Головна / Новини / Kyivstar News / Київстар полегшує роботу підприємців: додаток STARKASA без комісій та абонплати

Київстар полегшує роботу підприємців: додаток STARKASA без комісій та абонплати

Київстар полегшує роботу підприємців: додаток STARKASA без комісій та абонплати, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів. Ми маємо велику експертизу в сфері великих даних, хмарних рішень, інтернету речей та М2М. Cеред інструментів, які пропонуємо: рішення для працівників, аналітики, комунікації з клієнтами, побудови надійної ІТ-інфраструктури, безпеки, ІоТ рішення для бізнесу та держави. Своїми знаннями […]
02 Травня 2022
Kyivstar News

Київстар та міжнародна компанія платіжних технологій Visa скасовують комісію за еквайринг при користуванні мобільним додатком STARKASA, який може використовуватися бізнесом замість касового апарату та POS-терміналу. Таким чином бізнес-клієнти Київстар можуть швидко розпочати або поновити роботу в умовах воєнного часу, не турбуючись про додаткові платежі.

Користування сервісом STARKASA без плати за еквайрінг доступне для проведення операцій платіжними як картками Visа, так й інших платіжних систем, що оперують в Україні.

Нагадаємо, що в лютому 2022 року Київстар спільно з Visa запустили мультифункціональний додаток для малого та середнього бізнесу STARKASA – єдиний мобільний додаток для торгівлі, який містить у собі одразу кілька корисних функції прямо в мобільному телефоні користувача: платіжний термінал, мобільна каса та онлайн-замовлення. Таким чином, можна за допомогою смартфону проводити розрахункові операції, приймати безготівкові чи готівкові платежі, видавати чеки, замовляти товари онлайн* тощо. Також, за бажанням, цей додаток може використовуватись як ПРРО. Зараз сервіс пропонує такий ключовий функціонал:

  • Visa Tap to Phone – технологія, яка дозволяє перетворити смартфон з NFC-модулем на POS-термінал. Таким чином, підприємець може приймати безготівкові платежі без використання класичного POS-терміналу.
  • Мобільна каса з ПРРО – касовий апарат у смартфоні, який може видати фіскальний чек, почати зміну, створити список товарів, продати товар, зробити знижку, провести повернення товару, сформувати касовий звіт та закрити зміну.
  • STARKASA.MARKET* – це система онлайн-замовлень товарів для бізнесу та їхніх точок продажу. Рішення дозволяє підприємцю заощадити на купівлі обладнання для торгівлі, автоматизувати бізнес та підключитись онлайн, а також мати єдиний контакт для підтримки.

«Сьогодні для Київстар важливо не лише забезпечувати абонентів по всій Україні зв’язком, але й створювати умови для відродження роботи бізнесу та підтримки економіки країни, – прокоментував керівник департаменту мобільних фінансових сервісів Київстар, Володимир Набоков. – STARKASA – це простий інструмент, який дозволяє малому та середньому бізнесу дуже швидко розпочати роботу, де б не опинились підприємці зараз і де б не залишили своє устаткування, рятуючись від загроз війни. Адже все необхідне є прямо в телефоні і за це не потрібно сплачувати додаткові кошти – а ні комісій, ані абонплати. Завантажуйте, працюйте та рухаємось назустріч перемозі разом».

Для того, аби скористатися сервісом STARKASA, потрібно зареєструватися у веб-кабінеті або завантажити програму на Play Market.

* на період воєнного стану, функція STARKASA.MARKET тимчасово не працює через складнощі з логістикою.

Теги
Підписатись на розсилку