Бізнес і технології. Які обрати хмарні сервіси для ритейлу
27 жовтня 2022 5 хвилин читання

Бізнес і технології. Які обрати хмарні сервіси для ритейлу

Огляди рішень#Azure#MicrosoftAzure#Рішення#ХмарніСховища#Бізнес#Технології#Ритейл

Про що:

Попит на автоматизацію бізнес-процесів у сфері ритейлу зріс на 90% у 2022 році. Про це говорить нове дослідження Salesforce серед понад 4-х тисяч компаній зі сфери торгівлі, які обслуговують разом понад мільярд людей. Керівники лідерів у е-комерції вважають, що оптимізувавши роботу своїх підприємств, вони зможуть витрачати менше бюджету, а при цьому підвищити свою ефективність. І найперше це можливо завдяки хмарним сервісам для бізнесу.

Тож, які існують хмарні інструменти для ритейлу та які переваги вони дають торговельним мережам, розповідаємо у цьому матеріалі на прикладі закордонних компаній.

Зміст

Хмарні сервіси для бізнесу у сфері торгівлі

Як відомі торгові мережі працюють з даними

Хмарні сервіси для автоматизації бізнесу

Хмарні сервіси для бізнесу у сфері торгівлі

Сьогодні індустрія торгівлі — одна з найбільш технологічних у світі. Компанії зі сфери ритейлу щодня працюють з величезною кількістю даних про своїх клієнтів. За допомогою біг дати вони можуть проаналізувати вподобання споживачів, їхню поведінку на сайті, частоту і характер покупок тощо. Усе це дозволяє торговельним мережам щодня мати актуальну відповідь на питання: як залучити покупців у магазин або на свій маркетплейс. Тож, робота з даними — це майбутнє торгівлі, як стверджують тисячі лідерів галузі.

А щоб ефективно обробляти весь цей масив даних, компанії використовують хмарні технології. Зокрема, широкий вибір таких корисних сервісів пропонує для бізнесу Microsoft Azure. Що це таке?

Microsoft Azure — це одна з найбільших у світі хмарних платформ, яка об’єднує у собі понад 200 продуктів та сервісів для бізнесу. З їхньою допомогою компанії можуть зберігати свої дані на закордонних серверах, робити бекапи важливих ІТ-систем, розробляти нові додатки, використовувати готові бізнес-рішення з найновішими сучасними технологіями тощо.

Можливості Microsoft Azure (Майкрософт Азур — укр.) дозволяють компаніям у сфері ритейлу розвиватися та випереджати конкурентів, адже з ними можна:

  • швидко масштабувати IT-рішення в разі розширення бізнесу;
  • аналізувати великий масив даних про клієнтів;
  • передбачати потреби споживачів;
  • контролювати залишки продукції на складах;
  • оптимізувати застарілі бізнес-процеси;
  • зменшувати витрати тощо.
Хмари та зберігання даних

Хмари та зберігання даних

Microsoft Azure від Київстар

Глобальна хмарна платформа для безпечного розгортання IT-інфраструктури. Розробляйте нові продукти, тестуйте, налагоджуйте внутрішні бізнес-процеси без утримання фізичних серверів.

Як відомі торгові мережі працюють з даними

Американський ритейлер Walmart — це міжнародна компанія у роздрібній торгівлі, яка має понад 10 тисяч власних магазинів та понад 2 мільйони партнерів по всьому світу. З огляду на це, не дивно, що фахівці Walmart щодня отримують величезну кількість даних для обробки. Тож, щоб ефективніше працювати з Big Data, компанія звернулася до хмари MS Azure та її сервісу Microsoft Power BI.

Microsoft Power BI — це програмне забезпечення для бізнес-аналітики, яке дозволяє інтерактивно візуалізувати великий масив даних та легко створювати звіти та інформаційні панелі. Достатньо під’єднатися до даних компанії, змоделювати їх та сформувати потрібний звіт. Цим і скористалися у Walmart для роботи з фінансовою інформацією компанії.

Команда з аналітиків Walmart уніфікувала різні джерела даних та під’єднала їх до Power BI. Завдяки цьому вони отримали замість табличок в Excel інтерактивні графіки та діаграми. Це значно спростило керівникам прийняття рішень, а також полегшило роботу відділу аналітики, які змогли зосередитися не на зборі даних, а на бізнес-стратегії компанії.

Магазин торговельної мережі Walmart

Магазин торговельної мережі Walmart Джерело: nbcnews.com

Аптечна мережа Wellness Forever має понад 300 торгових точок в Індії, де працює 4500 людей. Одна з проблем, з якою зіткнулася компанія, це те, що її дані зберігалися у кількох розрізнених системах. Це значно ускладнювало роботу з ними, адже потрібно було вручну поєднувати інформацію з різних джерел для аналізу. Тому організація вирішила розгорнути хмарні служби Microsoft, зокрема Azure Data Lake і Power BI.

Azure Data Lake — це хмарне сховище даних, яке забезпечує єдину платформу для інтеграції даних організації. Цей інструмент дозволив аптечній мережі об’єднати свої дані, а Power BI допоміг їх проаналізувати та візуалізувати. Так, ці сервіси від MS Azure компанія використала для глибшого аналізу запасів продукції та ланцюга постачання. Надалі Wellness Forever завдяки хмарним сервісам для бізнесу планує також створювати профілі своїх клієнтів.

Аптечна мережа Wellness

Аптечна мережа Wellness Forever в Індії

Продавець техніки Megatron EAD є лідером на болгарському ринку високоякісного обладнання для сільського господарства, будівництва та садівництва. Щоб краще працювати зі своєю клієнтською базою, передбачати потреби покупців та отримувати актуальну аналітику з продажів, компанія інтегрувала хмарні сервіси для бізнесу — Microsoft Dynamics 365 Sales і Dynamics 365 Customer Service.

Ці віртуальні CRM-системи від Microsoft дозволили Megatron EAD відстежувати облікові записи та контакти постійних покупців, покращити роботу відділу обслуговування клієнтів і в підсумку — збільшити продажі.

Хмарні сервіси для автоматизації бізнесу

Хмарні служби бізнес використовує і для більшої автоматизації своїх робочих процесів. Мова про щоденні повторювані завдання, які займають багато часу співробітників. Наприклад, написання коду, підтримка обладнання, обробка даних. Щоб досягти видимого результату, можна інвестувати в розробку потрібних ІТ-рішень самостійно, але вигідніше адаптувати найкращі з вже наявних інструментів. Наприклад, такі пропонує Microsoft Azure.

Сьогодні MS Azure містить багато сервісів для автоматизації бізнес-процесів підприємства: Azure Automation, Logic Apps, ARM (Azure Resource Manager) і Azure Function Apps тощо.

Наприклад, Azure Automation — це хмарний сервіс, який дозволяє автоматизувати майже будь-які робочі завдання, які зазвичай займають багато часу ІТ-персоналу та служби підтримки. Система аналізує ІТ-системи та пропонує рішення для їхньої оптимізації.

Водночас Azure Functions — це безсерверне рішення, яке дозволяє писати менше коду, обслуговувати менше інфраструктури та заощаджувати кошти. Воно надає всі актуальні ресурси, необхідні для забезпечення роботи ІТ-систем.

Таке різноманіття хмарних інструментів дозволяє компаніям обрати саме той, що підійде під їхній запит. В Україні скористатися всіма можливостями хмарних сервісів для бізнесу від Microsoft Azure можна звернувшись до Київстар. Фахівці оператора мають багаторічну експертизу в роботі з хмарними технологіями, а тому допоможуть українським організаціям впровадити рішення будь-якої складності.

Огляди рішень#Azure#MicrosoftAzure#Рішення#ХмарніСховища#Бізнес#Технології#Ритейл

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#Бізнес#2024
#Azure#MicrosoftAzure#BigData#ПортретКлієнта#Look-alike#Дата-платформа
#Рішення#Технології#Azure#MicrosoftAzure#ХмарніРішення
#ХмарніСховища#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365#CloudArchiveStorage#AzureVirtualDesktop#AzureBackup#Захист
#Microsoft365#Офіс365#Технології
Хмарні рішення в ритейлі20 жовтня 2021 9 хвилин читання

Хмарні рішення в ритейлі

#Azure#Microsoft365#MicrosoftAzure#ATC#Офіс365
#MicrosoftAzure#Azure#ХмарніРішення
#Microsoft365#ATC#Офіс365#Azure#MicrosoftAzure#Робота

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новин та отримайте промокод на Київстар ТБПідпишіться на розсилку