7 хв читати
Головна / Новини / Kyivstar News / Бізнес-повідомлення Viber: Київстар запустив новий маркетинговий сервіс для бізнес-клієнтів

Бізнес-повідомлення Viber: Київстар запустив новий маркетинговий сервіс для бізнес-клієнтів

Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
17 Серпня 2020
Kyivstar News

Завдяки партнерству Київстар та Rakuten Viber корпоративним клієнтам Київстар доступна нова послуга – розсилка бізнес-повідомлень Viber.

 Відтепер корпоративні клієнти Київстар зможуть скористатися новим сервісом – пакетом бізнес-повідомлень Viber, інструментом для швидкого та надійного оповіщення клієнтів, маркетингових комунікацій і прямого контакту з аудиторією. Бізнес-повідомлення Viber допомагають домогтися ефективної залученості наявних клієнтів та залучити нових, а отже поліпшити показник конверсії та підвищити впізнаваність бренду серед клієнтів.

«Це не перший досвід партнерства з Rakuten Viber, і нам приємно, що наша співпраця має продовження тепер і для корпоративних клієнтів, які хочуть створювати ефективні рекламні кампанії та покращувати свої маркетингові показники. Спільними зусиллями і завдяки досвіду двох лідерів ми допомагаємо компаніям розвивати свій бізнес і вдосконалювати діалог з клієнтами», – коментує Костянтин Вечір, директор з розвитку на корпоративному ринку Київстар.

За даними компанії Rakuten Viber, понад 96% користувачів смартфонів в Україні використовують додаток Viber, щодня українці роблять в месенджері близько 4 млн. дзвінків та відправляють 11 млн. повідомлень.

Завдяки різним інтерактивним форматам, на відміну від SMS, бізнес-повідомлення Viber, як маркетинговий інструмент, дозволяють:

  • Додавати посилання та зображення, відео та візитні картки;
  • Вмістити до 1 000 символів (в SMS максимально допустимі 160 символів);
  • Інтегруватися по API із CRM та іншими програмами компанії;
  • Отримувати щомісячну статистику та звіти.

«Завдяки нашій значній базі користувачів і провідній позиції додатка для обміну повідомленнями в Україні, ми надзвичайно раді оголосити про стратегічне партнерство з Київстар. Я особисто впевнена, що багатьом світовим брендам Viber допомагає приносити прибуток, і це ще один приклад нашого успіху. Завдяки цьому новому партнерству тепер компанії зможуть спілкуватися з їх клієнтами швидко і захопливо за допомогою бізнес-повідомлень Viber», – ділиться Кристина Констандаке, директор по доходах (Chief Revenue Officer) в Rakuten Viber.

Дізнатися більше про послугу розсилки бізнес-повідомлень Viber можна на сайті, в магазині Київстар, за номером 466 або 0 800 300 466.

Теги
Підписатись на розсилку