веб-кабінеті або завантажити програму на Play Market.

* на період воєнного стану, функція STARKASA.MARKET тимчасово не працює через складнощі з логістикою.

Теги
Підписатись на розсилку