Київстар підтримує бізнес під час війни: комплекс рішень «Бізнес працює» та сервіси без оплат
12 травня 2022 4 хвилини читання

Київстар підтримує бізнес під час війни: комплекс рішень «Бізнес працює» та сервіси без оплат

Новини#Microsoft365#STARKASA#ATC#ЕДО#ВійнавУкраїні

Про що:

Для продовження, відновлення або початку роботи бізнесу навіть в умовах війни Київстар пропонує компаніям скористатися можливостями комплексу рішень, який підібраний з урахуванням найактуальніших потреб в комунікації, організації роботи, бізнес-процесів та захисту даних. Для легкого початку роботи із сервісами частина з них надається безоплатно.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну та війна спричинили серйозні перепони для роботи бізнесу. Проте відновлення економіки країни, збереження чи створення робочих місць, підтримка людей – це важливі складові на шляху до нашої перемоги. Щоб допомогти компаніям зорієнтуватися в нових умовах та віднайти можливості для роботи у такий складний час, Київстар надає для роботи комплекс рішень із символічною назвою «Бізнес працює», до якого входять сервіси, що покривають більшість актуальних потреб компаній:

  • Комунікація – всередині компанії та з клієнтами: корпоративний зв’язок із тарифами ВАШ, фіксований зв’язок, Віртуальна мобільна АТС, номер 0-800, платформа для самостійних розсилок ADWISOR.
  • Робота з будь-якого місця: сервіси Microsoft Office 365, віртуальна приватна мережа VPN, електронний документообіг Star.Docs, віртуальні робочі столи (Azure Virtual Desktop).
  • IT-інфраструктура, збереження та відновлення даних: хмарні потужності платформи Microsoft Azure, Backup Recovery Commvault.
  • Кібербезпека: комплекс рішень для кіберзахисту, сервіс AntiDDoS
  • Торгівля: мобільний додаток STARKASA, який можна використовувати як касовий апарат, термінал та інструмент для замовлення товарів онлайн

А розуміючі фінансові складнощі багатьох підприємців у цей період, Київстар акцентує увагу на можливості підключення і користування частиною сервісів без оплат*. Зокрема:

  • Суперсили у тарифах ВАШ – це додаткові сервіси, які можна підключити без жодних доплат, користуватися скільки потрібно або замовляти інші щомісяця. Для віддаленої роботи працівників компанії найбільше підходять:

➢ Персональний інтернет — це фіксований інтернет для роботи з дому зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Персональним інтернетом безкоштовно можуть користуватися абоненти корпоративних тарифних планів в усіх містах України, де є покриття послуги Персональний інтернет.

➢ Microsoft 365 online/offline — пакет ліцензійних офісних програм (Outlook Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Teams для нарад та відеоконференцій, SharePoint, 1 ТБ в OneDrive та 50 ГБ Exchange), завдяки якому команда може віддалено працювати без прив’язки до певної локації із будь-якої точки світу, де є доступ до мережі інтернет, та з будь-якого пристрою. В залежності від тарифу, доступні веб- або ПК/Mac-версії.

  • Віртуальна мобільна АТС — хмарна технологія, яка об’єднує в єдину корпоративну мережу всі мобільні та стаціонарні телефонні номери компанії. Сервіс розгортається за кілька хвилин без додаткового обладнання. На період воєнного часу діє можливість безоплатно підключити та використовувати платформу протягом 60 днів із дати активації.
  • Star.Docs — система електронного документообігу, розроблена у партнерстві з Intecracy Deals.  Сервіс дозволяє перевести у цифровий формат внутрішній і зовнішній документообіг, миттєво обмінюватися документами онлайн та підписувати їх КЕП з будь-якого пристрою. На період воєнного часу надається безоплатно.
  • STARKASA — мобільний додаток для смартфонів на ОС Android, завдяки якому можна здійснювати приймання платежів. Користування додатком можливе без оплати до 30.06.2022, потім — 199 грн/місяць. Комісія від суми кожної транзакції до 30.06.2022 — 0% (ліміт 50 000 грн/міс).

Підібрати оптимальне рішення для роботи компанії під час війни з урахуванням її індивідуальних потреб та замовити консультацію можна на офіційному сайті Київстар. Також оператор надає підтримку для роботи сервісів після підключення.

*умови надання сервісів без оплат тимчасові та можуть бути змінені оператором у будь-який момент залежно від зміни ситуації, пов’язаної з воєнним станом тощо.

Новини#Microsoft365#STARKASA#ATC#ЕДО#ВійнавУкраїні

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#ATC#ADWISOR#Microsoft365#Офіс365#BigData#БігДата#ЕлектроннийДокументообіг#Бізнес#ІнтернетДляБізнесу#Інтернет#КорпоративнийІнтернет#МобільнийЗв'язок#Тарифи#Azure#MicrosoftAzure#Star.Docs#ЕДО#SMS#СмсРозсилка
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#ЕДО#Офіс365#Тарифи#Star.Docs#Роумінг#ATC#AzureVirtualDesktop#МобільнийЗв'язок#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#ЕлектроннийДокументообіг
#ADWISOR#ATC#SMS#СмсРозсилка#0-800#Тарифи#Інтернет#4G#Роумінг#IPтелефонія#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ATC#ВійнавУкраїні#Stoprussia
#Київстар#Бізнес#Star.Docs#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг
#Microsoft365#ATC#Бізнес#Офіс365#Тарифи#SIM-карта#Робота
#Microsoft365#BigData#IOT#SIP#ATC
#ADWISOR#ATC#Microsoft365#MicrosoftAzure#Azure#ЕлектроннийДокументообіг#ЕДО#Офіс365

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку