Головна / Новини / Kyivstar News

Kyivstar News

Київстар запускає нове рішення для бізнесу — сигнал точного позиціювання RTK

Національний мобільний оператор Київстар продовжує інвестувати в розвиток економіки України. Компанія оголошує про запуск рішення, яке допоможе бізнесам із багатьох галузей працювати ефективніше.
У партнерстві з американською компанією-виробником геодезичного обладнання Trimble Київстар побудував на

Київстар пройшов аудит за сертифікацією ISO/IEC 27001 у напрямку кібербезпеки

Київстар підтвердив надійність систем управління інформаційної безпеки компанії. Національний телеком-оператор успішно пройшов аудит у липні 2023 р. за сертифікацією міжнародного стандарту ISO/IEC 27001:2013. Наразі Київстар — єдиний український телеком-оператор, сертифікований за стандартом ISO/IEC

Київстар за час війни підключив до 4G-зв’язку 3,5 тисячі населених пунктів

Національний оператор електронних комунікацій з лютого 2022 року збільшив територію охоплення 4G-зв’язком і підключив ще 3,5 тисячі населених пунктів. Наразі швидкісний мобільний інтернет від Київстар доступний для понад 94% населення на підконтрольній Україні території.
Посилення стійкості телеком

Київстар за час війни перерахував у держбюджет понад 15 млрд грн податків і зборів

Від початку повномасштабної війни національний телеком оператор перерахував до державного бюджету 15,208 млрд грн податків і зборів. У тому числі – 1,4 млрд грн збір за радіочастоти і 53 млн грн військового збору.
Завдяки професійній діяльності, компанія не лише сплачує найбільшу суму податків на те

Київстар інвестував 920 мільйонів гривень в енергонезалежність

Національний телеком-оператор завчасно готується до можливих зимових блекаутів і забезпечує телекомунікаційну мережу дизель-генераторами, акумуляторами тривалої дії та джерелами безперебійного живлення.
Від початку повномасштабної війни Київстар інвестував в енергонезалежність телеком мереж 920 міль

Київстар у 2 кварталі 2023 року збільшив інвестиції у телеком мережу

Національний телеком-оператор продовжує розвивати цифрові послуги, щоб українці могли працювати, навчатись, спілкуватись за допомогою сучасних технологій. У найближчі три роки Київстар планує інвестувати у розвиток телеком сектору України 600 мільйонів доларів США.
У 2 кварталі 2023 року команда Киї

Rakuten і Київстар розвиватимуть в Україні цифрові сервіси та телеком інфраструктуру

Міжнародна телеком-група Veon (Амстердам, Королівство Нідерландів), яка є єдиним акціонером ПрАТ Київстар, оголосила про підписання  Меморандуму про наміри з Rakuten Symphony, дочірньою компанією провідного технологічного конгломерату Rakuten Group з метою сприяти реконструкції телеком інфраструктур

«Домашній інтернет» від Київстар долучається до ініціативи «Нам тут жити» для збору 175 млн грн на розмінування країни

У межах підтримки спільної ініціативи «Нам тут жити» від Київстар та Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим», «Домашній інтернет» від Київстар відраховуватиме в Фонд 50 грн з кожного нового підключення в період з 1 серпня по 30 вересня 2023 року. Таким чином, компанія планує залучити 1,5

Київстар надав допомоги українцям і ЗСУ на 1,162 млрд грн

Від початку повномасштабної війни національний телеком-оператор «Київстар» надав допомоги державі, Збройним силам України та абонентам на загальну суму понад 1,162 млрд грн. Ключовими напрямками допомоги стали — забезпечення гуманітарних потреб ЗСУ, відновлення цифрової інфраструктури, протидія кібе

Знижка до 22% на три види страхування для абонентів Київстар

Користувачі послуг Київстар, завдяки партнерству з Finance.ua, мають можливість отримати унікальну знижку на страхування, а саме:

-22% на Туристичне страхування;
-20% на Автоцивілку (ОСЦПВ);
10% кешбеку від вартості Зеленої картки на картку WOG Pride.

За час партнерства із Finance.ua понад 100 тис