Як організувати роботу компанії за допомогою віртуального робочого столу
20 квітня 2022 6 хвилин читання

Як організувати роботу компанії за допомогою віртуального робочого столу

Огляди рішень#Azure#MicrosoftAzure#ВійнавУкраїні#ХмарніСховища#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#Робота#Компанії#AzureVirtualDesktop

Про що:

Багато хто з керівників бізнесу останнім часом намагається організувати роботу компанії віддалено, бо війна в Україні змусила мільйони працівників залишити не тільки офіси та власні домівки, а й свою країну.

Зміст

Можливості Azure Virtual Desktop

Як використовують AVD різні напрямки бізнесу

Попри перешкоди, деякі компанії знайшли спосіб працювати – хто офлайн, хто онлайн. За результатами опитування від Work.ua на початку квітня 2022 року (в опитуванні взяли участь 604 особи), 72% українських підприємств продовжують працювати, але 19% — тимчасово не працюють, 9% — повністю зупинили роботу.

Одна з причин призупинення роботи та закриття компаній — неможливість налаштувати дистанційне управління бізнесом та зручно організувати дистанційну роботу працівників. Проте сучасні технології це дозволяють потрібно лише зануритись глибше у це питання. Наприклад, щоб допомогти своїм співробітникам виконувати робочі завдання віддалено, можна створити віртуальний робочий стіл від глобальної платформи Azure. Цим рішенням користуються не тільки підприємства в Україні, а й багато світових компаній. Зараз воно стає все більш актуальним, тому як велика частина працівників перебуває на відстані від звичного місця роботи.

За допомогою хмарного сервісу AVD (Azure Virtual Desktop), раніше відомого як Windows Virtual Desktop, можна надати доступ до робочого столу та звичайних програм практично з будь-якого місця. Таким чином ви підтримаєте робочий процес та в цілому бізнес під час війни. Для цього лише потрібно під’єднатися до мережі інтернет. AVD можна увімкнути на всіх типах пристроїв: ПК Windows, Mac, а також iPad, iPhone та Android. Він також доступний через будь-який сучасний браузер із клієнтом HTML5.

За лічені хвилини працівники зможуть підключитися до віддаленої роботи, в якій би країні вони не знаходились. До того ж Azure Virtual Desktop забезпечує безпечний і послідовний вхід для користувачів із можливістю переміщення завдань з пристрою на пристрій, гарантуючи, що лише співробітники компанії мають доступ до корпоративних програм і даних.

Можливості Azure Virtual Desktop

На базі віддалених серверів можна створити віртуальний робочий стіл для працівників за допомогою Microsoft Azure від Київстар. Він простий у розгортанні та в управлінні, економічний та безпечний. У хмарі Azure розміщується інфраструктура, створюється обробка даних — і все це без витрат на дороге серверне обладнання. Дані надійно захищені у 100 дата-центрах у понад 60 регіонах світу. Бізнесу будуть корисні й наступні можливості Azure Virtual Desktop:

  • Персоналізовані та багатосесійні робочі столи Windows 10 і Windows 11, віддалена потокова передача програм. Кожен працівник може отримати централізований доступ до робочого столу, а адміністраторам більше не потрібно керувати та захищати вікна, програми та дані на локальному комп’ютері кожного користувача.
  • Є функція індивідуального налаштування набору інструментів під окремий відділ чи групу співробітників. Таким чином, користувачі отримують доступ лише до програм та інформації, які їм потрібні для виконання своєї роботи. Вони не бачитимуть інформації, яка їм не потрібна, і ви можете надати їм ту обчислювальну потужність, яка необхідна для їхньої роботи.
  • Сплачуйте лише за використані ресурси. Azure Virtual Desktop може заощадити гроші вашої організації, оскільки ви платите лише за віртуальні сервери, коли ваші віртуальні робочі столи ввімкнено. Коли ваші потреби змінюються, ви можете додавати або видаляти віртуальні робочі столи.
  • Сервіс швидко масштабується. На порталі Azure, який є центром керування віртуального робочого столу, можна налаштувати автоматичні параметри мережі, додати користувачів, розгорнути настільні програми за допомогою кількох кліків.
  • Є можливість інтеграції з Citrix та VMware. За допомогою міграції віртуальних додатків і настільних комп’ютерів Citrix та VMware, ви можете перенести локальну інфраструктуру віртуальних робочих столів на Azure, та продовжувати використовувати наявні інструменти VMware та Citrix для забезпечення узгодженості роботи.
  • AVD використовується з наявною відповідною ліцензією Microsoft 365 чи Windows для кожного користувача. Скористайтеся перевагами сертифікатів відповідності віртуальних робочих столів Azure, які включають ISO 27001, 27018 і 27701, PCI, FedRAMP High, HIPAA тощо. Завдяки цьому зменшуються витрати, бо не потрібно купляти додаткові ліцензії.
  • Вбудована інтелектуальна система безпеки виявляє загрози та вживає заходи щодо їхнього усунення. Це допоможе завчасно захистити програми та корпоративні дані від кіберзагроз. Механізм політики безпеки функціонує шляхом багатофакторної автентифікації користувача. До того ж захистити інфраструктуру Azure можна увімкнувши контроль доступу на основі ролей (RBAC) та виявивши загрози за допомогою Azure Security Center.
Хмари та зберігання даних темна

Хмарна інфраструктура

Microsoft Azure від Київстар

Глобальна хмарна платформа для безпечного розгортання IT-інфраструктури. Розробляйте нові продукти, тестуйте, налагоджуйте внутрішні бізнес-процеси без утримання фізичних серверів.

Як використовують AVD різні напрямки бізнесу

Ця програма підходить для підприємств будь-якого розміру. Однією з переваг як для малої, так і для великої компанії є те, що керівникам не потрібно витрачатися на нове устаткування чи модернізувати наявне. В умовах воєнного стану забезпечення усіх співробітників новим обладнанням — це дуже довготривалий та дорогий процес, а інколи й взагалі неможливий. Створити віртуальний робочий стіл можна практично для будь-якого бізнесу, спеціалісти якого працюють за допомогою ПК та інтернету, а також дистанційно взаємодіють з колегами, клієнтами та партнерами.

Банківська сфера AVD допоможе швидко та комплексно модернізувати й захистити фінансові системи програмного забезпечення, пропонуючи клієнтам більш активні та персоналізовані фінансові послуги.

Медичні заклади Завдяки AVD можна організувати швидкий доступ лікарів до електронних медичних карт, а також забезпечити захист медичних даних клієнтів, результатів будь-яких клінічних випробувань за допомогою вбудованої інтелектуальної системи безпеки.

Страхування Віртуальний робочий стіл покращить робочі процеси фахівців зі страхування, персоналізувавши цифрові страхові взаємодії з клієнтами.

Роздрібна торгівля Azure Virtual Desktop стане кращим рішенням для спеціалістів, які працюють з дому або у дистанційних кол-центрах. Сервіс допоможе швидко залучати до роботи нових продавців.

Сфера виробництва Платформа, на якій розташований віртуальний робочий стіл, може підтримувати навантаження інженерних програм з проєктування.

Хмарні рішення дозволяють працювати дистанційно, будувати гнучку структуру бізнесу та ефективно запускати нові проєкти.

Щоб дізнатися більше про Azure Virtual Desktop та підключити його, залишайте заявку на сайті. Спеціалісти Київстар зв’яжуться з вами та нададуть консультацію щодо оптимального рішення для вашого бізнесу.

Огляди рішень#Azure#MicrosoftAzure#ВійнавУкраїні#ХмарніСховища#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#Робота#Компанії#AzureVirtualDesktop

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Microsoft365#Офіс365#MicrosoftAzure
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365#IaaS#SaaS#PaaS#Дата-платформа
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#ЕДО#Офіс365#Тарифи#Star.Docs#Роумінг#ATC#AzureVirtualDesktop#МобільнийЗв'язок#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression#ЕлектроннийДокументообіг
#ХмарніСховища#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365#CloudArchiveStorage#AzureVirtualDesktop#AzureBackup#Захист
#Azure#MicrosoftAzure
#MicrosoftAzure#Azure#ХмарніРішення#ХмарніСховища#AzureStack#Клієнт#IaaS#PaaS#SaaS#AzureVirtualDesktop#Компанії
#Azure#Microsoft365#AzureStack#Офіс365#MicrosoftAzure#ХмарніРішення
#Azure#Microsoft365#AzureStack#Офіс365

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку