Поради, як компаніям організувати свою ідеальну корпоративну інтернет-мережу
15 грудня 2022 6 хв. читання

Поради, як компаніям організувати свою ідеальну корпоративну інтернет-мережу

Огляди рішень#Рішення#Технології#ХмарніСховища#ІнтернетДляБізнесу

Про що:

Незалежно від галузі середній та великий бізнес зазвичай має декілька офісів та філій, центри управління складськими приміщеннями, парки транспортних засобів і так далі. Усім відділам щодня потрібно швидко обмінюватись актуальною інформацією, а це велика кількість даних. Іноді корпоративна інтернет-мережа не може подужати ці навантаження. Через це компанії можуть мати проблеми з доступом до робочих програм, належним обслуговуванням клієнтів тощо. Тож, як організувати свою ідеальну корпоративну інтернет-мережу для якісної роботи?

Зміст

Бізнес має бути на хвилі технологій

Як створити єдиний інформаційний інтернет-простір

Обираємо різні типи інтернет-мережі для бізнесу

Корпоративна інтернет-мережа для МСБ

Корпоративний фіксований інтернет для середніх та великих компаній

Бізнес має бути на хвилі технологій

За прогнозами експертів Finances Online, до кінця року люди згенерують понад 90 зетабайтів даних, надішлють понад 333 млрд електронних листів. З огляду на те, скільки даних створюється щодня також через соціальні медіа, якою кількістю відео обмінюються та скільки і як люди комунікують, число згенерованих даних значно зросте. Утім, на практиці часто проблема синхронізації даних між філіями компанії полягає не у кількості інформації, а в історії розвитку підприємства, її мережевих політиках і глобальних змінах моделі роботи. Що це означає?

Роками бізнес розвивається, масштабується. Наприклад, компанія, яка починала з кількох філій, зараз може мати вже кілька сотень відділень, проте корпоративна мережа залишається на тому рівні, коли організація починала свій шлях. Мережеві сервіси, які ефективно працювали раніше, зараз можуть гальмувати досягнення цілей компанії.

До того ж попит на якісний інтернет зростає в геометричній прогресії, оскільки бізнес переходить на такі онлайн-сервіси, як Office 365, Microsoft Azure тощо. У такому разі надійний інтернет має вирішальне значення для продуктивності компанії. Будь-які перебої у наданні послуг або навіть їхня зупинка може сповільнити роботу працівників. У деяких випадках вплив може бути навіть більшим, особливо в галузях, де співробітники використовують складніші хмарні інструменти, які життєво важливі для якісних результатів. Наприклад, це ІТ-системи у сфері охорони здоров’я, де надійне з’єднання має вирішальне значення.

Як створити єдиний інформаційний інтернет-простір

Для того, щоб організувати єдиний інформаційний інтернет-простір та користуватися захищеним зашифрованим з’єднанням між локаціями компанії, радимо звернути увагу на корпоративну мережу передачі даних. Незалежно від того, де розташовані офіси, будь-який працівник зможе швидко отримати доступ до даних підприємства для виконання своєї роботи.

Так, корпоративна мережа передачі даних від Київстар забезпечує стабільне приватне з’єднання, щоб ваша компанія обмінювалася великими обсягами інформації всередині компанії. В основі послуги лежить MPLS-мережа Київстар, завдяки чому для вашої компанії створюватиметься окремий захищений канал зі швидкістю передавання даних від 1 Мбіт до 10 Гбіт.

Технологія маршрутизації MPLS (Multi-Protocol Label Switching) передає дані з одного офісу в інший за допомогою використання міток замість IP-адрес. Завдяки цьому забезпечується висока швидкість та конфіденційність. Тож, компанія після налаштування корпоративної мережі передачі даних отримає:

  • Власну захищену мережу на базі оптоволоконних кабельних ліній Київстару та на базі LTE (4G) для більшої мобільності. Використовується обладнання провідних виробників.
  • Можливість передавати дані між офісами компанії від 1 Мбіт до 10 Гбіт без обмеження швидкості.
  • Можливість підключити VPLS та IP-VPN за принципом «точка-точка» або «зірка». Це допоможе синхронізувати у загальній мережі відділення компанії в різних локаціях та розгорнути інформаційну інфраструктуру.
  • Резервування інформації на всіх ділянках корпоративної мережі на логічному та фізичному рівнях, що надає безперебійний зв’язок.
  • Компанія може організувати канали передавання даних на національному рівні та за кордоном.

Замініть застарілі мережеві інтернет-канали, які не відповідають поточним потребам компанії, цілісною корпоративною мережею та об’єднайте усі філії в одну екосистему. Дізнатися детальніше щодо нюансів роботи та налаштування приватної мережі передачі даних можна у нашій статті.

Обираємо різні типи інтернет-мережі для бізнесу

Буває так, що складнощі у корпоративній мережі передачі даних в компанії пов’язані з тим, що кожне рішення надається різними постачальниками. Наприклад, одна компанія відповідає за прокладання мідних кабелів до офісу, інша — за волоконну оптику, а третя — за бездротове підключення. Це може створити проблеми в адмініструванні корпоративної мережі, адже постає питання, хто з постачальників має вирішувати технічні несправності. До того ж треба сплачувати купу рахунків від кожного з провайдерів. Зручним рішенням є отримання послуг від одного постачальника.

Наприклад, Київстар може забезпечити виділеною оптоволоконною лінією як офіси у житлових будинках, так і компанії, які мають власні будівлі. У наш час оптоволокно — це найбільш надійний варіант підключення з кращою пропускною здатністю, ніж мідні кабелі. Також, за допомогою Київстар можна налаштувати бездротове підключення до мережі — корпоративний мобільний інтернет. Але про все послідовно.

Корпоративна інтернет-мережа для МСБ

Для малого та середнього бізнесу, офіси якого розташовані у житлових багатоквартирних будівлях, радимо налаштувати фіксований оптичний інтернет FTTB. Це зручне рішення для роботи магазинів, перукарень, аптек, фінансових організацій, нотаріальних контор, медичних кабінетів, кав’ярень й інших компаній.

FTTB-технологія від Київстар надає безперебійну передачу сигналу на швидкості до 100 Мбіт/с. За обладнанням вашої компанії можна закріпити статичну IP-адресу, яку надає Київстар при підключенні інтернету. До того ж ваш бізнес отримає технічну підтримку від фахівців оператора на час користування послугою. Якщо бажаєте більше дізнатися про Fiber to the Building, ознайомтесь зі статтею «Що таке технологія FTTB і які її переваги для бізнесу?».

Зв'язок для бізнесу

Зв'язок для бізнесу

Тарифи для компаній та підприємців

Підбирайте тариф під ваші бізнес-потреби. Швидкісний 4G, безлім на Київстар, хвилини на інші номери та за кордон, а ще дві послуги на вибір без доплат.

Корпоративний фіксований інтернет для середніх та великих компаній

Щоб забезпечити ефективну роботу офісів в окремих будівлях, де працюють середні та великі підприємства, радимо обирати корпоративний фіксований інтернет. Таку мережу налаштовує, зокрема Київстар. Корпоративний фіксований інтернет забезпечить безперебійну роботу сайтів, додатків, банківських сервісів, інтернет-магазинів та будь-яких інших ресурсів.

Ваша компанія може самостійно обрати швидкість каналу передачі даних від 1 Мбіт/с до 10 Гбіт/с, а також резервувати обрану інтернет-мережу на рівні обладнання та каналів зв’язку. Зручно, що після одночасного підключення декількох користувачів якість з’єднання не втрачається, а також немає обмежень у трафіку за кількістю переданої та прийнятої інформації.

Інтернет для бізнесу

Інтернет для бізнесу

Інтернет у багатоквартирних будинках

Підключення до наявної мережі за кілька днів. Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с підходить для аптек, кав'ярень, перукарень та інших бізнесів у багатоквартирних будинках.

Гарантований захист доступу до мережі, підтверджений атестатом відповідності Держспецзв’язку України. Для налаштування фіксованого оптоволоконного інтернету від Київстар телефонуйте за номером [(067) 130-95-95](tel:(067) 130-95-95) або замовляйте консультацію спеціаліста на сайті.

Огляди рішень#Рішення#Технології#ХмарніСховища#ІнтернетДляБізнесу

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Схожі статті

#ІнтернетДляБізнесу#Бізнес#КорпоративнийІнтернет#AntiDDoS#Cybersecurity#Кібербезпека#Технології#Microsoft365#Офіс365#IPтелефонія#ATC
#Інтернет#ІнтернетДляБізнесу#КорпоративнийІнтернет#Бізнес#GPON#FTTB#AntiDDoS#DDoS-атака#IPтелефонія#ATC
#Azure#MicrosoftAzure#Microsoft365#Офіс365
#ATC#IPтелефонія#AntiDDoS#ІнтернетДляБізнесу
#IPтелефонія#ATC#Рішення#0-800
#Технології#ІнтернетДляБізнесу#КорпоративнийІнтернет#Рішення#Тарифи
#IOT#ІнтернетРечей#Рішення#IPтелефонія#IOTISKYIVSTAR#Інтернет#ІнтернетДляБізнесу#КорпоративнийІнтернет#Тарифи
#ATC#0-800#IPтелефонія#FTTB#Бізнес-рішення#ДобіркаСервісів#Клієнт#4G#КорпоративнийІнтернет#ІнтернетДляБізнесу

Підпишіться на новини Kyivstar Business Hub до 15 серпня і отримайте доступ до Київстар ТБПідпишіться на розсилку