На сайті здiйснюються технічні роботи, у зв'язку з чим можливе некоректне відображення статей. Просимо вибачити за тимчасові незручності.
Милованов Тимофій

в.о. президента Київської школи економіки

Доцент (Assistant Professor) University of Pittsburgh, №2 у рейтингу Forbes Top Economic Thinkers, співзасновник VoxUkraine та в.о. президента Київської школи економіки.

Здобув ступінь магістра з економіки у Київській школі економіки 1999 року, ступінь доктора філософії з економіки – в Університеті Вісконсин (Медісон) 2004-го. Викладав в University of Bonn, Penn State University, the University of Pennsylvania та University of Pittsburgh.

Його дослідження з теорії ігор, теорії контрактів та інституційного дизайну були опубліковані у міжнародних наукових журналах, як-от Review of Economic Studies, American Economic Journal та the Journal of Economic Theory.

Тимофій Милованов – співзасновник VoxUkraine, команди економістів, які досліджують проблеми політики в Україні. Упродовж кількох років є членом академічної консультативної ради Київської школи економіки.

Олексій Тимофєєв
Олександр Тисменецький