Що таке віртуальна АТС?
8 січня 2020 2 хвилини читання

Що таке віртуальна АТС?

Бізнес-рішення#ATC#BigData

Про що:

Хмарна, або віртуальна, АТС – це технологія, яка дає можливість об’єднати всі телефонні номери вашої компанії, зокрема фіксовані та мобільні, в єдину корпоративну мережу для ефективного й комфортного спілкування з клієнтами, колегами та партнерами.

Ця послуга допоможе:

 • автоматично розподіляти вхідні дзвінки між співробітниками;
 • здійснювати безліч одночасних викликів з одного мобільного номера;
 • вести статистику дзвінків;
 • записувати розмови для їх подальшого аналізу та поліпшення роботи з клієнтами;
 • переводити вхідні виклики на інші номери без роз’єднання зв’язку;
 • контролювати витрати компанії на телефонний зв’язок;
 • інтегрувати корпоративну телефонну мережу в CRM-системи, наприклад у Terrasoft.

Зміст

Як працює віртуальна АТС

Як віртуальна АТС допоможе бізнесу

Як працює віртуальна АТС

Принцип роботи віртуальної мобільної АТС полягає в тому, що клієнт використовує для своїх потреб IP-АТС, яка фізично знаходиться у провайдера. Це важлива перевага, оскільки вам не доведеться купувати та встановлювати дорогу цифрову міні-АТС у своєму офісі. Всі необхідні послуги доступні через інтернет.

Користувач може керувати створеною телефонною мережею через простий, інтуїтивно зрозумілий веб-портал.

Все, що для цього потрібно – доступ до комп’ютера та Інтернету. Налаштовуйте необхідні функції, масштабуйте мережу, підключайте і відключайте користувачів – віртуальна АТС не поступається аналоговій.

Про те, як налаштувати IVR, паралельний виклик і пошук вільного абонента в групі, включити функцію заборони вихідних викликів і перехоплення дзвінків, створити чорні та білі списки, а також коротку нумерацію – дивіться у відеоінструкціях, розміщених на сайті Київстар.

Офіс та телефонія темна

Офіс та телефонія

Віртуальна мобільна АТС

Хмарна АТС для роботи кол-центу. Багатоканальний номер для прийому дзвінків та їхній автоматичний розподіл на менеджерів, аналіз роботи відділу продажів, інтеграція з CRM тощо.

Як віртуальна АТС допоможе бізнесу

Послуга дозволяє зробити бізнес більш ефективним і клієнтоорієнтованим.

 • Автоматичний перерозподіл викликів допоможе швидше знайти вільного оператора й відповісти на дзвінок. Продавайте більше та вирішуйте питання ваших клієнтів оперативніше! А щоб відповідати на дзвінки за єдиним міським номером у будь-якому місці, де є мобільний інтернет, скористайтеся IP-телефонією від Київстар.
 • Прослуховування записів дає можливість краще зрозуміти, чого хочуть ваші клієнти та які принципи роботи з ними найбільш ефективні.
 • Віртуальна АТС спрощує спілкування не тільки з клієнтами, але й зі співробітниками різних відділів, підрядниками та партнерами компанії.
 • Інтегруйте телефонну мережу у використовувану CRM-систему та максимально автоматизуйте процеси передачі інформації про виклики, складання статистики дзвінків з мобільних або стаціонарних телефонів, а також телефонуйте за допомогою CRM.
Бізнес-рішення#ATC#BigData

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#IPтелефонія#ATC#ТелефоніяДляБізнесу#ХмарнаТелефонія#0-800
#IPтелефонія#ATC#0-800
#IPтелефонія#ATC#ХмарніСховища
#ADWISOR#ATC#SMS#СмсРозсилка#0-800#Тарифи#Інтернет#4G#Роумінг#IPтелефонія#Клієнт#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ATC#0-800#IPтелефонія#FTTB#Бізнес-рішення#ДобіркаСервісів#Клієнт#4G#КорпоративнийІнтернет#ІнтернетДляБізнесу
#ATC#ХмарніРішення#Компанії#Київстар#Клієнт#CRM#CRM-система#0-800#ВійнавУкраїні#РосійськоУкраїнськаВійна#Stoprussia#Stoprussianagression
#ATC#Рішення#ТелефоніяДляБізнесу
#ATC

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку