Що таке онлайн бухгалтерія у хмарі та як її організувати
12 червня 2024 5 хв. читання

Що таке онлайн бухгалтерія у хмарі та як її організувати

Огляди рішень#MicrosoftAzure#Azure#ХмарніСховища

Про що:

74% організацій, які почали використовувати хмарні рішення для бухгалтерського обліку, повідомили про зростання своїх доходів. Такими є результати дослідження американської компанії Wolters Kluwer Tax & Accounting, яка опитала майже 1800 малих, середніх і великих бізнесів у США. Враховуючи успіх закордонних компаній у цьому напрямку, варто впроваджувати хмарні рішення для бухобліку й на українському ринку. Тим паче у 2023 році він зріс майже втричі у порівнянні з 2021-м. Які є інструменти для переходу бухгалтерії в онлайн?

Зміст

Що таке бухгалтерія у хмарі

Як розгорнути бухгалтерію у хмарі онлайн

Корисні сервіси Azure для хмарної бухгалтерії

Що таке бухгалтерія у хмарі

Бухгалтерія у хмарі — це використання хмарних технологій, щоб було зручно і безпечно зберігати та обробляти фінансову інформацію компанії. Серед таких технологій можна назвати віртуальні робочі простори, системи резервного копіювання, відновлення і захисту даних,  впровадження хмарних моделей тощо. 

Ці рішення допомагають автоматизувати рутинні процеси, оптимізують процеси обліку, знижують час і витрати, які раніше були потрібні на традиційні методи обробки та аналізу фінансової інформації. А ще хмара дає змогу забезпечити високий рівень точності та надійності в облікових операціях.

Як розгорнути бухгалтерію у хмарі онлайн

Яку хмарну платформу вибрати? Однією з таких є Microsoft Azure, яка має понад 200 продуктів і хмарних послуг для роботи. Глобальна хмарна платформа Microsoft Azure безпечна та надійна, що є вкрай важливим аспектом для фінансової інформації. Також вона може легко масштабуватися та надає дистанційний доступ для віддаленої роботи.

Хмари та зберігання даних

Хмари та зберігання даних

Microsoft Azure від Київстар

Глобальна хмарна платформа для безпечного розгортання IT-інфраструктури. Розробляйте нові продукти, тестуйте, налагоджуйте внутрішні бізнес-процеси без утримання фізичних серверів.

Розповімо, які бувають сценарії розгортання бухгалтерських програм у хмарі:

 • Потреба: недостатня потужність серверів та низька працездатність ресурсів.

  Рішення: розташувати серверні компоненти програми на віртуальних машинах Azure, надати бухгалтерам віддалений доступ через ПК або смартфон. Так можна уникнути збоїв та відмови обладнання, підвищити потужність сервера.

 • Потреба: масштабування потужності програми під час сезонних розпродажів, відкритті нових філій тощо.

  Рішення: необхідно дослідити інфраструктуру, підготувати план робіт з міграції, налаштувати підписку Azure, підготувати віртуальні машини, перенести дані на віртуальний сервер Azure, усе перевірити та протестувати, а потім — налаштувати доступ для бухгалтерів.

 • Потреба: безпека фінансової інформації під час непередбачуваних технічних проблем або вимкнення електроенергії.

  Рішення: підключити сервіс Azure Backup, аби створювати резервні копії всієї важливої інформації. Підключити сервіс Azure Site Recovery, щоб протидіяти збоям і оперативно відновлювати дані. А безпека гарантується завдяки вбудованим службам захисту, що підтверджено сертифікатами PCI -DSS, ISO 27001, GDPR та ін.

Корисні сервіси Azure для хмарної бухгалтерії

Серед 200+ сервісів Microsoft Azure є ті, які будуть корисні для бухгалтерських завдань:

 • Azure Virtual Machines (AVM). Віртуальні машини Azure не відрізняються від фізичних комп'ютерів чи серверів й існують у вигляді коду. З ними можна створювати, налаштовувати та розміщувати у хмарі віртуальні машини Windows і Linux. Це рішення надає безпечний доступ онлайн до бухгалтерських програм та даних з будь-якого місця. Крім того, на одному фізичному сервері можна розташовувати кілька віртуальних машин. За потреби можна підключати або відключати AVM. Це дозволяє об’єднувати фізичні сервери, економити кошти на обладнання та час на технічне обслуговування.
 • Azure Virtual Desktop (AVD). Сервіс дає змогу бухгалтерам використовувати віртуальний робочий стіл у хмарному середовищі. Працівники можуть отримати доступ до своїх робочих столів, до звичних інструментів та можливостей Windows 10 та Windows 11 з будь-якого пристрою, що має підключення до інтернету. Також Azure Virtual Desktop можна використовувати з наявною відповідною ліцензією на сервіси Microsoft 365. AVD дозволяє запускати кілька сеансів на віртуальній машині й кожен сеанс ізольований один від одного. Так забезпечується конфіденційність та безпека інформації. 
 • Azure Backup. Сервіс надає можливість автоматичного резервного копіювання бухгалтерських даних у хмарі Azure. Це забезпечує надійність зберігання фінансових даних, зменшуючи ризик втрати інформації внаслідок випадкового видалення або пошкодження файлів та програм. Резервне копіювання захищене завдяки багатофакторній аутентифікації, вбудованій системі безпеки, що автоматично відстежує підозрілу активність і попереджає системних адміністраторів.
 • Azure Site Recovery. Сервіс аварійного відновлення бухгалтерських даних та програм допомагає забезпечити стабільність бізнесу у разі непередбачуваних аварійних ситуацій. Резервне копіювання даних відбувається без перешкод для роботи. Цей процес не заважає користуватися фізичними, віртуальними машинами та додатками. Усі програми та середовища оперативно розгортаються на базі резервних копій.
 • Azure SQL Database. Сервіс, завдяки якому можна легко масштабувати інфраструктуру, щоб адаптуватися до потреб бухгалтерії без значних інвестицій в обладнання. А ще він допомагає уникнути простоїв і забезпечує неперервну роботу бухгалтерських операцій.
 • Azure Security Center. Корисний  сервіс, що аналізує підозрілу активність в системах та виявляє потенційні загрози для безпеки, попереджує атаки або несанкціонований доступ до фінансових даних.
 • Azure Information Protection. Сервіс, який класифікує фінансові документи та автоматично маркує їх відповідно до правил компанії. Крім того, задля безпеки інформації він може шифрувати файли під час передачі та зберігання.

Щоб вирішити, який саме сценарії перенесення бухгалтерії у хмару підійде вашому бізнесу, радимо звернутися до наших фахівців. Вони мають високий рівень експертизи та вже підтвердили 15 професійних компетенцій для роботи з продуктами від Microsoft. Заповніть форму на сайті через кнопку «Замовити консультацію», та очікуйте на дзвінок від спеціаліста, який допоможе обрати хмарне рішення.

Огляди рішень#MicrosoftAzure#Azure#ХмарніСховища

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Бізнес#ADWISOR#ATC#BigData#БігДата#Look-alike#ПортретКлієнта#Microsoft365#Офіс365#СмсРозсилка#SMS
#ЕДО#ЕлектроннийДокументообіг#STARKASA
#AzureStack#Microsoft365#MicrosoftAzure#Azure#Офіс365#Бізнес#ХмарніРішення#ХмарніСховища#IaaS#PaaS#SaaS#CRM#CRM-система#DDoS-атака#AntiDDoS
#ADWISOR#Microsoft365#ATC#ЕлектроннийДокументообіг#Офіс365#ЕДО#Бізнес#ІнтернетДляБізнесу#ЦифровіТехнології#ТаргетованіРозсилки
#ХмарніСховища#AzureStack#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365#ДатаЦентр
#ХмарніРішення#BigData#Microsoft365#ADWISOR#Кібербезпека#Look-alike#ПортретКлієнта#ХмарнаІнфраструктура#Azure#AzureStack#Офіс365#MicrosoftAzure#Heatmap
#ATC#ЯкЦеПрацює?#Робота#ДобіркаСервісів#Microsoft365#Офіс365
#Microsoft365#ОфісТамДеВи#Azure#Star.Docs#ЕДО#ATC#ADWISOR#0-800#Робота#Тарифи

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку