Як підключити корпоративний інтернет і отримати максимум переваг: 7 порад бізнесу
7 травня 2024 6 хвилин читання

Як підключити корпоративний інтернет і отримати максимум переваг: 7 порад бізнесу

Огляди рішень#ІнтернетДляБізнесу#Бізнес#КорпоративнийІнтернет#AntiDDoS#Cybersecurity#Кібербезпека#Технології#Microsoft365#Офіс365#IPтелефонія#ATC

Про що:

Підвищити продуктивність робочих процесів, покращити взаємодію з клієнтами та командами, пришвидшити оновлення сервісів — не повний перелік задач, які можна реалізувати завдяки якісному інтернету. Але за важливої умови — якщо компанія обере дійсно надійний тип підключення, який дасть їй максимум переваг. Щоб допомогти в цьому, пропонуємо комплексний гайд, як оцінити різні варіанти інтернету та зупинитися на найкращому рішенні.

Зміст

Визначтесь з оптимальною швидкістю

Обирайте правильну технологію

Дізнавайтесь про гарантії безперебійності сервісу

Отримуйте додаткові послуги

Оцінюйте рівень безпеки послуг

Порівняйте умови надання послуг

Враховуйте можливість масштабування

Визначтесь з оптимальною швидкістю

Низька швидкість передачі даних може гальмувати роботу компанії. Тому важливо завчасно порахувати приблизні потреби в пропускній здатності інтернету для вашого бізнесу. Орієнтуйтеся на об'єм щоденних завдань і кількість техніки на конкретній локації:

 • Невеликий офіс чи заклад, де постійно працює до 5 співробітників і використовується базове обладнання (ноутбуки, ПК, телефони) — інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с.
 • Офіс або підприємство, де одночасно працюють понад 5 співробітників і є додаткове обладнання (відеоспостереження, термінали, касові апарати тощо) — інтернет зі швидкістю від 200 Мбіт/с. 
 • Компанія з чисельним персоналом, яка використовує хмарні служби, має на локаціях багато робочих пристроїв і потребує стабільної швидкості підключення навіть у пікові години навантаження — інтернет зі швидкістю від 1 Гбіт/с.

Орієнтовно розуміючи оптимальну швидкість для вашого бізнесу, буде легше оцінити щомісячні витрати на інтернет. А точні рекомендації ви можете отримати під час консультації зі спеціалістом.

Обирайте правильну технологію

Розташування бізнесу — ключовий фактор, який впливає на вибір типу інтернету.  Як визначити найкращий для вашого випадку варіант підключення: 

Детальні сценарії підключення для різних компаній ми описували в нашій статті — тут знайдете корисне про переваги кожного рішення.

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Інтернет для бізнесу в багатоквартирних будинках

Інтернет для бізнесу в багатоквартирних будинках, як-от аптеки, перукарні, кав’ярні тощо. Просте підключення до наявної мережі за кілька днів зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

Дізнавайтесь про гарантії безперебійності сервісу

Непередбачувані збої в мережі можуть мати для вашої компанії низку негативних наслідків: падіння продуктивності бізнес-процесів, втрата клієнтів, фінансові збитки. Як цього уникнути? Вибрати інтернет-провайдера, який:

 1. пропонує резервування фіксованого інтернету;
 2. забезпечує мережу джерелами безперебійного живлення, щоб клієнти мали доступ до інтернету навіть за умови відсутності електроживлення.

Наприклад, при підключенні оптичного інтернету від Київстар клієнтам доступні одразу кілька схем резервування на рівні обладнання та каналів зв’язку.

Зв'яток та інтернет темна

Звʼязок та інтернет

Інтернет для окремих будівель у місті

Інтернет для бізнесу в ТРЦ, бізнес-центрах, дата-центрах та інших офісних або промислових будівлях в місті. Вибирайте оптимальну швидкість від 20 Мбіт до 10 Гбіт/с.

Отримуйте додаткові послуги

Для повноцінної роботи бізнесу потрібно чимало комунікаційних і IT-рішень — чому б не отримувати їх від одного постачальника? Дізнайтеся, які послуги, крім інтернету, пропонують провайдери, та обирайте оптимальні для вас комбінації. 

Використовувати різні сервіси одного постачальника — це мати одразу кілька переваг:

 • Можливість одномоментно закрити кілька бізнес-потреб. Наприклад, ви отримуєте одразу інтернет, IP-телефоніюхмарну АТС та інструменти для комунікації Microsoft 365.
 • Єдиний технічний супровід для всіх сервісів і зручне управління рішеннями.
 • Вигідна ціна, бо провайдер може надавати знижки на комплекси сервісів.

До 31.05.2024 нові клієнти Київстар при підключенні послуги зв’язку і пакету офісних програм Microsoft 365 можуть отримати знижку до 20%. Щоб взяти участь в акції, компанії потрібно підключити ліцензії Microsoft 365 і як мінімум одну з таких послуг: інтернет, мобільні тарифи або IP-телефонію. Акційні умови діятимуть протягом року з дати підключення послуг. Дізнавайтесь детальніше про переваги пропозиції.

Оцінюйте рівень безпеки послуг

У кожного бізнесу, незалежно від сфери чи розміру, є конфіденційна інформація, яка має бути надійно захищена. І не в останню чергу це залежить від інтернет-провайдера — він повинен гарантувати належний рівень безпеки та процедури захисту даних.

Наприклад, про відповідність високим стандартам інформаційної безпеки свідчить атестат Держспецзв’язку України — він підтверджує захист мережі доступу до інтернету.

Крім того, постачальники можуть пропонувати додаткові послуги захисту. Наприклад, у Київстар це сервіс AntiDDos — багаторівневий захист інфраструктури від шкідливого трафіку. Сервіс побудований на базі рішення FortiDDoS від Fortinet.

Кібербезпека темна

Кібербезпека

AntiDDos від Київстар

Комплексний захист IT-інфраструктури від DDoS-атак, а також від відомих і невідомих кіберзагроз. Працює в автоматичному режимі без втручання оператора.

Порівняйте умови надання послуг

При виборі провайдера компанії варто звернути увагу на такі фактори: 

 • Технічна підтримка. Якщо у вас виникнуть питання через якість послуг або проблеми з мережею, час їх вирішення прямо позначиться на ефективності та прибутку бізнесу. Тому важливо, щоб провайдер оперативно реагував на ваші запити. Найкращий варіант — обирати постачальника, який гарантує супровід клієнта 24/7 та кілька каналів для комунікації. 

 • Умови тимчасового призупинення договору. Якщо ви вирішите на певний час поставити бізнес на паузу, нераціонально продовжувати сплачувати за інтернет, яким ви ним не користуєтеся. Але й розірвати договір незручно, бо потім знов потрібно буде займатися організаційними питаннями з підключення.

  Тому найбільш вигідний варіант — обирати постачальника, який пропонує безоплатне тимчасове призупинення послуг. Наприклад, Київстар має таку опцію — ви можете поставити угоду на паузу на один рік. 

 • Угода Service Level Agreement (SLA). Це контракти з детальним описом надійності надання послуг. Якщо провайдер пропонує таку угоду, він дає розширені гарантії якості сервісів, забезпечує підвищений рівень обслуговування та має перед клієнтом додаткові фінансові зобов’язання щодо підтримання високої надійності послуг.

Враховуйте можливість масштабування

Навіть якщо на момент підключення інтернету ви не маєте в планах розширювати бізнес, ця перспектива може стати реальністю в майбутньому. Тому оцінюйте, чи зможе конкретний провайдер задовольнити ваші потреби в сервісах в разі масштабування

Наприклад, зараз ви орендуєте офіс у багатоквартирному будинку й використовуєте оптичний фіксований інтернет від місцевого провайдера. Але коли ви вирішите відкривати офіси в інших локаціях або орендувати окрему будівлю, не факт, що цей же постачальник зможе надавати послуги на новому місці. Тоді вам доведеться користуватися послугами кількох провайдерів, що може ускладнити роботу корпоративної мережі передачі даних в компанії.

Тому вигідно обирати провайдера, який має кілька варіантів підключення інтернету та розвинену мережу. Тоді ви зможете без проблем підключати різні типи інтернету, залежно від потреб бізнесу на конкретній стадії розвитку.

Залишилися питання, який тип інтернету буде найбільш вигідним для вашої компанії? Звертайтесь за консультацією до спеціалістів Київстар.

Огляди рішень#ІнтернетДляБізнесу#Бізнес#КорпоративнийІнтернет#AntiDDoS#Cybersecurity#Кібербезпека#Технології#Microsoft365#Офіс365#IPтелефонія#ATC

Зміст

Визначтесь з оптимальною швидкістю

Обирайте правильну технологію

Дізнавайтесь про гарантії безперебійності сервісу

Отримуйте додаткові послуги

Оцінюйте рівень безпеки послуг

Порівняйте умови надання послуг

Враховуйте можливість масштабування

Додайте коментар

Усі коментарі публікуються після модерації. Будь ласка, пишіть українською, без спаму та нецензурних слів.

Marketingi3

11:23 15 травня 2024

файно є

Корпоративний інтернет потрібно ще заживити чимось . В ці часи компанії потрібно встановлювати блоки безперебійного живлення. Та й забувати про приватних абонентів теж не слід більшість мережі в момент відключення електрики залишається без світла/інтернету

Схожі статті

#Інтернет#ІнтернетДляБізнесу#КорпоративнийІнтернет#Бізнес#GPON#FTTB#AntiDDoS#DDoS-атака#IPтелефонія#ATC
#ІнтернетДляБізнесу#Тарифи#GPON
Який тип інтернету обрати для бізнесу?19 липня 2023 5 хвилин читання

Який тип інтернету обрати для бізнесу?

#FTTB#Бізнес#Інтернет
#Технології#Рішення#FTTB
#ATC#IPтелефонія#AntiDDoS#ІнтернетДляБізнесу
#Рішення#Технології#Бізнес
#ATC#0-800#IPтелефонія#FTTB#Бізнес-рішення#ДобіркаСервісів#Клієнт#4G#КорпоративнийІнтернет#ІнтернетДляБізнесу
#Azure#MicrosoftAzure#ХмарніРішення#ХмарніСховища#Colocation#ДатаЦентр#ATC#0-800#Microsoft365#Офіс365#BigData#IOT#Бізнес

Підпишіться на щомісячну розсилку найцікавіших новинПідпишіться на розсилку