7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Волонтери Київстар разом з мобільним оператором передали 1 мільйон гривень на теплі речі літнім людям
Волонтери Київстар разом з мобільним оператором передали 1 мільйон гривень на теплі речі літнім людям, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1

Волонтери Київстар разом з мобільним оператором передали 1 мільйон гривень на теплі речі літнім людям

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
Kyivstar News
01 Лютого 2023

Співробітники Київстар зібрали 160 933 грн на теплий одяг самотнім людям похилого віку у межах проєкту «Огорни теплом». Мобільний оператор підтримав ініціативу волонтерів та перерахував до БФ «Let’s help» майже 840 тисяч грн на закриття потреб благодійного збору. Допомогу від компанії отримають 9 геріатричних пансіонатів та територіальних центрів надання соціальної допомоги.

«З початком повномасштабної війни в Україні, Київстар системно підтримує суспільство та абонентів. Зокрема компанія перерахувала понад 130 мільйонів гривень на гуманітарну допомогу ЗСУ, лікарням, літнім людям та постраждалим від війни. Пишаємось, що наші співробітники активно підтримують наші благодійні ініціативи, за 2022 рік волонтери Київстар зібрали 1,4 млн грн допомоги. Не зупиняємось й разом впевнено рухаємося назустріч перемозі!», – коментує Ганна Захараш, директорка з корпоративних комунікацій Київстар.

Зокрема, у межах проєкту «Огорни теплом» напередодні нового року співробітники Київстар зібрали 160 933 грн допомоги літнім людям. Це 237 теплих наборів для стареньких, що знаходяться під опікою БФ «Let’s Help» та живуть у геріатричних центрах у Чернігівській, Житомирській, Черкаській, Полтавській та Київських областях.
 
Мобільний оператор у свою чергу підтримав ініціативу співробітників та перерахував до БФ «Let’s help» майже 840 тисяч гривень, які будуть спрямовані на закриття потреб благодійного проекту «Огорни теплом». На ці кошти фонд забезпечить теплими наборами 3 геріатричні пансіонати в Житомирській та Черкаських областях, де зараз проживає 892 особи похилого віку. В цих регіонах наразі одна з найважчих ситуацій зі світлом та теплом, а геріатричні центри й надалі щотижня приймають людей із деокупованих регіонів та потребують регулярної допомоги.
 
Долучитися й підтримати самотніх стареньких може кожен абонент передплати оператора відправивши SMS з будь-яким текстом на номер 88080. З мобільного балансу буде автоматично перераховано 10 грн до БФ «Let’s help». Отриману допомогу фонд спрямує на закупівлю найнеобхіднішого для мешканців геріатричних пансіонатів по всій Україні.
 
Благодійний фонд Let’s Help з 2015 року системно допомагає літнім людям та працює над створенням гідної старості в Україні. Під опікою благодійного фонду «Let’s help» знаходяться понад 10 тисяч підопічних, що проживають в геріатричних пансіонатах у 10 областях України. З початку нового етапу російської військової агресії проти України стан багатьох пансіонатів на межі гуманітарної катастрофи.
 
Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення мобільний оператор також підтримував людей похилого віку й перерахував 5 000 000 грн до БФ «Let’s help». На ці кошти було придбано для них необхідні продукти харчування, воду, ліки, засоби гігієни на місяць, а також сухі пайки на тиждень на випадок евакуації або перебування стареньких у бомбосховищах. Крім цього, заклади забезпечені електрогенераторами та паливом для них на випадки перебоїв з електропостачанням.

допомога літнім людям
 

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.