8 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Добірка AI сервісів для розробників

Добірка AI сервісів для розробників

Добірка AI сервісів для розробників, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
26 Травня 2023
Бізнес рішення

Ми вже ділилися добіркою ШІ інструментів для роботи, а у цьому матеріалі розповімо про добірку сервісів зі штучним інтелектом, зокрема для розробників, щоб використовуючи їх, вони могли швидше досягати бізнес-цілей.

 

Codesnippets

Це сервіс, який допомагає розробникам генерувати код на основі текстових запитів. Штучний інтелект виявляє проблемні місця продуктивності у коді та пропонує способи його оптимізації. Також можна надійно зберігати ваш код у власній бібліотеці фрагментів та легко завантажувати їх, коли вам потрібно. Крім того, ви можете ділитися фрагментами коду зі своєю командою.

CodePal

Цей сервіс допомагає у процесі кодування та виправленні помилок. З CodePal ви можете отримати цифрові токени (кредити), які дають доступ до понад 26 інструментів для кодування, де можна працювати з більш ніж 80 мовами програмування та технологіями. Кожен токен дозволяє використати будь-який один інструмент, і вони доступні для вас назавжди. Безплатно ви можете отримати до 5 кредитів.

Добірка AI сервісів для розробників, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

Інтерфейс CodePal

GitHub Copilot

Сервіс допомагає в написанні коду та спрощує процес програмування. Розробник вводить код або коментарі, а штучний інтелект надає пропозиції для наступного рядка коду, повних методів, шаблонів коду, комплексних модульних тестів та складних алгоритмів. Є пробна версія сервісу, а також доступна підписка. Безплатний доступ надається перевіреним студентам та кураторам популярних відкритих проєктів.

Adrenaline

Інструмент для вдосконалення коду на основі штучного інтелекту, розроблений OpenAI Codex. Він дозволяє розробникам швидко виявляти та виправляти помилки у своєму коді. Спочатку він шукає основну причину помилки, наприклад, відсутність крапки з комою або неправильний синтаксис, а потім надає рішення, яке можна використати для виправлення коду.

Добірка AI сервісів для розробників, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №3

Інтерфейс Adrenaline

Tabnine

AI-помічник, який на основі контексту та синтаксису пропонує наступні рядки коду або генерує повноцінний код. Доступне ШІ-доповнення Tabnine можна використовувати на ноутбуці, сервері всередині брандмауера або в хмарі. Сервіс охоплює кілька мов програмування, зокрема JavaScript, Python, TypeScript, Rust, Go та Bash.

Teachable Machine

Інструмент, який дозволяє створювати моделі машинного навчання для вебсайтів, додатків та інших проєктів. Teachable Machine є корисним для новачків у розробці, які не мають великого досвіду в програмуванні. Не потрібні попередні знання у сфері машинного навчання, оскільки сервіс надає відеоінструкції для кожного кроку. Ви можете навчити комп’ютер розпізнавати ваші зображення та звуки без написання коду, а потім використовувати власну модель у своїх проєктах.

Добірка AI сервісів для розробників, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №4

Інтерфейс Teachable Machine

Buildt AI

Сервіс з генеративного штучного інтелекту, як-от ChatGPT, який допомагає розробникам швидко знаходити готовий код в інтернеті. Ви можете знайти код навіть без конкретного розуміння того, що саме ви шукаєте. Наприклад, ви можете описати задачу або потребу рефакторингу (процес редагування програмного коду), а Buildt AI автоматично внесе зміни, враховуючи контекст та синтаксис. За допомогою функції пошуку ви також можете швидко знайти дублікати або застарілий код, який сервіс допоможе безпечно видалити.

Mars

Це платформа програмування на основі штучного інтелекту, розроблена для прискорення розробки додатків та програм за допомогою Code, NoCode і MicroApps. Ви отримаєте доступ до готових мікропрограм, заощаджуючи час і зусилля. Сервіс дозволяє створювати вебсайти, шаблони електронної пошти та інший вміст. Mars ефективна альтернатива традиційним інструментам кодування.

Також пропонуємо ознайомитися з комплексними інструментами Azure DevOps для розробників і тестувальників, про які ми раніше писали у нашій статті.

Теги
Підписатись на розсилку