6 хв читати
Головна / Новини / Тренди та аналітика / Добірка безкоштовних онлайн-лекцій у листопаді

Добірка безкоштовних онлайн-лекцій у листопаді

Добірка безкоштовних онлайн-лекцій у листопаді, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
31 Жовтня 2022
Тренди та аналітика

Підготували для вас анонси онлайн-лекцій листопаду з світовими інтелектуалами, які організовані в рамках загальнонаціонального освітнього проєкту ReІnforceUA, ініційованого Бізнес-школою МІМ. Контент лекцій буде присвячений стандартам якості, новим способам мислення та ефективному управлінню.

2 листопада, 19.30

Вплив сили людей на якість: Коли достатньо добре – це недостатньо

Спікер – Субір Чоудхурі, відомий як «Пророк якості». Він входить до топ-50 найвпливовіших мислителів менеджменту у світі за рейтингом Thinkers50.

Наразі Субір Чоудхурі є головою та генеральним директором ASI Consulting Group, світового лідера у сфері стратегічних ініціатив, якісного консультування та навчання. Неповний список його клієнтів включає такі глобальні корпорації як Bosch, Caterpillar, Ford, General Motors, Hyundai, Procter&Gamble, Xerox та багато інших.

Реєстрація на сайті

 

9 листопада, 18.00

Новий спосіб мислення: ваш путівник до найвищої ефективності управління

Спікер – Роджер Мартін, радник зі стратегій генеральних директорів світових компаній, зокрема Procter & Gamble, Lego та Ford. У 2017 році Роджер був названий мислителем №1 у менеджменті в світі за версією Thinkers50.

Він є автором багатьох світових бестселерів та статей у Harvard Business Review.

Реєстрація на сайті

 

16 листопада, 18.00

 
​​Колективне осмислення майбутнього, яке має сенс

Спікер –  Джеррі Міхальскі, бізнес-радник і футуролог. Він допомагає організаціям перейти від економіки споживчого масового маркетингу до економіки відносин, нової економічної моделі, що ґрунтується на довірі та свідомому капіталізмі.

Джеррі Міхальскі є радником великих компаній, технологічних стартапів і некомерційних організацій. А також має права на найбільший у світі “опублікований мозок” – майндмеп, концептуальну карту його власних думок, яку він створював онлайн протягом майже 2 десятиліть.

Реєстрація на сайті

 
Проєкт є безкоштовним, спікерів можна слухати мовою оригіналу та в синхронному перекладі українською.

Теги
Підписатись на розсилку