Azure ExpressRoute: як налаштувати захищену хмарну мережу для бізнесу
9 серпня 2023 3 хвилини читання

Azure ExpressRoute: як налаштувати захищену хмарну мережу для бізнесу

Огляди рішень#Бізнес#Київстар#Azure#ХмарнаМережа#MicrosoftAzure#AzureExpressRoute

Про що:

Майбутнє цифрової трансформації — за хмарними технологіями. Щоб компанії отримати максимальну віддачу від хмари, необхідна мережева інфраструктура, яка задовольнить потреби щодо безпеки, швидкості та продуктивності. Зокрема, це можливо завдяки службі Azure ExpressRoute. Що це таке, як її підключити та які її переваги для бізнесу — розповідаємо далі у статті.

Зміст

Що таке Azure ExpressRoute?

Переваги Azure ExpressRoute

Як бізнесу налаштувати Azure ExpressRoute?

Що таке Azure ExpressRoute?

Azure Express Route — це один з 200+ сервісів, який надає глобальна хмарна платформа Microsoft Azure (вона дає змогу зберігати й обробляти дані у понад 100 дата-центрах у 60+ регіонах світу). Завдяки Azure ExpressRoute можна налаштовувати приватні підключення між центрами обробки даних Azure та локальною інфраструктурою компанії або в середовищі зі спільним використанням ресурсів. Якщо коротко, то це служба, яка дозволяє клієнтам розширити свою локальну мережу до хмари.

Сервіс орієнтований на компанії, які здійснюють регулярну й швидку передачу даних. Він знадобиться:

 • фінансовим установам;
 • ритейлу;
 • ІТ-компаніям;
 • державному сектору тощо.

Це оптимальне рішення для бізнесу, якому треба оперативно переміщувати великі обсяги даних під час реплікації, резервного копіювання або аварійного відновлення.

Хмари та зберігання даних

Хмари та зберігання даних

Microsoft Azure від Київстар

Глобальна хмарна платформа для безпечного розгортання IT-інфраструктури. Розробляйте нові продукти, тестуйте, налагоджуйте внутрішні бізнес-процеси без утримання фізичних серверів.

Припустимо, що ваша компанія — це великий міжнародний бізнес, який має офіси в різних країнах. Кожен офіс має власний центр обробки даних, де зберігаються важлива корпоративна інформація, документи, бази даних і програми. Щоб ефективно управляти цими офісами та отримувати безпечний та приватний доступ до даних потрібен надійний канал зв’язку. Адже звичайний інтернет може бути ненадійним, особливо коли йдеться про обмін конфіденційною інформацією.

Для цих потреб і знадобиться Azure ExpressRoute. Він виконує роль приватної «швидкісної магістралі», яка з’єднує всі ваші офіси з Azure, обходячи загальнодоступний інтернет та дозволяючи безпечний потік інформації між ними. Так, 70% компаній вважають підвищення швидкості основною причиною впровадження хмарних сервісів.

Переваги Azure ExpressRoute

Серед переваг Azure ExpressRoute можна виокремити такі :

 • Високий рівень захисту, порівняно зі звичайними підключеннями через публічний інтернет, що робить з’єднання менш вразливим до кібератак.
 • Підтримка протоколів шифрування для конфіденційності й цілісності даних (IPsec, MACsec).
 • Пряме підключення до глобальної мережі P2P (точка — точка).
 • Підтримка пропускної спроможності до 100 Гбіт/с.
 • Гарантована висока швидкість.
 • Мінімальна затримка, це стане корисним для програм, яким потрібен швидкий час відповіді.
 • Можливість безпечно збільшувати обчислювальну потужність та об’єм сховища, розширювати мережу без географічної прив’язки.

Як бізнесу налаштувати Azure ExpressRoute?

Налаштування Azure ExpressRoute потребує створення відповідних підключень за допомогою сертифікованого партнера Azure та складається з кількох етапів:

 1. Визначте свої вимоги до підключення. Першим кроком у налаштуванні Azure ExpressRoute є визначення ваших потреб, наприклад пропускної здатності та місць, до яких потрібно підключитися.
 2. Виберіть постачальника підключення. З’єднання Azure ExpressRoute можна встановлювати через сертифікованих партнерів Microsoft. В Україні стратегічний партнер Microsoft — це Київстар. Спеціалісти телеком-оператора мають високий рівень експертизи та підтвердили 15 професійних компетенцій для роботи з продуктами від Microsoft. Київстар має власні захищені канали передавання даних та надає виділене приватне з’єднання, через яке і відбувається підключення до хмари Microsoft.
 3. Замовте консультацію. Щоб проконсультуватися зі фахівцем щодо налаштування Azure ExpressRoute, перейдіть на сайт і натисніть кнопку «Замовити консультацію». Далі заповніть форму. Спеціаліст вам зателефонує та відповість на ваші запитання.

Усі рішення для бізнесу Київстар об’єднав на сторінці kyivstar.ua/business.

Огляди рішень#Бізнес#Київстар#Azure#ХмарнаМережа#MicrosoftAzure#AzureExpressRoute

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#PowerBI#Azure#Microsoft365#MicrosoftAzure#Дата-платформа
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365#ШтучнийІнтелект#ШІ#AI#SaaS#PaaS#AzureExpressRoute
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365
#Рішення#Технології#ХмарніСховища#ІнтернетДляБізнесу
#MicrosoftAzure#ATC#ВійнавУкраїні#Рішення
#AzureExpressRoute#ХмарніРішення#AzureStack#MicrosoftAzure#Azure#Бізнес#Київстар
#AzureExpressRoute#Azure#MicrosoftAzure
#Робота#Інтернет#Київстар#ATC#Microsoft365#Офіс365#AzureStack#Бізнес-рішення

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку