9 хв читати
Головна / Новини / Бізнес рішення / Хмарна аналітика і візуалізація даних від Microsoft Azure with Kyivstar: можливості та переваги для бізнесу

Хмарна аналітика і візуалізація даних від Microsoft Azure with Kyivstar: можливості та переваги для бізнесу

Хмарна аналітика і візуалізація даних від Microsoft Azure with Kyivstar: можливості та переваги для бізнесу, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів.
22 Червня 2021
Бізнес рішення

Microsoft Azure with Kyivstar — це потужна та функціональна хмарна платформа, яка об’єднала в собі переваги інструментів глобальної платформи Microsoft Azure з можливостями телеком-оператора. Сервіс поєднує служби IaaS, які дозволяють будувати IT-інфраструктуру в хмарі, а також PaaS, що дає можливість використовувати готові інструменти для вирішення бізнес-завдань. Водночас не знадобиться дороге серверне обладнання — необхідні потужності та інструменти є в Microsoft Azure. Платформа може надати віртуальні сервери, хмарні сховища, бази та мережі, а також аналітику і сервіси візуалізації даних.

Зміст

 1. Інструменти Microsoft Azure with Kyivstar для аналізу та візуалізації даних
 2. Azure Synapse Analytics — новий рівень аналізу даних
 3. Azure Data Lake Analytics — надійна основа для аналізу
 4. Чому варто вибрати Microsoft Azure with Kyivstar

Інструменти Microsoft Azure with Kyivstar для аналізу та візуалізації даних

Хмарні рішення допомагають раціонально використовувати дані: швидко аналізувати великі обсяги інформації та візуалізувати їх для прийняття обґрунтованих і зважених рішень.

Візуалізація аналітичних даних забезпечує їх наочність: графіки, інтерактивні звіти, таблиці, діаграми й інші графічні елементи спрощують сприйняття та можуть підкреслити найважливіші для користувача показники.

Щоб почати роботу, потрібні тільки дві речі: джерело інформації та сервіс аналітики. Давайте розглянемо докладніше два інструменти для обробки й візуалізації даних бізнесу — Azure Synapse Analytics і Azure Data Lake Analytics.

Azure Synapse Analytics — новий рівень аналізу даних

Azure Synapse Analytics — це служба хмарної аналітики, яка дає можливість інтегрувати дані, створювати корпоративні сховища, аналізувати великі дані, а також користуватися безсерверними або виділеними ресурсами у великому масштабі. Й усе це в єдиному інтерфейсі для приймання, підготовки, контролю та обслуговування даних, щоб задовольнити потреби бізнес-аналітики та машинного навчання.

Використовуючи Azure Synapse, можна створювати SQL-запити до реляційних і нереляційних даних у масштабі до декількох петабайт. Щоб оптимізувати продуктивність запитів, можна керувати робочими навантаженнями й за потреби їх ізолювати.

У чому переваги сервісу?

 • Високі потужності й необмежене масштабування. Azure Synapse дозволяє швидко обробляти інформацію й отримувати корисну інформацію зі сховищ і систем для аналітики та візуалізації великих даних, а також використовувати моделі машинного навчання.
 • Уніфіковане середовище з єдиним інтерфейсом для інтеграції, вивчення і зберігання інформації, аналізу великих даних і машинного навчання прискорює реалізацію проєктів.
 • Швидкий доступ до актуальних даних за допомогою Azure Synapse Link допомагає користувачеві бути в курсі всіх змін.
 • Сучасні методи безпеки та конфіденційності піклуються про надійний захист корпоративних даних.

Основні можливості Azure Synapse

 • Використання безсерверних і виділених рішень. Вибирайте найбільш зручні й економічні способи для реалізації кожного завдання.
 • Організація сховищ корпоративних даних. Зберігайте важливу інформацію, використовуючи перевірений і високопродуктивний модуль SQL.
 • Створення озер даних для вивчення. Об’єднайте реляційні та нереляційні дані й робіть запити в одній службі.
 • ETL- і ELT-процеси у візуальному середовищі без коду. Приймайте дані від 95 власних з’єднувачів легко та швидко.
 • Інтегрування модулів Apache Spark і SQL. Застосовуйте запити T-SQL у своєму сховищі даних і в модулях Spark, щоб полегшити та прискорити взаємодію різних фахівців.
 • Підтримка різних мов програмування. Python, Scala, T-SQL, Spark SQL або .NET — вибір за вами.
 • Штучний інтелект. Використовуйте для аналізу і візуалізації даних можливості машинного навчання Azure, Azure Cognitive Services і Power BI.

Azure Data Lake Analytics — надійна основа для аналізу

Azure Data Lake — хмарна служба для зберігання даних будь-якого обсягу, формату та швидкості передачі, їх обробки в будь-якому вигляді й аналізу на різних платформах і мовах. Система спрощує доступ до даних компанії, прискорює роботу пакетної, потокової та інтерактивної аналітики. Вона розширює можливості обробки інформації, адже просто інтегрується з поточними та довгостроковими сховищами.

Azure Data Lake допомагає бізнесу:

 • позбутися від необхідності використовувати приймачі даних;
 • оптимізувати витрати коштів і ресурсів;
 • контролювати доступ за допомогою Azure Active Directory і RBAC;
 • убезпечити дані завдяки шифруванню та розширеному захисту від загроз.

Переваги хмарної служби

 • Виконання аналітичних запитів будь-якого масштабу з однаково високою продуктивністю.
 • Надійні та гнучкі механізми безпеки під час доступу до озера даних, шифрування й управління на рівні мережі, що в комплексі забезпечують високий рівень захисту.
 • Приймання великих обсягів даних за допомогою різних інструментів: Azure Databricks, Synapse Analytics або HDInsight для обробки інформації та Microsoft Power BI для візуалізації даних з бази даних, сховищ та інших джерел.
 • Оптимізація витрат завдяки створенню економічних озер даних. Azure Data Lake дозволяє окремо масштабувати сховища й обчислення, а також використовувати політики автоматичного керування життєвим циклом даних.
 • Єдиний інтерфейс для приймання, обробки та візуалізації даних, який підтримує роботу з найпопулярнішими платформами аналітики.

Чому варто вибрати Microsoft Azure with Kyivstar

Київстар є стратегічним партнером Microsoft і надає доступ до ліцензованих бізнес-продуктів компанії. Крім передових хмарних сервісів, клієнти телеком-оператора користуються прозорою тарифікацією послуг, спрощеними способами взаєморозрахунку і фінансового адміністрування та цілодобовою сервісною підтримкою. Також у Київстар власна мережева інфраструктура, що забезпечує високошвидкісне з’єднання і надійність передачі даних.

Хочете дізнатися більше про можливості хмарної платформи, про зберігання, обробку та візуалізацію даних за допомогою сервісів Azure? Залиште заявку на сайті, і наші фахівці проконсультують вас і допоможуть підібрати оптимальне рішення.

Теги
Підписатись на розсилку