До уваги користувачів електронних підписів
22 лютого 2022 4 хвилини читання

До уваги користувачів електронних підписів

Новини

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 193*  з 5 березня 2022 року закінчується термін використання удосконалених електронних підписів і печаток, що базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, на рівні з кваліфікованими електронними підписами (КЕП). Це означає, що для подальшого здійснення електронної взаємодії, електронної ідентифікації та автентифікації, а також подання електронної податкової звітності до центральної бази відповідних державних органів, необхідно використовувати виключно кваліфіковані сертифікати, особисті ключі яких зберігаються на захищених носіях**.

Зміни стосуються користувачів, які зберігали особисті ключі на звичайному носієві інформації (наприклад, USB-flash), що пов’язано з високим ризиком для інформаційної безпеки держави.

Для подальшого користування електронним підписом Київстар Бізнес рекомендує підключити сервіс DEPOSITSIGN, який розроблено однойменною компанією та надається за підтримки Київстар. Цей сервіс дозволяє абонентам оператора створювати ключі кваліфікованого електронного підпису (КЕП) та зберігати їх у хмарному сховищі.

Перевагами є простота генерації КЕП, швидкість використання, доступність для державних і приватних компаній, безпечне зберігання у хмарному середовищі.

КЕП DEPOSITSIGN доступний користувачам скрізь, де є інтернет, через відповідний мобільний додаток для IOS та Android. Він відповідає усім вимогам чинного законодавства у сфері електронних довірчих послуг і захисту інформації та має таку ж юридичну силу, як і власноручний підпис. Сервіс доступний для фізичних, юридичних осіб та ФОП.

Щоб розпочати роботу з DEPOSITSIGN необхідно:

  1. Заповнити форму на офіційному сайті Київстар, щоб отримати дзвінок від менеджера та інструкцію, як підключити послугу.
  2. Пройти ідентифікацію в одному з пунктів обслуговувань DEPOSITSIGN, маючи необхідні документи. За потреби фахівці можуть провести ідентифікацію в офісі замовника.

Отримати більше інформації щодо DEPOSITSIGN або ж замовити консультацію можна на сайті Київстар.

Київстар Бізнес є надійним партнером бізнесу та держави, допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.

* Постанова Кабінету Міністрів України від 3 березня 2020 р. № 193 «Про реалізацію експериментального проекту щодо забезпечення можливості використання удосконалених електронних підписів і печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів» Перелік засобів КЕП, що відповідають вимогам нормативно-правових актів до таких засобів та отримали експертний висновок за результатами державної експертизи в галузі криптографічного захисту інформації можна отримати з офіційного сайту Держспецзв’язку. Реєстр кваліфікованих надавачів електронних довірчих послуг, до яких можна звернутись за отриманням послуг, наведено на сайті Центрального засвідчувального органу. ** Захищений носій особистих ключів – це пристрій, що призначений для безпечного зберігання особистого ключа та має вбудовані апаратно-програмні засоби, які забезпечують захист записаних на ньому даних від несанкціонованого доступу та копіювання.

Новини

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг
#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#Рішення
#ЕлектроннийДокументообіг#ЕДО#STARKASA
#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#Star.Docs
#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг
#Microsoft365#ATC#MicrosoftAzure#Azure#Офіс365#Star.Docs#ЕлектроннийДокументообіг#ЕДО#Робота
#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг
#ЕлектроннийДокументообіг#ЕДО#Star.Docs

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку