Про що:

Протягом останніх шести місяців медіаспоживання серед українців дещо змінилося. За даними опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, за останні декілька місяців 76,6% громадян використовують соцмережі (у тому числі месенджери) для отримання інформації, 66,7% – телебачення, 61,2% – інтернет за винятком соцмереж. Швидке поглинання інформації у будь-який зручний час – саме так можна охарактеризувати перевагу соціальних мереж. Так, серед 76,6% українців, які використовують соціальні мережі як джерело інформації, 66% обирають Telegram, 61% – YouTube, ще 58% – Facebook.

Зміст

Новини бізнесу, кейси, поради

Ритейл та сфера обслуговування

Фінанси та право

Добірка телеграм-каналів для бізнесу

Source: Громадянська мережа ОПОРА, USAID-Internews

Далі у цій статті ви знайдете добірку корисних телеграм-каналів для бізнесу.

Новини бізнесу, кейси, поради

Kyivstar Business Hub – канал для українських підприємців. Як подолати кризу і мотивувати команду, як покращити робочі процеси та знайти нових клієнтів? Експерти каналу діляться кейсами українського бізнесу, корисними порадами та лайфхаками, добірками актуальних сервісів під час війни, інтерв’ю з топ-менеджементом, оглядом ринку та аналітикою – щоденно на каналі Kyivstar Business Hub.

Forbes Ukraine – офіційний канал в Україні. Редактори каналу діляться головними економічними новинами за день, оглядами та роз’ясненнями до законопроєктів, інтерв’ю з бізнесменами, урядовцями та інше.

Fedorov – канал Міністра цифрової трансформації України. Розповідає про нововведення у сфері електронного управління, нові послуги у Дія та інше. Зараз на каналі міністр розповідає про цифрові зміни під час війни, новини на інтернет та кібер-фронті, підтримку міжнародної спільноти та інше.

ОГо! – канал співзасновника monobank Олега Гороховського. На каналі автор ділиться корисними лайфхаками, новинами з світу фінансів та розповідає про маркетинг та плани у monobank.

Startup Level – канал для починаючих підприємців, стартаперів. Автор каналу Ігор Стефурак ділиться корисним контентом для тих, хто працює над власним проєктом чи у стартапах. На каналі ви знайдете безліч посилань на корисні статті зі зручними описами. Весь контент стосується стартап-галузі. Окрім рекомендацій, що подивитися та послухати, автор публікує добірки тематичних сервісів.

Ритейл та сфера обслуговування

RAU.UA – канал від однойменного ритейлового медіа RAU. На каналі можна знайти новини українських ритейлерів, результати досліджень ринку, інтерв’ю з топ-менеджментом магазинів, анонси галузевих заходів та інше. На період воєнного стану канал змінив характер публікацій на інформаційний, у якому розміщує оперативну інформацію про поточну діяльність ритейлерів, проблеми, потреби, пошук допомоги, волонтерські ініціативи та різні галузеві новини.

Реве та стогне ресторатор – канал від української IT-компанії Poster POS, яка допомагає з автоматизацією закладів громадського харчування і магазинів. У новинній стрічці цього каналу ви можете зустріти аналітику ринку громадського харчування України, щотижневі дайджести, гайди, інтерв’ю з рестораторами під час війни та багато іншого.

Фінанси та право

Banker.ua – канал з актуальними та важливими новинами з фінансового світу України. Актуальний курс валют, корисні поради щодо вдалого вибору банку для обслуговування фізичним особам чи бізнесу, інтерв’ю з українськими банкірами та бізнесменами, огляди рішень та багато іншого.

PwC Tax&Legal Insights – канал з податків та права, який веде податкова та юридична команда PwC в Україні. Новини, експертна аналітика, огляд та зрозуміле роз’яснення законопроєктів, анонси тематичних онлайн-вебінарів з актуальних тем – все це на каналі PwC Tax&Legal Insights.

Ще один канал, присвячений податкам та фінансовому сектору – Податки фіз осіб та ФОП в Україні. Редактори каналу діляться новинами, змінами, нововведеннями від Національного банку України, Державної податкової служби. Наприклад, ви можете дізнатися, як залишитись податковим резидентом України, чи може ФОП приймати на Wise/Payoneer, декларувати і платити з надходжень єдиний податок та багато іншого. Канал буде корисним фізичним особам, ФОП 2 та 3 групи, податковим резидентам України.

Добірки сервісів#ВійнавУкраїні#Бізнес#Stoprussia#Stoprussianagression#РосійськоУкраїнськаВійна#ДобіркаСервісів

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Маркетинг#ДобіркаСервісів#Бізнес#Економіка
#Бізнес#Дослідження#ТаргетованіРозсилки#Дата-платформа#Microsoft365#Офіс365
#Бізнес#Економіка#Тренд#Київстар
#ДобіркаСервісів#ADWISOR#ВійнавУкраїні
#Рішення#Технології
Добірка українських YouTube-каналів7 жовтня 2022 5 хвилин читання

Добірка українських YouTube-каналів

#Stoprussia#Рішення#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussianagression
#Stoprussia#ВійнавУкраїні#Рішення
#Stoprussia#Stoprussianagression#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Київстар

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку