Головна / Новини / Бізнес рішення / Хмарні технології рятують бізнес під час війни

Хмарні технології рятують бізнес під час війни

Хмарні технології рятують бізнес під час війни, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №1
Київстар
Київстар Бізнес – надійний партнер бізнесу та держави, який допомагає у виконанні щоденних задач та оптимізації внутрішніх процесів. Ми маємо велику експертизу в сфері великих даних, хмарних рішень, інтернету речей та М2М. Cеред інструментів, які пропонуємо: рішення для працівників, аналітики, комунікації з клієнтами, побудови надійної ІТ-інфраструктури, безпеки, ІоТ рішення для бізнесу та держави. Своїми знаннями […]
04 Травня 2022
Бізнес рішення

На третій місяць загарбницької російської війни проти України бізнес поступово поновлює свою роботу. Стати до праці повністю вже вдалося третині українських компаній, про що говорять дослідження EBA. Водночас більшість бізнесів все ще працюють частково: 47% компаній обмежили свою роботу географічно, 21% перейшли в онлайн, а 19% вимушено закрили частину офісів або торгових точок.

Щоб швидко повернутися до роботи та бути стійким до нових криз, український бізнесу можуть бути корисними хмарні технології. Наприклад, для організації дистанційної роботи працівників зручно підключити віртуальні робочі столи, а також варто подбати про збереження даних. В цьому допоможуть сервіси від Microsoft — одного з найбільших розробників програмного забезпечення у світі та стратегічного партнера Київстар. Як — розповідає Kyivstar Business Hub.

 

Дистанційна робота з Microsoft

Один з пріоритетів компаній в умовах війни — це безпека співробітників. За перший місяць війни зону активних бойових дій покинули мільйони людей. Багато підприємств організовано евакуювали своїх працівників у безпечні області України або ж за її межі. Тепер перед керівниками постало питання: як швидко організувати віддалену роботу для команд?

Перевірене рішення є у Microsoft, яке на ринку України пропонує Київстар. Організувати роботу співробітників з будь-якої точки планети можна завдяки службі Azure Virtual Desktop та пакету офісних програм Microsoft 365.

Azure Virtual Desktop — це хмарне рішення для віртуалізації робочих столів та додатків. З ним бізнес може налаштувати віртуальний робочий простір своєї команди з необхідним набором програм, індивідуально адаптуючи його під кожного співробітника або окремий відділ. Працівнику потрібен буде лише доступ до інтернету та будь-який пристрій для доступу до хмарного робочого столу — ноутбук, смартфон, планшет тощо.

Віртуальний робочий стіл в Azure відкриває бізнесу багато можливостей

 • Персоналізовані робочі столи Windows 10 та Windows 11 із підтримкою кількох сеансів для вищої продуктивності.
 • Безперебійна та швидка робота завдяки віддаленій потоковій передачі програм.
 • Користувач має повний контроль над керуванням та розгортанням.
 • За потреби, можлива інтеграція з Citrix та VMware.
 • Оплата лише за використані хмарні ресурси.
 • Автоматичне масштабування для економії ресурсів у вихідні та вночі.

Для повноцінної роботи команд бізнесу доступний пакет офісних програм Office 365 від Microsoft. До нього входять онлайн-сервіси, які вже звичні для користувачів і дозволяють працівникам компанії вільно мігрувати між містами та підключатися до роботи з будь-якого місця без втрати ефективності.

До Office 365 входять:

 • сервіс електронної пошти бізнес-рівня Exchange;
 • Microsoft Outlook;
 • офісні додатки Microsoft Word, Excel і PowerPoint;
 • платформа для створення корпоративного порталу SharePoint;
 • 1ТБ хмарного сховища OneDrive;
 • сервіс для організації відеоконференцій, групових голосових дзвінків та чатів Microsoft Teams.

Усі документи автоматично синхронізуються, щойно пристрій підключають до мережі. Корпоративними файлами з колегами можна обмінюватися через OneDrive та SharePoint, а робочі наради проводити у Microsoft Teams. Важливо, що у Teams також можна проводити тренінги, вебінари та налаштувати корпоративні чати.

Уся комунікація через сервіси надійно захищена від кібератак спеціалістами Microsoft – це надзвичайно важливо для українських компаній під час повномасштабної агресії рф в нашій країні.

Збереження даних з Azure Storage

Хмарні технології дозволяють компаніям вирішити й проблему збереження даних. Російські військові знищують інфраструктуру України, а тому під удар можуть попасти й офіси з серверами компаній. Щоб не втратити важливі корпоративні дані та програми варто вже зараз перенести їх до хмарного сховища. За досвідом провідних компаній світу, можна скористатися глобальною хмарною платформою Microsoft Azure та одним із її сервісів Azure Storage.

Microsoft Azure розміщує та обробляє дані у понад 100 надійно захищених дата-центрах світу. Будь-яка компанія може перенести свої ІТ-потужності в хмару на постійне або тимчасове зберігання, чим убезпечить їх на період бойових дій. Найзручніше зробити це за допомогою сервісу Azure Storage.

Azure Storage дозволяє розмістити у хмарі не лише окремі файли, а й бази даних, програми, віртуальні машини тощо. Бізнес отримає доступ до своїх даних з будь-якої точки світу, а новітні хмарні сервіси від Microsoft Azure допоможуть їх використовувати навіть продуктивніше, ніж в на локальних серверах в Україні.

Azure Storage має наступні переваги для компаній:

 • Усі дані шифруються в Azure, а керувати ними може виключно користувач.
 • Об’єм використаних хмарних ресурсів можна вільно зменшувати чи збільшувати, залежно від потреб бізнесу.
 • Компанія сплачує лише за використаний об’єм ресурсів.
 • Дані в Azure Storage доступні з будь-якої точки світу через HTTP або HTTPS.

Передати свої дані в Azure можна двома способами. Найчастіше бізнес передає інформацію на збереження через мережеве підключення. Сховище від Microsoft дозволяє налаштувати різні варіанти трансферу даних у залежності від їхнього типу, розміру та потреб компанії.

Також бізнес може передати дані в Azure на фізичному носії. Компанія може придбати або взяти у Microsoft диск або захищений спеціалізований пристрій, на який копіюються потрібні дані й надсилаються на завантаження в Azure. Якщо у користувачів з’являються запитання, на них завжди можуть відповісти фахівці Київстар. Підтримка роботи українського бізнесу — одна з найпріоритетніших задач для оператора національного рівня під час війни.

Резервне копіювання та аварійне відновлення з Azure

І до початку повномасштабного російського вторгнення українські компанії щодня ризикували втратити свої дані. Технічні збої, кібератаки та людські помилки завдавали збитків бізнесу та могли призвести до втрати його конкурентної переваги. Під час бойових дій на території всієї країни безпека стала ще більш актуальною, адже сервери фізично можуть бути знищені у будь-який момент. Вберегти дані українських компанії можуть допомогти сервіси від Microsoft Azure.

Для своїх користувачів Microsoft пропонує наскрізні рішення Azure Backup для резервного копіювання та Azure Site Recovery для аварійного відновлення.

Azure Backup — ефективне рішення для резервного копіювання та для захисту від програм-вимагачів, яке можна масштабувати відповідно до потреб бізнесу. Інтерфейс централізованого керування служби дозволяє легко визначати політики резервного копіювання та захищати широкий спектр робочих навантажень підприємства, зокрема віртуальні машини Azure, бази даних SQL і SAP, а також спільні файли Azure.

Хмарні технології рятують бізнес під час війни, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

Azure Backup дає такі можливості користувачам:
 

 • Захист всієї інфраструктури. Створюйте резервні копії всієї інфраструктури компанії, баз даних та робочих навантажень.
 • Надійні варіанти зберігання. Зберігайте резервні копії в локально-надлишковому сховищі (LRS), геонадлишковому сховищі (GRS) або сховищі із надлишковою зоною (ZRS).
 • Централізоване управління. За допомогою Центру резервного копіювання відстежуйте, керуйте та оптимізуйте захист даних в уніфікованих і послідовних умовах.
 • Захист резервних копій. Користуйтеся контролем доступу на основі ролей, а також захистіться від атак програм-вимагачів, увімкнувши автентифікацію кількох користувачів.
 • Контроль витрат. Оптимізуйте вартість резервного копіювання за допомогою шаблонів та аналітичних даних у звітах про резервне копіювання.

Azure Site Recovery — це вбудоване аварійне відновлення як послуга (DRaaS), яке призначено для відновлення даних, віртуальних машин і додатків у разі масштабних збоїв. Сервіс реплікує корпоративні робочі навантаження, які виконуються на фізичних серверах і віртуальних машинах, з основного ресурсу на додатковий. Коли на основному ресурсі відбувається збій, ви перемикаєтеся на допоміжний та отримуєте доступ до програм звідти.
Хмарні технології рятують бізнес під час війни, автор Київстар | Kyivstar Business Hub, зображення №2

Сервіс дає можливість налаштувати індивідуальні плани відновлення, зокрема, унікальний час відновлення систем та його послідовність. Azure Site Recovery відрізняється простотою розгортання процесів реплікації, відпрацювання відмови та відновлення, економічністю та надійністю.

Оптимізуйте інфраструктуру з Microsoft Azure

Замість власних обчислювальних потужностей компанії в усьому світі все частіше звертаються до хмарних платформ, серед яких одним з лідерів є Microsoft Azure. Це дозволяє компаніям різних масштабів бути більш гнучкими у нестабільних кризових умовах, а також швидко розвиватися, використовувати нові технології, наприклад, штучний інтелект та машинне навчання. Усе це стає набагато простіше, якщо компанія користується хмарними службами.

Для українського бізнесу в умовах повномасштабної війни в країні Microsoft Azure стає тим незамінним інструментом, який дозволить відновити роботу та навіть розвиватися. Своїм клієнтам Microsoft Azure пропонує наступні форми співпраці:

 • На базі Azure компанії можуть розгорнути свої віртуальні машини та мережі й повністю керувати ними, даними, ІТ-безпекою тощо.
 • Компанії можуть використати Azure як середовище для розробки та розгортання нових програм.
 • Хмарна платформа Azure містить у собі понад 200 корисних хмарних сервісів, які вже готові до використання бізнесом.
 • Для розробників є можливість написати код та запустити його на сервері Azure у відповідь на події або за розкладом.

Як і в інших випадках, бізнес сплачує лише за використані хмарні ресурси. Це зручно, адже не потрібно сплачувати за простій обладнання або докуповувати його, коли треба запустити нову програму або взяти новий проєкт. Така особливість ідеально пасує і для нестабільного воєнного часу та економічних криз, адже перемістити свої робочі навантаження у хмару можна швидко та доступно.

Водночас компанії можуть не перейматися за збереження інформації. Microsoft містить вбудовані служби захисту, які відповідають найвищим стандартам безпеки, конфіденційності та прозорості. Зокрема, у компанії працює понад 3500 експертів, які займаються безпекою та конфіденційністю даних, а сам Microsoft щороку інвестує понад 1 мільярд доларів у нові дослідження та розробки з кібербезпеки.

Користувачі Azure можуть розраховувати на технічну підтримку від Microsoft, а також на персональне обслуговування від Київстару. Спеціалісти оператора допомагають обрати рішення під конкретні бізнес-задачі замовника, а також консультують їх навіть у надзвичайних ситуаціях. Київстар підтримує своїх корпоративних клієнтів, щоб український бізнес продовжував працювати у воєнний час.

Більше сервісів, які стануть у пригоді компаніям саме зараз — для продовження або відновлення роботи бізнесу під час війни — шукайте на спеціальному лендінгу від Київстар.

Теги
Підписатись на розсилку